Secret Obsession nebo co jineho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alchemilla
Učednice 96 příspěvků 12.08.10 00:20
Secret Obsession nebo co jineho?

Zdravim vsechny mistni odbornice.. :)

Vicemene si jdu jen pro radu, jestli Secret Obsession patri do podobneho „zanru“ vuni, ktery se mi libi, nebo se pletu.. Ano, jsem amater..

• Nechci totiz nic co by vzbuzovalo dojem klasiky (Coco Mademoiselle je skvela, ale ma ten klasicky chanelovsky ocasek, Miss Dior Cherie se mi libi - az prave na ty elegantni chypre tony..)..

Mam rada sladke vune - uplne nejvic Euphoria (hlavne hned zezacatku), Insolence, Flowerbomb, Addict.. ale treba ciste vanilkovo-korenita L se mi nelibila.
Code na me voni jak stary vyschly pomeranc..
Ovocna Nina od Niny Ricci se mi libila, ale prisla mi dost jemna.
Escady jsou skvele sladke, ale prijdou mi synteticke a vodovate a proto se mi nelibi..

Momentalne pouzivam Euphorii a Dior Homme :oops: :D

O Secret Obsession uvazuji na zimu.. - Je podobna The One? Slozenim se mi zda podobna a The One by se mi libila - kdyby byla porad takova jako na zacatku (svestky - bile kytky - vanilka) a vyraznejsi.

Co myslite? :) V jinych diskuzich jsem se opakovane docetla, ze: „je jak ty smradlave ruske vonavky“, „spis pro zrale zeny“ atd.. (Mne je 22.. :( )

Co jineho byste mi doporucily k vyzkouseni? Muj jiny tip je Linstant Magic.. bohuzel nemam momentalne kde ocichat.

Pardon za dlouhy prispevek a dekuju moc za nazory a tipy :heart: :)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 12.08.10 09:48

Ahoj,

co se týče vyzkoušení L'Instant Magic, několik děvčat nabízí na prodej vzorek i odstřik.

Nabídky na prodej či výměnu:

Odstřik: Sára, Enna, melisaa,
Vzorek: christmas, Ninuška7, EvaKm, dmartinka, Enna, Zuza - najdeš v databázi

Tuto vůni mohu vřele doporučit, je to nádherná mandličkovo - oříšková sladká, ale ne přeslazená vůně, používám ji i v létě. Nádherný je i L' Instant Magic Elixír a L' Instant de Guerlain.

Já jsem se do nich hned zamilovala :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 12.08.10 09:58

Já mám SECRET OBSESSION a je to jedna z mých nej…Nevím, jestli bych ji typově přirovnala k THE ONE, na mě se spíš rozvoní jako orient. Pro mě patří do stejné škatulky jako třeba Dior - DUNE. Jen je sladší: švestky, nějaký ten alkohol, květiny a koření. Ale měla bys ji vyzkoušet sama, tohle je individuální - ta vůně se na každém rozloží jinak, někdo tam třeba cítí spíš květiny, někdo švestky v rumu, na mě se prostě rozloží tak nějak do orientálního tónu. Věkově bych to nijak neomezovala, pokud se ti líbí, proč bys ji nemohla nosit? Rozhodně tam nevnímám žádný z těch „elegantních“ tónů, které zmiňuješ, a jako klasiku ji taky nevnímám, určitě to není ani žádná „levná ruská voňavka“…Je to ale vůně, kterou bys rozhodně měla pořádně vyzkoušet, protože třeba já jsem z ní nadšená, ale moje ségra, která má víceméně ráda podobné typy vůní, tak už z ní tak unešená není, na tu je moc sladká a na ní se ta vůně rozloží spíš jako švestková povidla…
Jinak bys třeba mohla zkusit CAŠMIR, to je hodně sladký orient, nebo třeba právě DUNE, tedy pokud se ti budou líbit sladší orienty. Nebo třeba hodně zajímavá je RUMBA (Balenciaga), ta je sladce ovocně-kořeněná, ale to už je hodně specifická vůně a docela pecka. Nebo FEMME INDIVIDUELLE (Mont Blanc), ovoce s pepřem a mátou, sladká, ale přesto může působit i svěže.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

devcezBrd
Učednice 190 příspěvků 12.08.10 13:29

V poslední době jsem zkoušela Guerlain: L'Instant d'un Été - přijde mi, že by to mohlo být to, co popisuješ…

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 10 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 12.08.10 17:28

Ja Secret Obsession zaradujem do rovnakej skupiny ako:

Madness (sladka, horuca, korenena)
Amour Amour Tentation (chameleon - raz sladka hladka, inokedy tepla, horuce ovocie + alkohol)
Idole (sice chladnejsia, ale ma to roztlacene alkoholovate ovocie)
Rumba (tepla, ovocna)

Ale najpodobnejsia je asi tej Madness

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 12.08.10 20:18

Můj tip k vyzkoušení je Fragile J.P.Gaultier,tyhle dvě vůně se mi zdají hodně podobné,bohaté,syté a klidně stačí edt,Fragile je držák. :wink:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Alchemilla
Učednice 96 příspěvků 12.08.10 22:26

Dekuji vsem ochotnym za cas a odpovedi!! :)

Tak jsem dnes procitala recenze a forum a velice me z popisu zaujaly vune od MontBlanc ,
Gaultiera mam rada jako navrhare a libi se mi flakonky, i kdyz zrovna Fragile jsem nikde nevidela.. Znam akorat Idole, prisla mi elegantni a zvlastni, ale necim se mi nelibila.

Ostatni neznam a postupne zkusim, diky MOC! :)

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 13.08.10 15:59

Ještě jsem si vzpomněla na Grés Caline Sweet Appeal,ta mi připomíná Euphorii,taky je sytá,sladší,výrazná a cítím v ní podobné tóny.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 13.08.10 17:49

Zkusila bych i Liberté (nemůžu si pomoc, ale Euphorii mi připomíná) - akorát je pomerančová (ale jinak než Code). A v poslední době byla k sehnání za slušný peníz.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Alchemilla
Učednice 96 příspěvků 13.08.10 20:41
Ingrid píše:
Ještě jsem si vzpomněla na Grés Caline Sweet Appeal,ta mi připomíná Euphorii,taky je sytá,sladší,výrazná a cítím v ní podobné tóny.

O te uz jsem v souvislosti s Euphorii urcite slysela!! Cena je pry hodne nizka, ale nikde nemuzu najit, kde ji maji…

Liberté, ted ctu, ze je to chypre vune..tak to nevim nevim.. ale kdyz ji potkam urcite zkusim! Ma hezky flakon :)

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23749 příspěvků 22.08.10 08:43

Liberté za vyzkoušení stojí!
Nepřipadá mi výrazně chyprová, spíš jen tak decentně - já osobně ji jako chyprovku téměř nevnímám.
Na podzim a zimu je jako dělaná.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 22.08.10 12:09

Dali, u Liberté to mám stejně jako ty!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 22.08.10 12:40

Přidávám se k Dali a se Zuzou. Liberté je príma, už se těším na podzim a zimu až ji vytáhnu. Vůbec bych neřekla, že je Chypré, ale je z ní hodně cítit pačuli, což by pro někoho mohl být kámen úrazu. Ale je moc příjemná, slaďoučká, sluníčková… Zbožňuju ji :heart: a za tu cenu, za kterou ji teď mají… ;)

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Alchemilla
Učednice 96 příspěvků 24.08.10 12:43

Pekne jste me na ni nalakaly :lol:

*Dekuju moc za rady a tipy! :)

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23749 příspěvků 24.08.10 17:32

Mě po přečtení tohoto tématu zase začal lákat k vyzkoušení Secret Obsession. :whistle:

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist