Sedačka do obýváku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anicaa  01.04.15 16:36
Sedačka do obýváku

Ahoj ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli tu má někdo zkušenost s kupováním sedačky ted v poslední době? Hodláme kupovat, ale absolutně si nemůžeme nikde vybrat :/

Reakce:

Uživatel je onlineElalice
sv. Parfema z Kecálburgu 6070 příspěvků 01.04.15 16:57

@Anicaa Nejsem typ človeka, který by často a rád měnil zařízení našeho domu. Když už zařizuji dům, tak tomu podřizuji i ostatní vybavení + doplňky a to znamená, že to takové chci mít delší dobu. Mám ráda kvalitní věci, když na to nemám teď, tak si raději počkám a došetřím, ale koupím si pořádnou věc. Moje babička měla takové řcení, které se mi v praxi již xxx krát osvědčilo a to zní: Laciná věc je dvakrát placená. My jsme si nedávno kupovali novou sedačku do obýváku a také jsem se vůbec nemohla rozhodnout. Tu předchozí jsme měli látkovou, chovalala jsem se k ní velmi slušně, stále byla jako nová, ale jak jsem jí začala čístit, tak to byla cesta do pekel. Měli jsme jí 16 let, vyrostl mi na ní syn a teď dělá dobrou službu na chalupě. Nejdřív jsem přemýšlela o materiálu a úplně zavrhla kůži (několikrát jsem se na návštěvě setkala, ale zřejmě to byla ekokůže - koženka). Po hledání, pátrání, zkoušení, recenzích jsme vybrali koženou a nedám na ní dopustit. Jednak je nádherná, úžasně se udržuje, je pohodlná. Vůbec nestudí, jak někdo říkal. A v létě se na ní též nepotíme, jak jsem také od lidí slyšela. Zřejmě měli koženkovou, ale ne koženou. Pokud se vybere kvalitní, silná, pevná kůže, tak je to sedačka na hodně dlouho. My jsme si nakonec vybrali od značky Himolla (označení Longlife by Himolla). Jsem maximálně spokojená. Přikládám foto, aby ses mohla pro představu mrknout. Musím ale říct, že jsem vybírala hodně dlouho, navštívila spoustu obchodů, webů atd., ale nakonec se to vyplatilo. Máme dům zařízený spíše do klasického stylu, žádná moderna. Máme rádi s manželem přírodní dřevo a materiály a příliš moderní věci se nám nelíbí. Chttěli jsme něco, co bude hezké i v letech příštích, co se nám bude hodit do interiéru k ostatnímu vybavení. Přeji Ti dobrý výběr.

Na poličce 365 parfémů 22 miniatur 42 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 346 parfémů

Uživatel je onlineElalice
sv. Parfema z Kecálburgu 6070 příspěvků 01.04.15 17:12

@Anicaa Mrkni tady na jejich web, mají tam různé typy, i hodně moderní. Třeba Tě tam něco zaujme: http://www.himolla.com/cms/startseite/

Na poličce 365 parfémů 22 miniatur 42 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 346 parfémů

Aniccck
Učednice 47 příspěvků 03.04.15 10:45

Já doporučuji se podívat na eshopy, nedávno jsme kupovali taky sedačku a obývací stěnu… a objížděli jsme různé nábytky, ale nevybrali jsme si nic, nakonec jsme fakt vybrali na internetu, jednak mnohem hezčí a jednak taky levnější :-) Máme takovou sedou rohovou, moc moc pěknou :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

llustrnka
Parfémová maniačka 565 příspěvků 04.04.15 20:39

@Elalice útulná sedačka aj obyvka :palec: tiež nemám rada moderný štýl, hlavne minimalizmus… Keď si budem za rok-dva zariaďovať svoje bývanie, a kupovať sedačku, tiež stavím na koženú. Tu v rodičovskom dome máme látkový, rozkladací gauč, ktorý má iba dva roky a už je na ňom puknutá tá vnútorná špirála a bohužiaľ, vidno aj stopy po čistení. :,(

Na poličce 29 parfémů 1 miniatura 18 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 3 parfémy

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 27.10.15 12:56
@Johanuskic píše:
Mně osobně se hrozně moc líbí tahle sedací souprava -…

Tak tahle se mi ani trochu nelíbí.

@Elalice … Tvoje sedačka se mi líbí moc. Je vidět, že jsi volila velice pečlivě. Tady se snoubí vkus, kvalita, pohodlí a elegance :palec: , máš to moc krásně sladěné :palec:

Mým domovem prošly celkem tři sedačky. Ta první, byla klasika, rozkládací gauč a dvě křesla. Byla součástí celého obýváku a manžel si ji pořizoval asi rok před svatbou, a mně se strašně nelíbila, toužila jsem po veliké, pohodlné … a také jsem si jí asi po 15 letech koupila a původní přemístila na chatu. Byla dominantou pokoje, krásná i pohodlná, ale zpracování už nebylo tak precizní, a tak se poměrně brzy proseděla, nám se z ní špatně zvedalo, o návštěvách nemluvě, a tak po cca 15 letech přišla na řadu třetí. Opět veliká, pohodlná, rohová, …
Nyní si v souvislosti s rekonstrukcí bytu a stěhováním zařizuji „nové“ bydlení, a protože se mi líbí styl retro a obchod nenabízí nic, co by mě chytlo za srdce, rozhodla jsem se zrenovovat starou sedačku z 50. let. Zachovaná zůstala jen konstrukce, čalounění dostala nové a já jsem spokojená. Žádná obludná sedačka, co zabere 2/3 pokoje, ale odlehčená, subtilní a přitom pohodlná.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 27.10.15 13:13
@bab58 píše:
Tak tahle se mi ani trochu nelíbí.

Kdybych si do obýváku naskládala tvárnice,vyjde mi to nastejno. :mrgreen:

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 27.10.15 13:14
@paty píše:
Kdybych si do obýváku naskládala tvárnice,vyjde mi to nastejno. :mrgreen:

:think: … a já pořád, co mi to připomíná :lol:

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

gertruda
Nováček 17 příspěvků 21.12.15 14:41
pohovka

Kupovali jsme s přítelem asi dva měsíce zpátky. Stěhovali jsme se do nového bytu, kam by se nám ale původní sedačka nevlezla, takže tu starou jsme prodali a začali shánět novou. Jelikož nemáme zatím svůj vlastní byt a zatím jsme po pronájmech, tak jsme nechtěli nějak moc investovat, takže jsem se poohlíželi po levnějších sedačkách. Nakonec jsme vybrali tuhle na eshopu http://www.zlutahala.cz/…evada-p19647. Jako bonus se dá sedačka rozložit a dá se na ní přespat, což se hodí, když nás občas někdo navštíví.Do bytu je naprosto ideální a taky je moc pohodlná. Jsme sami dva, takže tahle velikost je dostačující.

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 21.12.15 15:59
@gertruda píše:
Kupovali jsme s přítelem asi dva měsíce zpátky. Stěhovali jsme se do nového bytu, kam by se nám ale původní sedačka nevlezla, takže tu starou jsme prodali a začali shánět novou. Jelikož nemáme zatím svůj vlastní byt a zatím jsme po pronájmech, tak jsme nechtěli nějak moc investovat, takže jsem se poohlíželi po levnějších sedačkách. Nakonec jsme vybrali tuhle na eshopu http://www.zlutahala.cz/…evada-p19647. Jako bonus se dá sedačka rozložit a dá se na ní přespat, což se hodí, když nás občas někdo navštíví.Do bytu je naprosto ideální a taky je moc pohodlná. Jsme sami dva, takže tahle velikost je dostačující.

Ta zlutahala je asi váš oblíbený eshop,že? Vloni jste tam taky nakupovali. :lol:

http://www.arome.cz/…rankovani/2/?…

…Takže u nás vyhrála tahle látková http://www.zlutahala.cz/…a-boss-p2455 šedá je navíc fajn, že na ní nejde všechno vidět,ale zase není moc tmavá.

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 21.12.15 16:25

@paty
Někdo kupuje parfémy, někdo gauče, neodsuzuj to! :mrgreen:

Na poličce 176 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 21.12.15 16:40

@Barbarella Však jo,každý máme jiné hobby :lol:

kacikaa
Nováček 16 příspěvků 18.03.16 10:07

My chceme kupovat sedačku. Ale je to docela fuška, je tolik možností. Chceme rohovou určitě.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist