Sensi White Notes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zdenka  11.03.08 17:00

Potřebovala bych poradit. Kdysi jsem zkoušela Sensi White Notes a moc se mi líbila, nekoupila jsem ji tenkrát kvůli velkému flakónu. Pořád ji mám ale v hlavě, pamatuju si ji jako jemnou, v základu trošku pudrovou vůni, bohužel teď v Brně se mi již nepodařilo ji nikde vyzkoušet, prý se stahuje z prodeje. Ještě bych ji ale sehnala přes internet. Mám strach jestli se mi nezměnil čich, jestli se mi bude ještě líbit, když ji objednám naslepo. Neví někdo, jestli ji ještě mají někde v prodeji a hlavně tester?

Reakce:

adlen
Učednice 50 příspěvků 11.03.08 17:27

Je super, neváhejte, myslím, že se nemůže nelíbit, akorát vůbec nedrží… je taková jemná, nenápadná

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.03.08 17:56

Taky bych se nebála, je to jemná a líbivá vůně.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 12.03.08 06:42
Zdenka píše:
Potřebovala bych poradit. Kdysi jsem zkoušela Sensi White Notes a moc se mi líbila, nekoupila jsem ji tenkrát kvůli velkému flakónu. Pořád ji mám ale v hlavě, pamatuju si ji jako jemnou, v základu trošku pudrovou vůni, bohužel teď v Brně se mi již nepodařilo ji nikde vyzkoušet, prý se stahuje z prodeje. Ještě bych ji ale sehnala přes internet. Mám strach jestli se mi nezměnil čich, jestli se mi bude ještě líbit, když ji objednám naslepo. Neví někdo, jestli ji ještě mají někde v prodeji a hlavně tester?

Je nádherná…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 12.03.08 06:50

http://www.parfum.cz/index.html?… mrkni sem

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 12.03.08 06:57

A ještě lepší ceny......http://dro­gerie.shop.jed­norozec.cz/in­dex.php?viewid=3&cat=&f­ind_button=X&sel_na­me=Giorgio%20Ar­mani&page=6

Zdenka  12.03.08 08:47

Děkuju všem za radu. Jemná a nenápadná, to je přesně pro mě :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist