Sephora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3745 příspěvků 09.04.08 10:48

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9783 příspěvků 18.04.08 19:44

Moje zkušenost - Václavák „nic moc“, personál byl milý, ale obchod se mi nelíbí. Flora „dobrá“, ostatní moc neznám.

Na poličce 0 parfémů 2365 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 25 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 25.04.08 19:07

Ostrava - Avion (Sephora nově otevřená, cca před měsícem) - čerstvá zkušenost:

• sortiment vcelku uspokojivý (tedy myšleno celkově z poněkud náročnějšího pohledu :wink: , jinak u některých vůní v rámci ostravských „kamenných prodejen“ prozatím v podstatě výhradní prodejce, např. Absolutely Givenchy, Addict Eau Fraiche atd. nikdo jiný, alespoň pokud vím, neprodává);
  • personál velmi milý, ale s hodně nízkým věkovým (což by koneckonců vůbec nevadilo), ale zejména zkušenostním a znalostním průměrem, zasvěceně působily jen asi 2 prodavačky (ostatní dívenky jen se snaživým úsměvem přihlížely) a i z těch dvou mi jen jedna byla schopná říct něco nového - podnětného :wink: (v žádném případě nechci, aby to znělo namyšleně, ale zejméně v té „voňavé části prodeje“ jsem měla pocit, že chápou značky spíš jako různobarevné krabičky, a když člověk přitlačí, vymlouvají se, že jsou tam krátce); dost mi vadil také přístup typu „vyzkoušejte novou vůni“, když mi jen tak jakoby mimochodem strkaly pod nos papírek s nějakou prvoplánovou líbivkou a tvářily se zaraženě, když jsem prohlásila, že se s dovolením sama rozhodnu, co budu zkoušet.

Ale celkově to byl zážitek celkem příjemný a navíc jsem odcházela s příslibem, že se sortiment ještě rozšíří, takže se těším :) .

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6039 příspěvků 04.05.08 12:21
Sephora Černý Most

Do Sephory na Černém mostě jsem jeden čas chodila docela často, i několikrát týdně, protože jsem měla nákupní centrum „po cestě“ do bytu.
Prodavačky byly většinou milé, když jsem chtěla zkoušet sama, neprotahovaly hned obličej a nevnucovaly mi nějakou horkou novinku. Jen jednou na mě jedna z nic „vrčela“, ptala jsem se po Gucci Envy me 2 (tehdejší novinka), protože jsem v nějakém časopise viděla reklamu a na internetu článeky. Prodavačka mě upozornila, že jsem se „spletla, protože nic takového neexistuje“. Na to jsem opáčila, že existuje, kde jsem o ní četla a jak vypadá. A jestli ji náhodou nebudou mít v dohledné době v sortimentu, pokud se může podívat do nějaké interní databáze… To jsem si ovšem dovolila moc:)!

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

10.06.08 18:46

Párkrát jsem zavítala do Sephory v Metropoli v Praze. Ceny vysoké, nabídka jakž-takž, ale v poslední době zhoršení. Nejvíce mě tam iritovala taková ta hlídací služba, ostrý hoch v černém kvádru. Zdá se, že je to nějaká česká specialita, protože jsem se s touto stupiditou setkala i jinde…Rentgenují člověka ostřížím zrakem, málem mu dýchají za krk, takže já po pár minutách ztrácím nervy a náladu a otráveně opouštím obchod. Před pár lety jsem tady občas i nakoupila, nedostala jsem nikdy ani jediný vzorek ! a prodavačky naprosto bez zájmu. Takže, děkuji nechci. Oni si asi v těchto prodejnách neuvědomují, že s takovým přístupem, v době internetových obchodů, to asi budou muset jednou zavřít. Ještěže člověk může vycestovat ven, tam je to o něčem jiném a vždy si zlepším náladu. Je to prostě hlavně o lidech…

Arome Vercaa
Nováček 9 příspěvků 23.08.08 20:36

Při nákupu v Sephoře na Smíchově jakáž takáž snaha poradit je, ale kdybych měla známkovat jako ve škole, tak by to bylo za čtyři mínus. Ochranka dotěrná vždy. Vzorky žádné.
V Metropoli Zličín krom 1 slečny u kasy, která vypadala, jako že ji obtežuje jakýkoliv pohyb, nikde nikdo. Ale zase tahle slečna byla aspoň štědrá a přibalila vzorky krémů a vůní.

Nejlepší zkušenost mám z Marionnaud v Galerii Butovice. Byla jsem tam sice jen jednou, ale narazila jsem na milá mladou slečnu, která má přehled a dokáže ochotně poradit.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

namak
Učednice 33 příspěvků 29.10.08 14:02
Anonymous píše:
Párkrát jsem zavítala do Sephory v Metropoli v Praze. Ceny vysoké, nabídka jakž-takž, ale v poslední době zhoršení. Nejvíce mě tam iritovala taková ta hlídací služba, ostrý hoch v černém kvádru. Zdá se, že je to nějaká česká specialita, protože jsem se s touto stupiditou setkala i jinde…Rentgenují člověka ostřížím zrakem, málem mu dýchají za krk, takže já po pár minutách ztrácím nervy a náladu a otráveně opouštím obchod. Před pár lety jsem tady občas i nakoupila, nedostala jsem nikdy ani jediný vzorek ! a prodavačky naprosto bez zájmu. Takže, děkuji nechci. Oni si asi v těchto prodejnách neuvědomují, že s takovým přístupem, v době internetových obchodů, to asi budou muset jednou zavřít. Ještěže člověk může vycestovat ven, tam je to o něčem jiném a vždy si zlepším náladu. Je to prostě hlavně o lidech…

S tou ochrankou souhlasím! Není to totiž jen v parfumeriích, ale i v buticích s oblečením, pokud nejste cizinec, všichni se na vás dívají jako na zloděje! Třeba že bychom jim u vchodu ukazovali kreditky?! :x :lol:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3745 příspěvků 29.10.08 14:14

Napadlo vás, že to ten ochrankář má prostě v popisu práce? On neví, kdo je slušná žena a kdo zlodějka. Ani podle oblečení se to dneska nepozná - ani podle té kreditky. Nedivila bych se, kdyby jim za krádeže strhávali nějaké prémie, takže jim nezbývá, než se snažit.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

namak
Učednice 33 příspěvků 29.10.08 15:58
Ada píše:
Napadlo vás, že to ten ochrankář má prostě v popisu práce? On neví, kdo je slušná žena a kdo zlodějka. Ani podle oblečení se to dneska nepozná - ani podle té kreditky. Nedivila bych se, kdyby jim za krádeže strhávali nějaké prémie, takže jim nezbývá, než se snažit.

Jasně, ale je rozdíl, když člen té oochranky stojí a rozhlíží se, nebo evidentně někoho „pronásleduje“ - chodí za jako hladový hlídací pes, takhle jsem to myslel. Viděl jsem jak přesně tímto stylem obcházel kolem jedné starší paní, tu to rozzuřilo a když šla k pokladně s nákupem tak jí praskly nervy a udělala mu drsnou scénu… :shock: pak si vzala papírovou tašku a s úsměvem opět odešla… :wink: :D

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7110 příspěvků 29.10.08 16:04

Konkrétně v Sephoře s ochrankou nemám problém, naopak mě vždy pozdraví a usmívají se :) Ostražití být určitě musí, v Čechách a hlavně Praze se zkrátka krade (bývá mi trapně, když návštěvám z ciziny při procházkách centrem říkám, aby si hlídali příruční zavazadla. Nevím, jak je to v jiných metropolích). O tom, jak se s nimi a prodavačkami zachází, si nedělám iluze. Moje kamarádka tam pracovala, takže mám informace z první ruky. K tématu: Fajn sortiment mají na Novém Smíchově a Chodově. Na Václaváku nic moc, Flóra taky dobrá, Letňany horší. Víc jich asi neznám.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10310 příspěvků 31.10.08 17:01
klubko píše:
Nevím, jak je to v jiných metropolích
Úplně stejné. Nejsme o nic horší ani lepší.
Nedávno jsem četla na teletextu o krádežích v Itálii - nejvíce se krade parmezán, je totiž drahý, ale každý ho chce. :D Psali tam, že každý desátý parmezán je ukradený. Z kosmetiky se nejvíc kradou pánské žiletky na holení.
Já si ochranky už nevšímám. Tady v Brně jsem v těch pár parfumerkách už tak stálý host, že si mě asi pamatují.
Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Slupka
Nováček 3 příspěvky 21.06.10 10:35

V Sephoře jsem koupila parfém, bylo to Aqua di Gio by Giorgio Armani. Radovala jsem se, protože ta vůně mě DOSTALA! Po shlédnutí cen na internetu jsem DOSTALA málem mrtvici - byl tam o 400 Kč levnější. Takže parfémy v Sephoře NE NE NE!
Spokojená nejsem ani s řasenkou, značku L´Oreal si v životě nekoupím. Tato se mi mazala při každém mrknutí oka. Protože jsem vyhodila paragon, řasenka letěla do koše…Škoda. Myslela jsem, že v kamenném obchodě dostanu kvalitu a byla jsem strašně zklamatá a o pár set lehčí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9783 příspěvků 24.06.10 01:46

Jen o 400? A to Tě překvapuje??
Obvykle koupíš za stejnou cenu na internetu dvojnásobné množství.
(Už jsem se nejednou setkala s tím, že cena 30 ml v kamence odpovídala 100 ml v internetovém obchodě.)
Při cenách za nájmy klasických prodejen a při dalších nákladech (testery, prodavačky…) je to naprosto logický rozdíl.

Na poličce 0 parfémů 2365 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 16.08.10 20:27

Sephora nepatří mezi mé oblíbené „kamenky“. A to hned z několika důvodů: jedním je již zmíněná ochranka, další vyloženě otravný personál, který na vás bez rozmylsu stříká všechny podle nich úžasné líbivé vůně, a těch důvodů by se našlo ještě víc…

Na poličce 51 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4271 příspěvků 16.08.10 21:01

Sephora v Olympii je bezproblémová (potěšili mě AA Laurier Reglisse za 710,– kč 75ml). Cena je výhodná vzhledem k tomu že na netu není k sehnání. Teda, byl tam můj první nákup.Jinak ochrankář tam není vlezlej, ani prodavačky. Sice hned přikvapí, ale nejsou neodbytné.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Víla, nebo princezna? Svatební účesy z dlouhých vlasů

Necháváte si narůst vlasy právě kvůli svatebnímu účesu? Tak ať to stojí za to! Teď už si jen vyberte, jestli chcete být za přirozenou vílu, nebo za okázalou princeznu s komplikovaně vyčesanými vlasy.

Celý článek »
TOPlist