Sephora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.08 10:48

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 18.04.08 19:44

Moje zkušenost - Václavák „nic moc“, personál byl milý, ale obchod se mi nelíbí. Flora „dobrá“, ostatní moc neznám.

Na poličce 0 parfémů 2337 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 25.04.08 19:07

Ostrava - Avion (Sephora nově otevřená, cca před měsícem) - čerstvá zkušenost:

• sortiment vcelku uspokojivý (tedy myšleno celkově z poněkud náročnějšího pohledu :wink: , jinak u některých vůní v rámci ostravských „kamenných prodejen“ prozatím v podstatě výhradní prodejce, např. Absolutely Givenchy, Addict Eau Fraiche atd. nikdo jiný, alespoň pokud vím, neprodává);
  • personál velmi milý, ale s hodně nízkým věkovým (což by koneckonců vůbec nevadilo), ale zejména zkušenostním a znalostním průměrem, zasvěceně působily jen asi 2 prodavačky (ostatní dívenky jen se snaživým úsměvem přihlížely) a i z těch dvou mi jen jedna byla schopná říct něco nového - podnětného :wink: (v žádném případě nechci, aby to znělo namyšleně, ale zejméně v té „voňavé části prodeje“ jsem měla pocit, že chápou značky spíš jako různobarevné krabičky, a když člověk přitlačí, vymlouvají se, že jsou tam krátce); dost mi vadil také přístup typu „vyzkoušejte novou vůni“, když mi jen tak jakoby mimochodem strkaly pod nos papírek s nějakou prvoplánovou líbivkou a tvářily se zaraženě, když jsem prohlásila, že se s dovolením sama rozhodnu, co budu zkoušet.

Ale celkově to byl zážitek celkem příjemný a navíc jsem odcházela s příslibem, že se sortiment ještě rozšíří, takže se těším :) .

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 04.05.08 12:21
Sephora Černý Most

Do Sephory na Černém mostě jsem jeden čas chodila docela často, i několikrát týdně, protože jsem měla nákupní centrum „po cestě“ do bytu.
Prodavačky byly většinou milé, když jsem chtěla zkoušet sama, neprotahovaly hned obličej a nevnucovaly mi nějakou horkou novinku. Jen jednou na mě jedna z nic „vrčela“, ptala jsem se po Gucci Envy me 2 (tehdejší novinka), protože jsem v nějakém časopise viděla reklamu a na internetu článeky. Prodavačka mě upozornila, že jsem se „spletla, protože nic takového neexistuje“. Na to jsem opáčila, že existuje, kde jsem o ní četla a jak vypadá. A jestli ji náhodou nebudou mít v dohledné době v sortimentu, pokud se může podívat do nějaké interní databáze… To jsem si ovšem dovolila moc:)!

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

10.06.08 18:46

Párkrát jsem zavítala do Sephory v Metropoli v Praze. Ceny vysoké, nabídka jakž-takž, ale v poslední době zhoršení. Nejvíce mě tam iritovala taková ta hlídací služba, ostrý hoch v černém kvádru. Zdá se, že je to nějaká česká specialita, protože jsem se s touto stupiditou setkala i jinde…Rentgenují člověka ostřížím zrakem, málem mu dýchají za krk, takže já po pár minutách ztrácím nervy a náladu a otráveně opouštím obchod. Před pár lety jsem tady občas i nakoupila, nedostala jsem nikdy ani jediný vzorek ! a prodavačky naprosto bez zájmu. Takže, děkuji nechci. Oni si asi v těchto prodejnách neuvědomují, že s takovým přístupem, v době internetových obchodů, to asi budou muset jednou zavřít. Ještěže člověk může vycestovat ven, tam je to o něčem jiném a vždy si zlepším náladu. Je to prostě hlavně o lidech…

Arome Vercaa
Nováček 9 příspěvků 23.08.08 20:36

Při nákupu v Sephoře na Smíchově jakáž takáž snaha poradit je, ale kdybych měla známkovat jako ve škole, tak by to bylo za čtyři mínus. Ochranka dotěrná vždy. Vzorky žádné.
V Metropoli Zličín krom 1 slečny u kasy, která vypadala, jako že ji obtežuje jakýkoliv pohyb, nikde nikdo. Ale zase tahle slečna byla aspoň štědrá a přibalila vzorky krémů a vůní.

Nejlepší zkušenost mám z Marionnaud v Galerii Butovice. Byla jsem tam sice jen jednou, ale narazila jsem na milá mladou slečnu, která má přehled a dokáže ochotně poradit.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

namak
Učednice 33 příspěvků 29.10.08 14:02
Anonymous píše:
Párkrát jsem zavítala do Sephory v Metropoli v Praze. Ceny vysoké, nabídka jakž-takž, ale v poslední době zhoršení. Nejvíce mě tam iritovala taková ta hlídací služba, ostrý hoch v černém kvádru. Zdá se, že je to nějaká česká specialita, protože jsem se s touto stupiditou setkala i jinde…Rentgenují člověka ostřížím zrakem, málem mu dýchají za krk, takže já po pár minutách ztrácím nervy a náladu a otráveně opouštím obchod. Před pár lety jsem tady občas i nakoupila, nedostala jsem nikdy ani jediný vzorek ! a prodavačky naprosto bez zájmu. Takže, děkuji nechci. Oni si asi v těchto prodejnách neuvědomují, že s takovým přístupem, v době internetových obchodů, to asi budou muset jednou zavřít. Ještěže člověk může vycestovat ven, tam je to o něčem jiném a vždy si zlepším náladu. Je to prostě hlavně o lidech…

S tou ochrankou souhlasím! Není to totiž jen v parfumeriích, ale i v buticích s oblečením, pokud nejste cizinec, všichni se na vás dívají jako na zloděje! Třeba že bychom jim u vchodu ukazovali kreditky?! :x :lol:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.10.08 14:14

Napadlo vás, že to ten ochrankář má prostě v popisu práce? On neví, kdo je slušná žena a kdo zlodějka. Ani podle oblečení se to dneska nepozná - ani podle té kreditky. Nedivila bych se, kdyby jim za krádeže strhávali nějaké prémie, takže jim nezbývá, než se snažit.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

namak
Učednice 33 příspěvků 29.10.08 15:58
Ada píše:
Napadlo vás, že to ten ochrankář má prostě v popisu práce? On neví, kdo je slušná žena a kdo zlodějka. Ani podle oblečení se to dneska nepozná - ani podle té kreditky. Nedivila bych se, kdyby jim za krádeže strhávali nějaké prémie, takže jim nezbývá, než se snažit.

Jasně, ale je rozdíl, když člen té oochranky stojí a rozhlíží se, nebo evidentně někoho „pronásleduje“ - chodí za jako hladový hlídací pes, takhle jsem to myslel. Viděl jsem jak přesně tímto stylem obcházel kolem jedné starší paní, tu to rozzuřilo a když šla k pokladně s nákupem tak jí praskly nervy a udělala mu drsnou scénu… :shock: pak si vzala papírovou tašku a s úsměvem opět odešla… :wink: :D

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 29.10.08 16:04

Konkrétně v Sephoře s ochrankou nemám problém, naopak mě vždy pozdraví a usmívají se :) Ostražití být určitě musí, v Čechách a hlavně Praze se zkrátka krade (bývá mi trapně, když návštěvám z ciziny při procházkách centrem říkám, aby si hlídali příruční zavazadla. Nevím, jak je to v jiných metropolích). O tom, jak se s nimi a prodavačkami zachází, si nedělám iluze. Moje kamarádka tam pracovala, takže mám informace z první ruky. K tématu: Fajn sortiment mají na Novém Smíchově a Chodově. Na Václaváku nic moc, Flóra taky dobrá, Letňany horší. Víc jich asi neznám.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 31.10.08 17:01
klubko píše:
Nevím, jak je to v jiných metropolích
Úplně stejné. Nejsme o nic horší ani lepší.
Nedávno jsem četla na teletextu o krádežích v Itálii - nejvíce se krade parmezán, je totiž drahý, ale každý ho chce. :D Psali tam, že každý desátý parmezán je ukradený. Z kosmetiky se nejvíc kradou pánské žiletky na holení.
Já si ochranky už nevšímám. Tady v Brně jsem v těch pár parfumerkách už tak stálý host, že si mě asi pamatují.
Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Slupka
Nováček 3 příspěvky 21.06.10 10:35

V Sephoře jsem koupila parfém, bylo to Aqua di Gio by Giorgio Armani. Radovala jsem se, protože ta vůně mě DOSTALA! Po shlédnutí cen na internetu jsem DOSTALA málem mrtvici - byl tam o 400 Kč levnější. Takže parfémy v Sephoře NE NE NE!
Spokojená nejsem ani s řasenkou, značku L´Oreal si v životě nekoupím. Tato se mi mazala při každém mrknutí oka. Protože jsem vyhodila paragon, řasenka letěla do koše…Škoda. Myslela jsem, že v kamenném obchodě dostanu kvalitu a byla jsem strašně zklamatá a o pár set lehčí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 24.06.10 01:46

Jen o 400? A to Tě překvapuje??
Obvykle koupíš za stejnou cenu na internetu dvojnásobné množství.
(Už jsem se nejednou setkala s tím, že cena 30 ml v kamence odpovídala 100 ml v internetovém obchodě.)
Při cenách za nájmy klasických prodejen a při dalších nákladech (testery, prodavačky…) je to naprosto logický rozdíl.

Na poličce 0 parfémů 2337 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 16.08.10 20:27

Sephora nepatří mezi mé oblíbené „kamenky“. A to hned z několika důvodů: jedním je již zmíněná ochranka, další vyloženě otravný personál, který na vás bez rozmylsu stříká všechny podle nich úžasné líbivé vůně, a těch důvodů by se našlo ještě víc…

Na poličce 51 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 16.08.10 21:01

Sephora v Olympii je bezproblémová (potěšili mě AA Laurier Reglisse za 710,– kč 75ml). Cena je výhodná vzhledem k tomu že na netu není k sehnání. Teda, byl tam můj první nákup.Jinak ochrankář tam není vlezlej, ani prodavačky. Sice hned přikvapí, ale nejsou neodbytné.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist