Serge Lutens Vitriol d'Oeillet

Ronna 27.02.11 11:10

Serge Lutens Vitriol d'Oeillet

• léto 2011
  • pravděpodobně exluzivka pro Paříž
  • bude (jak název napovídá) karafiátová..­..........ach­............
  • slovo vitriol v názvu napovídá, že to bude nějaké rozpustilé (?) uchopení
  • jsem zvědavá jak to mistři pojmou a kdyby to znamenalo další karafiáty i od jiných značek…

zdroj Helg

• „angry fragrance“
  • pro fanoušky pepře, hřebíčku a muškátového oříšku
  • lehká dřevitost dává karafiátu pánský podtón
  • pudrová a balzámová, musíme trpělivě čekat, až se karafiát rozvine do květinové vůně - já teda počkám :D
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

moudjahidine 27.02.11 15:10

Vitriol zní slibně! :twisted:

domenica 27.02.11 15:11

Rozhodně! Těším se :wink:

1Miru 27.02.11 17:08

…i pro mě dobré!
(obvzláště ten vitriol…)

macska 28.02.11 23:44

Vitriol se mi líbí :) To bude něco jako tuberóza, akorát místo kafru bude v hlavě výbuch lovosické chemičky.

jerry 01.03.11 12:08

Název je dekadentní (nebo srandovní :conf: )…uvidíme ten obsah (ale na výbuch v lovosické chemičce bych byla zvědavá už z parfémově studijních důvodů :D ).

cinkja 01.03.11 12:13
macska píše:
Vitriol se mi líbí :) To bude něco jako tuberóza, akorát místo kafru bude v hlavě výbuch lovosické chemičky.
:lol: :lol: :lol:

Prostě to bude něco sžíravého :wink:

Garfield 01.03.11 13:51

Doufám, že to bude mít i náležitě jedovatě dekadentní barvu 8)

verunka2201 11.03.11 22:37

To víš, že bude:

moudjahidine 12.03.11 18:08

Tak to je barvička pro mě! 8)

domenica 12.03.11 18:12

Se Sarrasins budou jako sestry :D

1Miru 12.03.11 18:18

…jestli bude pořádně temná i vůně… Úplně vidím tu recenzi… …černý kočár se zlatým štukováním schovaným pod patinou času, v trysku tažený koňmi schvácenými dlouhou cestou, se řítí noční Paříží(třeba)… …tma, rachot dřevěných kol po kluzké dlažbě z kočičích hlav zmáčených deštěm a za okýnkem mladá tvář…
atd. …

zuz.ka 12.03.11 18:30
jerry píše:
Název je dekadentní (nebo srandovní :conf: )…uvidíme ten obsah (ale na výbuch v lovosické chemičce bych byla zvědavá už z parfémově studijních důvodů :D ).

Tak, tak. Připomíná mi název nějakého čistícíh prostředku nebo postřiku na hmyz :speechless:

Každopádně v tom zvonku vypadá nádherně!

1Miru 12.03.11 18:35
zuz.ka píše:
jerry píše:

Tak, tak. Připomíná mi název nějakého čistícíh prostředku nebo postřiku na hmyz :speechless:

Každopádně v tom zvonku vypadá nádherně!

…houbelec!. …šlechta, církev, intriky, kurtizány, dýky a jedy, úkladné činy…, drsná doba…

zuz.ka 12.03.11 18:48

vitriolový olej nebo vitriol - nejběžnější význam, starý název pro kyselinu sírovou H2SO4

mám to odtud http://cs.wikipedia.org/wiki/Vitriol

Ale šlechta taky dobrý :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist