Serge Noire - naslepo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
faty
Nováček 9 příspěvků 22.10.12 16:03
Serge Noire -naslepo?

Chci koupit manželovi Serge Noire, líbí se mi složení i rozporuplné recenze :) Jenže, trochu se bojim. Do teď používal Gucci pour home, hnědou kostku. JE to vůně v podobném duchu?? Poraďte , prosím. :kytka:

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:
 
prvni.zena
Znalkyně 375 příspěvků 23.10.12 15:30

Zrovna včera jsem ji zkoušela, je hodně podobná hnědé kostce, tu mám moc ráda, jak na chlapovi (na mužích je neskutečně sexy) tak na sobě, Serge Noir si dokážu představit pouze na chlapovi, je taková víc živočišná, ale jinak obě krásně kadidlové a úplně nejkadidlovatější je od Serge Fille en Aiguilles, tam je i to borovicové jehličí, úplný kostel, nádhera

Na poličce 29 parfémů 3 miniatury 26 odstřiků 72 vzorků V tužebníku 24 parfémů
 
faty
Nováček 9 příspěvků 23.10.12 16:51

@prvni.zena Moc děkuju za odpověď. Hodně si mě uklidnila,páč už mám objednáno. Mužovo hnědou kostku jsem taky občas použila,tak uvidím jak to bude teď s tím SN. Fille en Aiguiles neznám, díky za tip, jdu pátrat. To jehličí totiž taky miluju.

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist