Serge Noire - naslepo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

faty
Nováček 9 příspěvků 22.10.12 16:03
Serge Noire -naslepo?

Chci koupit manželovi Serge Noire, líbí se mi složení i rozporuplné recenze :) Jenže, trochu se bojim. Do teď používal Gucci pour home, hnědou kostku. JE to vůně v podobném duchu?? Poraďte , prosím. :kytka:

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

prvni.zena
Znalkyně 375 příspěvků 23.10.12 15:30

Zrovna včera jsem ji zkoušela, je hodně podobná hnědé kostce, tu mám moc ráda, jak na chlapovi (na mužích je neskutečně sexy) tak na sobě, Serge Noir si dokážu představit pouze na chlapovi, je taková víc živočišná, ale jinak obě krásně kadidlové a úplně nejkadidlovatější je od Serge Fille en Aiguilles, tam je i to borovicové jehličí, úplný kostel, nádhera

Na poličce 28 parfémů 3 miniatury 27 odstřiků 72 vzorků V tužebníku 13 parfémů

faty
Nováček 9 příspěvků 23.10.12 16:51

@prvni.zena Moc děkuju za odpověď. Hodně si mě uklidnila,páč už mám objednáno. Mužovo hnědou kostku jsem taky občas použila,tak uvidím jak to bude teď s tím SN. Fille en Aiguiles neznám, díky za tip, jdu pátrat. To jehličí totiž taky miluju.

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist