Sergio Tacchini O-Zone (Women)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 06.05.07 15:14

Nemáte někdo pořádně ozkoušenou tuhle vůni? Hledám něco citrusového, ale ne bonbónově. Zbožňuju mátový čaj s medem a citronem, v létě vychlazený a takovou bych chtěla i vůni. Myslíte, že by O-zone mohla být něco v tom stylu? Zaujala mě Adina recenze. Byla jsem ve třech parfumerkách a v nejlepším případě mají pánskou. Na jahodě je ted k mání asi za 600,– což je víc než příznivé, ale nevím nevím jestli do ní mám jít naslepo.
Jinak ještě hledám nějakou alternativu za DKNY WOMEN, která mě naprosto dostala, ale bohužel si ji ted nemohu dovolit. Poradte prosím :)

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ukázat parfém Sergio Tacchini O-Zone Woman

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 06.05.07 15:19

Vevie - tak jestli Ti voní DKNY, tak O-zone je její blízká příbuzná.Možná trochu více unisex, než ta Karanka, ovšem pořád příbuzná.Je také citrusovo mentolová, možná bych v ní našla i stopu pelyňku, ale to je jen má domněnka.Do třetice bych k těmto dvěma vůničkám přiřadila pro podobnost ještě třetí a to Agua di Loewe.Ta je příjemně nahořklá a stylově velmi podobná. všechny tři ale mají jedno společné - slaďáky to nejsou.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 06.05.07 15:31

jen se bojim, aby nebyla moc kyselá nebo moc kořeněná do pánska - mám doma esenciální olej citronová tráva ten miluju, tak by se mi líbil spíš takovýhle „citron“ a jsem dost zvedavá na tu mátu, kterou má udajně obsahovat…chci něco nesladkého ve stylu dkny, ale abych se v tom zas pořád cítila žensky

PetraSK Košice  06.05.07 16:09

Vevie, O-Zone je krásna, veľmi svieža letná vôňa, kúpila som si ju pre seba, ale radšej som ju dala mamke, jej sa nesmierne páči :). Pre mňa bola až príliš svieža. Je to vôňa, ktoré vonia ako zelený čaj - trochu tam cítiť podobnosť s green tea od Eliz. Arden, ale je ešte sviežejšia, viac citrónu a aj tá mäta. Určite nebudeš sklamaná, je to ako studená sprcha v sparnom dni :). A do pánska nejde vôbec, to sa neboj

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 08.05.07 13:37

O-Zone je pro mě vyloženě citrónová energizující sprcha s TROCHOU máty - tzn. není to intenzivní mátový vítr, co protáhne rýmou ucpaný nos :) Cca před třemi roky jsem ji v létě používala a byla jsem moc spokojená - osvěží, neulepí :) Dneska už by se mi ale zdála asi trochu obyčejná… Co se týče srovnáním s DKNY, tak můj nos říká, že tyhle vůně mají společné tak maximálně to, že by se daly označit za osvěžující. Ano, obě jsou svým způsobem osvěžující, ale to „svým způsobem“ v tomhle případě znamená úplně jinak. O-Zone je sklenice citronády s pár lístky máty - není na ní nic kontroverzního, je to jen citronáda, osvěžující, příjemná, ale citronáda. Zatímco DKNY klade na okolí větší nároky… je trpká, nahořklá, kyselá, zelená, v základu dřevitá, mnohem výraznější… je krásná, ale není tak jednoduchá a nekomplikovaná jako O-Zone. Psala jsi, že se Ti DKNY moc líbí… v tom případě bych se bála jenom toho, že O-Zone se Ti bude zdát trošku nudná :)

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kristina  08.05.07 13:58

Miniaturu O-Zone jsem viděla na aukru:

http://www.aukro.cz/…917832_minia … ozone.html

za celých 49 kč, samozřejmě nevím, jestli je to originál, ale snad je to cesta, jak si ujasnit, jestli do ní půjdeš.

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 08.05.07 17:45

No holky, díky moc za reference - každopádně jsem ji už objednala, tak uvidím. Jinak na aukru se prodává ledasco už od koruny - v tomhle případě jde o 7ml miniaturu, takže cena 49Kč mi přijde adekvátní - na jahode jsem objednávala 75ml za 650 - vím že nemůžu čekat kdovíjak oslnivou a originální vůni jako je například DKNY, ale s tim počítám a předpokládám to i zvhledem k ceně. Bohužel jako studentka si momentálně nemůžu dovolit nic lepšího ale přesto doufám, že mě o-zone zas až tak nezklame.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.05.07 17:55

Myslím, že určitě nezklame, a kdyby se ti nějak nelíbila, hlásím se o odstřik :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 08.05.07 21:27
Ada píše:
Myslím, že určitě nezklame, a kdyby se ti nějak nelíbila, hlásím se o odstřik :)

No Adi, právě Tvoje recenze mě na ni nalákala, stejně jako na DKNY. :) Takže nezdar snad ani není možnej.

Jen tak mimochodem, v Sephoře mi prodavačka jako vůni podobnou DKNY doporučovala S. Tacchini Donna. Nastříkala to na mě a vylezly ze začátku spíš melouny a postupně tak nejak zteplala a ke konci jsem z ní čichala neco co mi vadilo. Každopádně k DKNY byla asi tak blízko jako muj RL Cool. :)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.05.07 21:46

DKNY se nepodobá nic… možná trochu Liberte Acidulee od Ricci.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 10.05.07 10:00
Ada píše:
DKNY se nepodobá nic… možná trochu Liberte Acidulee od Ricci.

Tak jsem včera ozkoušela tu Ninu - nepřišla mi DKNY podobná vubec v ničem, ještě tak první dojem na papírku, ale na ruce mi přišla jako taková zelenoovocná vune, docela příjemná, ale nic zvláštního a hrozne rychle vyprchala a na mě se rozložila nejak dosladka, rajčata nikde…

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 15.05.07 18:30

hlásim, že ozone dorazila. flakon, který na obrázku vypadá tak čistě „vodně“ je ve skutečnosti opravdu otřesný (na muj vkus až moc mohutný a navíc doplněný opravdu nevkusným a obrovským kusem plastu) ALE jinak vůně se mi líbí dost :) měla jsem tady ještě flakonek po odstřiku dkny a malilinká podobnost tam je, i když samozřejmě dkny…víte samy. škoda jen že se ted tak zkazilo počasí, do horka se bude hodit skvěle a tuším, že potěší i přítele, který je alergický na jakýkoli náznak něčeho sladšího. Jinak mám ještě pocit, že se bude ozone držet víc při těle, než že by se šířila do okolí, což není v souvislosti s nadcházejícím létem na škodu (i když občas bych si taky ráda dopřála něco nápadnější)

Leda  25.05.07 17:52

Holky,vím že tady O-ZONE docela chválíte,asi do ní taky půjdu.Jak vám tuhle vůni hodnotí okolí?A jak je to s výdrží?

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 25.05.07 19:10

Ledo, chystám se jí prodat, kdybys mela zájem. Objednala jsem si jí na radu holek a fakt je pěkná, ale prostě toužím po DKNY a tyhle touhy jen tak něco zřejmě nepřekoná, tak jsem se rozhodla, že si utáhnu opasek a objednám si spíš tu karanku a ozone pošlu dál. Kdyžtak mi písni na mail zaceva@centrum.cz a můžem se domluvit.
Co se týče výdrže - je to letní vůně, takže od rána do večera nevydrží, nejsem ted schopná říct jak dlouho přesně vydrží a asi záleží na individuální chemii, ale řekla bych že je to takovej průměr.
Co se týče okolí, tak ohlasy pozitivní, ale tahle vůně není nic, co by kolemjdoucí praštilo do nosu už 10 metrů předem…podle me je to pohodová nekonfliktní letní citrusovka, nečekej nic omamnýho a výstředního.

Leda  25.05.07 19:51

O.K.Zkusím k ní někde přičichnout a když to bude dobrý, ráda jí odkoupím.Před­stavuju si ji takovou hodně osvěžující-citrusovou nesladkou.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist