Seriál HBO Terapie - jak se vám líbí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 28.10.11 19:08
Seriál HBO Terapie-jak se vám líbí

Sledujete?
Byla jsem na to zvědavá, hodně se o tom pochvalně psalo, záhadný introvertní RODEN, dokonce i Křivánková v Reflexu pochvalovala … téma psychoterapie mě zajímá, i když nemám vlastní zkušenost …
Viděla jsem teď ve 2 dnech 5 dílů. No a mám rozporuplné pocity. Roden(= postava, kterou hraje)působí unaveně, na konci sil, že sám potřebuje pomoct, že ho to nebaví … no takového psychoterapeuta bych určitě nechtěla. A ti pacoši-kromě T.Pauhoufové, jakoby přehrávali, přeříkají se … takové nedokonalé mi to připadá, přitom rozpočet měl být velkorysý … nějak mě to nevtáhlo …
A ty konce, takové neukončené, jakoby to končilo v půli. U filmů mám otevřené konce ráda, ale tady prostě žádná katarze, vysvětlení, poenta, informace, názor.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů
Reakce:

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 28.10.11 22:48

Viděla jsem 1. díl a vůbec mě nezaujal. Někdo něco řešil a mě to vůbec nezajímalo. Prostě to byla věc těch dvou a já si připadala jakobych se tam připletla omylem. Něco jako náhodně odposlechnutý příběh v autobuse…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 28.10.11 23:17

Jo, to sedí s tím autobusem. Tak se mi to taky zdálo. Tam taky nemáš kontext a často ani závěr, prostě je to jenom kus příběhu v závislosti na tom, kdo kde vystupuje :-).
A navíc: zde jsou samí známí herci, ale působí to jaksi uměle, neživě, přehnaně.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 29.10.11 22:27

Pozitivní na tom je, že to nežere čas :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist