Seriál HBO Terapie - jak se vám líbí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 28.10.11 19:08
Seriál HBO Terapie-jak se vám líbí

Sledujete?
Byla jsem na to zvědavá, hodně se o tom pochvalně psalo, záhadný introvertní RODEN, dokonce i Křivánková v Reflexu pochvalovala … téma psychoterapie mě zajímá, i když nemám vlastní zkušenost …
Viděla jsem teď ve 2 dnech 5 dílů. No a mám rozporuplné pocity. Roden(= postava, kterou hraje)působí unaveně, na konci sil, že sám potřebuje pomoct, že ho to nebaví … no takového psychoterapeuta bych určitě nechtěla. A ti pacoši-kromě T.Pauhoufové, jakoby přehrávali, přeříkají se … takové nedokonalé mi to připadá, přitom rozpočet měl být velkorysý … nějak mě to nevtáhlo …
A ty konce, takové neukončené, jakoby to končilo v půli. U filmů mám otevřené konce ráda, ale tady prostě žádná katarze, vysvětlení, poenta, informace, názor.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Reakce:

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 28.10.11 22:48

Viděla jsem 1. díl a vůbec mě nezaujal. Někdo něco řešil a mě to vůbec nezajímalo. Prostě to byla věc těch dvou a já si připadala jakobych se tam připletla omylem. Něco jako náhodně odposlechnutý příběh v autobuse…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 28.10.11 23:17

Jo, to sedí s tím autobusem. Tak se mi to taky zdálo. Tam taky nemáš kontext a často ani závěr, prostě je to jenom kus příběhu v závislosti na tom, kdo kde vystupuje :-).
A navíc: zde jsou samí známí herci, ale působí to jaksi uměle, neživě, přehnaně.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 29.10.11 22:27

Pozitivní na tom je, že to nežere čas :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist