Sérum stahující póry

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 24.10.11 07:45
Sérum stahující póry

Ahoj,
koupila jsem v Sephoře jejich (sephorácké) sérum. které s okamžitým efektem stáhne póry a zabraňuje maštění. Je z řady dekorativní kosnetiky, takže po umytí make-upu je efekt pryč. Váhám jestli jsem ho použila správně, dala jsem ho pod meke-up. Problém byl, že pak mě nešel rozetřít make-up, ptž to hned sáklo mastnotu. Uvažuju po poďupkání až po aplikaci make-upu.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Lindsay24
Učednice 137 příspěvků 08.11.11 23:00

Určitě se používá pod make up a na něj dáš normálně krém, pak by neměl být problém.
Já mám sérum od MAC a to se nanáší na vlhkou pleť.

Možná bude lepší, když se zeptáš i přímo v Sephoře a nebo zkus zapátrat na googlu.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 13.02.14 18:05

Obnovuji téma. Nějaké nové přípravky, postupy, zkušenosti se séry apod. na stažení pórů? Já ne :nevim:

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

foxy
Nevyléčitelná závislačka 1837 příspěvků 13.02.14 20:37

@radmila.k , sama to nepouzivam, ale pry je dobre

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Unseen  14.02.14 10:03

@radmila.k
Taky nepoužívám, ale slyšela jsem chválu na Clinque pore minimizer refining mask a Clinique Pore Minimizer Instant Perfector.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist