Sešlost v pátek třináctého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 09.11.09 18:14
Sešlost v pátek třináctého

Kde: Kavárna Indigo, Platnéřská asi 45, zdehttp://map­s.google.cz/map­s?q=Platn%C3%A9%C5%9­9sk%C3%A1++pra­ha&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:en-GB:official&cli­ent=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=Plat­n%C3%A9%C5%99sk%C3%A1,+1­10+00+Praha&gl=cz&e­i=60z4StH1L46O­mAOu1oC0Aw&sa=X&­oi=geocode_re­sult&ct=image&res­num=1&ved=0CAk­Q8gEwAA, šipka ukazuje zhruba do míst kavárny, která je uprostřed ulice a má velká okna do ulice, leč malý nápis.

Od dveří furt rovně je takový polosalonek, tam někde budu.

Kdy: Ve čtyři, potřebuju tak v šest vypadnout, ale můžete pařit do rána.

Poznávací znamení: budu mít na stole flašku L'Ame d'un Héros.

Beru s sebou vzorky dle vlastního gusta - všecky Les Exclusifs od Chanelů, Une Fleur a No. 46; od Guerlainů 180 ans, Fleur de Feu, Guerlinade, Purple Fantasy a Parure; věci z Itálie; něco od Andyho Tauera a Vero Kern; co mě napadne ještě.
Pokud chce někdo něco specifického, máte čas do dnešní půlnoci. Svoje referenční vzorky neberu a odstřiky nedělám, protože momentálně nemám do čeho.

Otázky a komentáře vítány.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 09.11.09 18:26

Skvělé - sice jsem chtěla jet v pátek na prodloužený víkend, ale asi nepojedu - navíc je to pěkné datum (takové dekadentní). Tuhle akci si ujít nenechám. Obzvlášť když s sebou bereš takové poklady :D .

Gentiano, bylo by troufalé poprosit, abys s sebou vzala Chris 1947 a Sira des Indes ?

Jinak nabízím všem totéž - mrkněte mi na poličku, jestli by vás něco z mých parfémů či odstřiků zajímalo - vezmu s sebou (sice žádné poklady nemám, ale co kdyby…).

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 09.11.09 19:26

No super! Jdu taky!

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 09.11.09 19:44

Hm, to zní výborně! Ráda bych poznala aromačky i naživo.. a k tomu vzorečky… Hm. Ale všecko záleží na tom, jak rychle stihneme navrtat poličky (kamarád jde ke mě do bytu na brigádu…) Kdyby se někomu náhodou něco ode mně líbilo.. ikdyž uznávám, že jsem začátečník.

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 09.11.09 19:45
jerry píše:
Skvělé - sice jsem chtěla jet v pátek na prodloužený víkend, ale asi nepojedu - navíc je to pěkné datum (takové dekadentní). Tuhle akci si ujít nenechám. Obzvlášť když s sebou bereš takové poklady :D .

Gentiano, bylo by troufalé poprosit, abys s sebou vzala Chris 1947 a Sira des Indes ?

Jinak nabízím všem totéž - mrkněte mi na poličku, jestli by vás něco z mých parfémů či odstřiků zajímalo - vezmu s sebou (sice žádné poklady nemám, ale co kdyby…).

Chrise vezmu - je výbornej, ale výdrž na houby, kombinuju ho s čímkoli jasmínovým, jasmín ho podrží…, ale Siru mám v Plzni, kam jedu potom (a nějaké další věci - chodily mi tam ke kamarádce, protože rodiče jsou rodiče). Pohrabu se v krabicích a přihodím pár zajímavostí, určitě ty věci od Farmacia SS. Annunziata… no a můžu vzít i pár flaštiček, zrovna tu mám na stole Replique od Raphaela, i když o tý můžu říct zatím jenom to, že je cítit staře.

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 09.11.09 20:17
eskargoth píše:
Hm, to zní výborně! Ráda bych poznala aromačky i naživo.. a k tomu vzorečky… Hm. Ale všecko záleží na tom, jak rychle stihneme navrtat poličky (kamarád jde ke mě do bytu na brigádu…) Kdyby se někomu náhodou něco ode mně líbilo.. ikdyž uznávám, že jsem začátečník.

NO, já už to tu sypu do sáčků, takže pokud se ti podaří poličky navrtat rychle, máš se co přiučit:D

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 09.11.09 20:22

jdu taky! dorazím po páté..

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 09.11.09 20:25

A kdo další? :wink:

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 09.11.09 20:25
gentiana píše:
eskargoth píše:
NO, já už to tu sypu do sáčků, takže pokud se ti podaří poličky navrtat rychle, máš se co přiučit:D

šmarja, to zní tak krásně!! Musím to nějak stihnout|!

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 09.11.09 20:25

Doufám, že mě přejde rýma!!! :evil:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 09.11.09 20:29

…já… :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 09.11.09 20:31

…na ty věci z Itálie jsem zvědavá!! - páč, kdyby se mi něco zalíbilo
(a gentiana by byla tý bezbřehý lásky a dovezla mi to :oops: :oops: ), měla bych vůni, co hned tak někdo nemá! :twisted: :roll: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 09.11.09 20:32
Elvira píše:
Doufám, že mě přejde rýma!!! :evil:

přesně tak.. momentálně jsem na kapkách a čaji se zázvorem a jediné co cítím spolehlivě je Habanita:-)

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 09.11.09 20:33

Kurňa taková akce - zkusím překecat někoho na hlídání :lol:

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 09.11.09 20:33
1Miru píše: …na ty věci z Itálie jsem zvědavá!! - páč, kdyby se mi něco zalíbilo
(a gentiana by byla tý bezbřehý lásky a dovezla mi to :oops: :oops: ), měla bych vůni, co hned tak někdo nemá! :twisted: :roll: :D

No, tam se chystám až někdy v lednu, ale všeho mám docela velké flašky, takže se může zalibovat do alelujá.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist