Sešlost v pátek třináctého

gentiana 09.11.09 18:14

Sešlost v pátek třináctého

Kde: Kavárna Indigo, Platnéřská asi 45, zdehttp://map­s.google.cz/map­s?q=Platn%C3%A9%C5%9­9sk%C3%A1++pra­ha&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:en-GB:official&cli­ent=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=Plat­n%C3%A9%C5%99sk%C3%A1,+1­10+00+Praha&gl=cz&e­i=60z4StH1L46O­mAOu1oC0Aw&sa=X&­oi=geocode_re­sult&ct=image&res­num=1&ved=0CAk­Q8gEwAA, šipka ukazuje zhruba do míst kavárny, která je uprostřed ulice a má velká okna do ulice, leč malý nápis.

Od dveří furt rovně je takový polosalonek, tam někde budu.

Kdy: Ve čtyři, potřebuju tak v šest vypadnout, ale můžete pařit do rána.

Poznávací znamení: budu mít na stole flašku L'Ame d'un Héros.

Beru s sebou vzorky dle vlastního gusta - všecky Les Exclusifs od Chanelů, Une Fleur a No. 46; od Guerlainů 180 ans, Fleur de Feu, Guerlinade, Purple Fantasy a Parure; věci z Itálie; něco od Andyho Tauera a Vero Kern; co mě napadne ještě.
Pokud chce někdo něco specifického, máte čas do dnešní půlnoci. Svoje referenční vzorky neberu a odstřiky nedělám, protože momentálně nemám do čeho.

Otázky a komentáře vítány.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

jerry 09.11.09 18:26

Skvělé - sice jsem chtěla jet v pátek na prodloužený víkend, ale asi nepojedu - navíc je to pěkné datum (takové dekadentní). Tuhle akci si ujít nenechám. Obzvlášť když s sebou bereš takové poklady :D .

Gentiano, bylo by troufalé poprosit, abys s sebou vzala Chris 1947 a Sira des Indes ?

Jinak nabízím všem totéž - mrkněte mi na poličku, jestli by vás něco z mých parfémů či odstřiků zajímalo - vezmu s sebou (sice žádné poklady nemám, ale co kdyby…).

Elvira 09.11.09 19:26

No super! Jdu taky!

eskargoth 09.11.09 19:44

Hm, to zní výborně! Ráda bych poznala aromačky i naživo.. a k tomu vzorečky… Hm. Ale všecko záleží na tom, jak rychle stihneme navrtat poličky (kamarád jde ke mě do bytu na brigádu…) Kdyby se někomu náhodou něco ode mně líbilo.. ikdyž uznávám, že jsem začátečník.

gentiana 09.11.09 19:45
jerry píše:
Skvělé - sice jsem chtěla jet v pátek na prodloužený víkend, ale asi nepojedu - navíc je to pěkné datum (takové dekadentní). Tuhle akci si ujít nenechám. Obzvlášť když s sebou bereš takové poklady :D .

Gentiano, bylo by troufalé poprosit, abys s sebou vzala Chris 1947 a Sira des Indes ?

Jinak nabízím všem totéž - mrkněte mi na poličku, jestli by vás něco z mých parfémů či odstřiků zajímalo - vezmu s sebou (sice žádné poklady nemám, ale co kdyby…).

Chrise vezmu - je výbornej, ale výdrž na houby, kombinuju ho s čímkoli jasmínovým, jasmín ho podrží…, ale Siru mám v Plzni, kam jedu potom (a nějaké další věci - chodily mi tam ke kamarádce, protože rodiče jsou rodiče). Pohrabu se v krabicích a přihodím pár zajímavostí, určitě ty věci od Farmacia SS. Annunziata… no a můžu vzít i pár flaštiček, zrovna tu mám na stole Replique od Raphaela, i když o tý můžu říct zatím jenom to, že je cítit staře.

gentiana 09.11.09 20:17
eskargoth píše:
Hm, to zní výborně! Ráda bych poznala aromačky i naživo.. a k tomu vzorečky… Hm. Ale všecko záleží na tom, jak rychle stihneme navrtat poličky (kamarád jde ke mě do bytu na brigádu…) Kdyby se někomu náhodou něco ode mně líbilo.. ikdyž uznávám, že jsem začátečník.

NO, já už to tu sypu do sáčků, takže pokud se ti podaří poličky navrtat rychle, máš se co přiučit:D

derad 09.11.09 20:22

jdu taky! dorazím po páté..

Elvira 09.11.09 20:25

A kdo další? :wink:

eskargoth 09.11.09 20:25
gentiana píše:
eskargoth píše:
NO, já už to tu sypu do sáčků, takže pokud se ti podaří poličky navrtat rychle, máš se co přiučit:D

šmarja, to zní tak krásně!! Musím to nějak stihnout|!

Elvira 09.11.09 20:25

Doufám, že mě přejde rýma!!! :evil:

1Miru 09.11.09 20:31

…na ty věci z Itálie jsem zvědavá!! - páč, kdyby se mi něco zalíbilo
(a gentiana by byla tý bezbřehý lásky a dovezla mi to :oops: :oops: ), měla bych vůni, co hned tak někdo nemá! :twisted: :roll: :D

eskargoth 09.11.09 20:32
Elvira píše:
Doufám, že mě přejde rýma!!! :evil:

přesně tak.. momentálně jsem na kapkách a čaji se zázvorem a jediné co cítím spolehlivě je Habanita:-)

Daisy.zlouky 09.11.09 20:33

Kurňa taková akce - zkusím překecat někoho na hlídání :lol:

gentiana 09.11.09 20:33
1Miru píše: …na ty věci z Itálie jsem zvědavá!! - páč, kdyby se mi něco zalíbilo
(a gentiana by byla tý bezbřehý lásky a dovezla mi to :oops: :oops: ), měla bych vůni, co hned tak někdo nemá! :twisted: :roll: :D

No, tam se chystám až někdy v lednu, ale všeho mám docela velké flašky, takže se může zalibovat do alelujá.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama

TOPlist