Setkali jste se s fake Christian Dior Oud Ispahan?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maruskatomis
Učednice 82 příspěvků 20.03.16 22:29
Setkali jste se s fake Christian Dior Oud Ispahan?

Ted jsem mela tu možnost očichat a vyzkoušet na sobě parfem Christian Dior Oud Ispahan. Voněl překrasně, citila jsem ho z bundy ještě druhy den (2× střiknuto) Znama ho sehnala za 2 tisice, myslite že se da padělat že mohl byt fake? Popravdě me nenapadlo to zkoumat, mela jsem ho za origoš akorat jsem si řikala že tak drahy parfem by mohl vydržet dyl :nevim:

Na poličce 19 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 42 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Reakce:

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5944 příspěvků 20.03.16 22:57

@maruskatomis
Ano, fejk této vůně jsem už viděla.

Na poličce 185 parfémů 19 miniatur 143 odstřiků 610 vzorků V tužebníku 10 parfémů

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 7674 příspěvků 20.03.16 23:00

@maruskatomis vzhledem k tomu, že třeba na parfums stojí čtyřnásobek, je ta cena více než podezřelá.

Na poličce 64 parfémů 1 miniatura 24 odstřiků 305 vzorků V tužebníku 9 parfémů

maruskatomis
Učednice 82 příspěvků 20.03.16 23:00

@Eunika hm :zed: za 2000,– za fake a ještě voni kratce bych nedala. Ja jsem tááák rada že jsem našla tyhle webovky. Do ted jsem si myslela že jsou jen vuně levne a drahe :think: NAIVNI! Nikdy me nenapadlo že mužou byt paddělane 8o

maruskatomis
Učednice 82 příspěvků 20.03.16 23:02

@mmaat To ted chapu, znama mi tvrdila že ma kamaradku v eshopu a že oni maji svoje ceny. Jak naivni… Ach jo! Jen že i přes moji snahu ji přesvědčit o opaku, pravosti parfemu věři :nevim:

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5944 příspěvků 20.03.16 23:08
@maruskatomis píše:
@mmaat To ted chapu,znama mi tvrdila že ma kamaradku v eshopu a že oni maji svoje ceny. Jak naivni… Ach jo! Jen že i přes moji snahu ji přesvědčit o opaku, pravosti parfemu věři :nevim:

Klasické kecy povodníků. ;)
Doporučuji kouknout sem http://www.arome.cz/…y-fotky-582/ a prohlédni si fotky, tam je pokladů. ;)

Na poličce 185 parfémů 19 miniatur 143 odstřiků 610 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Uživatel je onlineFrantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 22371 příspěvků 20.03.16 23:18

@maruskatomis
„Nedávno“, pár měsíců tomu nazad, se prodávala a prodala tato vůně na aukru za podstatně nižší cenu.
Popis předmětu prodejkyní ve mně vzbudil pochybnosti o pravosti vůně…

Na poličce 629 parfémů 130 miniatur 663 odstřiků 1011 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Coco Chanel: odraz osobnosti ve sklech flakonů

Původně jsem chtěla napsat do zkoušecího vlákna pár postřehů o exkluzivkách od Chanelu, které se mi díky Arome-andělovi dostaly pod nos. V poslední době o nich bylo více slyšet díky tomu, že značka nově uvedla vůně z řady Les Exclusifs de Chanel v koncentracích EdP a ukončila výrobu koncentrací EdT. Když jsem ale začala schraňovat podrobnosti k vůním a pročítat řádky z oficiálních stránek, zjistila jsem, že nestuduji pouze esence a složky. Najednou se mi tu s jednotlivými vůněmi rozehrává životní příběh, na svou dobu velmi nekonvenční dámy - Gabrielle Chanel, známé jako Coco.

Celý článek »
TOPlist