Setkali jste se s fake Christian Dior Oud Ispahan?

maruskatomis 20.03.16 22:29

Setkali jste se s fake Christian Dior Oud Ispahan?

Ted jsem mela tu možnost očichat a vyzkoušet na sobě parfem Christian Dior Oud Ispahan. Voněl překrasně, citila jsem ho z bundy ještě druhy den (2× střiknuto) Znama ho sehnala za 2 tisice, myslite že se da padělat že mohl byt fake? Popravdě me nenapadlo to zkoumat, mela jsem ho za origoš akorat jsem si řikala že tak drahy parfem by mohl vydržet dyl :nevim:

Reklama

Eunika 20.03.16 22:57

@maruskatomis
Ano, fejk této vůně jsem už viděla.

mmaat 20.03.16 23:00

@maruskatomis vzhledem k tomu, že třeba na parfums stojí čtyřnásobek, je ta cena více než podezřelá.

maruskatomis 20.03.16 23:00

@Eunika hm :zed: za 2000,– za fake a ještě voni kratce bych nedala. Ja jsem tááák rada že jsem našla tyhle webovky. Do ted jsem si myslela že jsou jen vuně levne a drahe :think: NAIVNI! Nikdy me nenapadlo že mužou byt paddělane 8o

maruskatomis 20.03.16 23:02

@mmaat To ted chapu, znama mi tvrdila že ma kamaradku v eshopu a že oni maji svoje ceny. Jak naivni… Ach jo! Jen že i přes moji snahu ji přesvědčit o opaku, pravosti parfemu věři :nevim:

Eunika 20.03.16 23:08
@maruskatomis píše:
@mmaat To ted chapu,znama mi tvrdila že ma kamaradku v eshopu a že oni maji svoje ceny. Jak naivni… Ach jo! Jen že i přes moji snahu ji přesvědčit o opaku, pravosti parfemu věři :nevim:

Klasické kecy povodníků. ;)
Doporučuji kouknout sem http://www.arome.cz/…y-fotky-582/ a prohlédni si fotky, tam je pokladů. ;)

Frantatata 20.03.16 23:18

@maruskatomis
„Nedávno“, pár měsíců tomu nazad, se prodávala a prodala tato vůně na aukru za podstatně nižší cenu.
Popis předmětu prodejkyní ve mně vzbudil pochybnosti o pravosti vůně…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist