SEXI VONA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sonic  31.01.08 14:04

Ahojte,
poradite ak hladam nieco taketo: sexi, netuctova, s dlhou vydrzou, moze byt aj unisex ale nie prislis panska a hlavne nie orientalny bolehlav alebo sladky cukrik? najlepsie mi vyhovuju BVL Eau the blanc a CK BE, tak mozno nieco podobne - korenie - ovocie - pizmo - nejaky kvet? tazke, co? :-) ale vy ste znalkyne, tak si necham poradit . dakujeeem

Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 31.01.08 16:12

Kočko, to si odporuješ - chceš sexy vůni a přitom unisex ? Všechny sexy vůně - alespoň jak to vnímám já, jsou sladké, těžké nebo výrazné - nejčastěji všechno dohromady. A naopak - svěží citrusové nebo jemně květinové vůně jsou výjimečně považovány za sexy…Co s Tebou ? Holky tady chválí Diesel Plus Plus - prý se líbí mužům, možná zkus Un Jardin sur le Nil - ten mi také muži chválili a je to svěží grep s kořením. Většině lidí se líbí Omnia Crystalline nebo Gucci Envy Me. Taky holky chválí Love in Paris od Niny Ricci, já bych od ní doporučila ještě Premier Jour. Kdybys chtěla zkusit něco výraznějšího, co už se více blíží podstatě pojmu sexy, zkus Intuition od Estée Lauder. Když používáš značku CK, tak co Euphoria Blossom nebo podobný typ od Chanelu - Chance Eau Fraiche…možná i samotná Chance nebo Coco Mademoiselle…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

sonic  01.02.08 07:12

dakujem za radu, Kerze. ale nemyslim si , ze si odporujem, pretoze obe vone, ktore som pouzivala a ktore som spominala su unisex a viacero ludi ich povazuje za sexi, najma chlapi. to je vec vkusu a cuchu, ja naopak tazke orientalne vone nepovazujem za sexi, pretoze sa mi take nepacia a boli ma z nich hlava, takze preco by mali byt pre mna sexi? ale aj tak dakujem a skusim trebars tu Estée Lauder a Diesel.

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 01.02.08 07:38

Myslím, že je rozdíl, jestli se vůně líbí (projde kolem mne žena, má příjemnou vůni lahodící mému nosu) a pak je ta zmiňovaná sexy vůně, která rozechvěje chřípí a zamotá hlavu nejednomu muži a ženy nutí ke zbrklým nákupům. Nemusí to být zrovna těžký orient, ale jak správně píše Kerze, unisex vůně spíš patří do té 1 kategorie. Já bych k těm výše navrhovaným přidala i Lanvin Eclat d´Arpege nebo Miracle Lancome. Nebo zkus ten nový Lanvin Rumeur 2. Nejsou to žádné těžké kalibry a vyloženě sexuální cukvůně, ale mužům se celkem líbí.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kača  01.02.08 08:07

S tím Lanvin Rumeur 2 Rose vřele souhlasím-zkoušela jsem ho už bůhví kdy (týden?) a mimo ruky ho cákla i na kožešinku na rukávu kabátu-a pořád cítím
výrazné jemné pižmo,až jsem udivená-Eclat zdaleka takhle nedržel.A to pižmo mi připadá fakt sexy.hlava a srdce jsou citrusovo-květinové,hezké,ale žádná prudká originalita,ale ten závěr mě fakt docela nadchnul,pořád ten rukáv očmuchávám..
Takže být tebou,zkusím ho..

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 01.02.08 09:12

Beru to tak, že co je unisex je neutrální - většinou se to líbí všem, ale sexy musí afrodiziakálně působit na druhé pohlaví a to neznamená, že si dotyčný pro sebe koupí parfém, který mu voněl na mně - to by mně osobně - připadalo dost asexuální…:P

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 01.02.08 09:43
Kerze píše:
Beru to tak, že co je unisex je neutrální - většinou se to líbí všem, ale sexy musí afrodiziakálně působit na druhé pohlaví a to neznamená, že si dotyčný pro sebe koupí parfém, který mu voněl na mně - to by mně osobně - připadalo dost asexuální…:P
:D :D super, že sa tu človek niekedy aj zasmeje.
Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.02.08 10:47

Sexy vůně je podle mě taková, která vytváří atmosféru erotického dusna :) Voní spíš těžce, trochu živočišně, a motá hlavy. To, že vůně hezky voní, je fajn, ale ještě to neznamená, že je sexy… ovšem asi to dost záleží na individuálním vkusu. Někomu třeba přijde sexy vypulírovaná, nažehlená slečna v bílém, navoněná sotva znatelnou melounovkou.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 01.02.08 11:08

Jean Paul Gaultier - Classique
Svěží čisté jemné vůně - ty nepatří do kategorie sexy - podle mě.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 01.02.08 11:09
Ada píše:
Sexy vůně je podle mě taková, která vytváří atmosféru erotického dusna :) Voní spíš těžce, trochu živočišně, a motá hlavy. To, že vůně hezky voní, je fajn, ale ještě to neznamená, že je sexy… ovšem asi to dost záleží na individuálním vkusu. Někomu třeba přijde sexy vypulírovaná, nažehlená slečna v bílém, navoněná sotva znatelnou melounovkou.

Jo, s tím souhlasím…

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 01.02.08 13:24
Ada píše:

Také souhlasím na 100%,
Sexualita neznamená ještě jaká je na ženě vůně, záleží na celkovém dojmu z jejího vzhledu, laděnosti oblečení, způsobu společenského chování, jinak vůně může být sexy ve společnosti, jjinak když je žena tet-a-tet s můžem. Pak ještě věková kategorie ženy a temperament, už se o tom tady někdy bavilo.
pro mě sexy vůně - je spíš smyslná vůně, která draždí a intriguje (síla draždění nebo vzrušení bude záležet na koncentraci) ve které převládají orientální koření, pižmo, určité květiny - jasmín a růže - vůně těchto květin jsou povyžováné za nejvíc sexy.
Prostě si myslím že někdy je třeba jít na kompromis, jestli chceš sexy parfém - tak určitě ne unisex, který představuje ve své podstatě zmizení akcentu na tvé ženské pohlaví - a už to není sexy pro muže :).

Nevím, jestli k něčemu pomůže, zkus si Lucky Charms (Givenchy), je to lehčí vůně, je svěží, květinové-ovocní (růže, broskev, mandarinka, iris, vanilka…), asi bude maličko sladší.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist