sexualne zivocisne vone

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 26.04.09 16:37
sexualne zivocisne vone

z ktorych panskych voni podla vas ide cisty sex? :DDD

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 28.04.09 13:47
:D

asi z zadne

Vzdycky je to spojeno s nositelem.

Navic, pokud bys definoval „cisty sex“ olfaktoricky, tak by to nic pekneho asi nebylo … spis nejaky pizmovy, nakysly, upoceny zapach :D

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 28.04.09 17:32

nevím, jestli jako „čistý sex“ ale dost „perverzně“ na mě osobně něčím působí Jovan Musk… :D :D :D (nicméně nedoporučuju kupovat naslepo, mnohým asi bude připadat jako „oldschool“…ledaže byste na něj narazili za nějakou akční cenu)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 28.04.09 17:53

Nevím, jestli je název tématu správný. Spíše jde o vůně, které mi moc dobře voní na chlapovi. Ale opravdu záleží i na nositeli - jak se vůně spojí s jeho pokožkou. Moc dobře mi voněla kdysi Axe Afrika, to jsem se musela ovládat , abych svůj nos nevrazila až… :lol: Momentálně Armani Acqua di Gio. Sama o sobě podle mě není sexuálně živočišná. Ale když se s ní navoní můj chlap, tak ji začnu vnímat jinak. Xronos to vystihl, záleží na nositeli.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 28.04.09 21:48

No, není přímo živočišná, ale zase je nesmírně přitažlivá - Bulgari Black 8)

Ale jak řekl Xronos, opravdu záleží na nositeli.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 28.04.09 22:42
evik77 píše:
Nevím, jestli je název tématu správný. Spíše jde o vůně, které mi moc dobře voní na chlapovi. Ale opravdu záleží i na nositeli - jak se vůně spojí s jeho pokožkou. Moc dobře mi voněla kdysi Axe Afrika, to jsem se musela ovládat , abych svůj nos nevrazila až… :lol: Momentálně Armani Acqua di Gio. Sama o sobě podle mě není sexuálně živočišná. Ale když se s ní navoní můj chlap, tak ji začnu vnímat jinak. Xronos to vystihl, záleží na nositeli.

a o tom to je ........ spousta příspěvků od žen tady v sobě nese emociální nádech a subjektivní vnímání … právě kvůli jejich manželům apod. (což u mě mě samozřejmě vzbuzuje žárlivost, ale budiž ;) )

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 28.04.09 23:14

hm,,,tak nic

Nat
Učednice 68 příspěvků 29.04.09 09:31
Luqas píše:
hm,,,tak nic

Z toho si nic nedělej, to se u tohoto tématu dalo čekat :roll:

Nat

Na poličce 90 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 29.04.09 09:32

A co Drakkar Noir? Nabyla jsem dojmu, že po něm šílí polovina zdejšího osazenstva? :lol: Nebo Nemo.....

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1133 příspěvků 29.04.09 10:24
Drakkar
evik77 píše:
A co Drakkar Noir? Nabyla jsem dojmu, že po něm šílí polovina zdejšího osazenstva? :lol: Nebo Nemo.....

Já to furt říkám :D . S tou polovinou osazenstva bych byl opatrný. Je tady hodně osazenstva, která šílí z Drakkara z úplně jiného důvodu a Drakkarovi nemůže přijít na jméno :D .

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1133 příspěvků 29.04.09 10:27
Sex in the bottle

Jinak na různých fórech se nejčastěji zmiňují:

Gaultier 2
Zino Davidoff
By man
a … Drakkar Noir (babe magnet) :D

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 29.04.09 11:05

gaultier 2 mi pripadal dost tazky, ale neotstoval som ho poriadne , by man nemozem nikde zohnat :D zino je peckova klasika, a drakkar - pri nom sa mi raz stalo ze som si dal 2-3 streknutia a kolegyne v praci krutili prijemne nostekmi, ale jedna sa vyjadrila - to co mas za prijemnu vonu? old spice? :DDD

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 29.04.09 11:22

No tak jí to odpusť :lol: . Každý nemá cvičený nos.
Důležité je, že Drakkar Noir je dobrá volba.
Taky mi připadá úžasné Opium pour Homme. Na klinice asi před týdnem jsem potkala jednoho sympaťáka s Opiem. A mně se zachtělo praštit ho kyjem a odvléct do nejbližší jeskyně. :mrgreen: Jenže jako na potvoru jeskyně nikde, když ji potřebuješ. Nejspíš bych ho tam olízala jako nanuka. A jestli se tohle dozví manžel :twisted: , tak se máš na co těšit :!: :!: :evil:

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 29.04.09 12:20
evik77 píše:
A Nebo Nemo.....
:lol: Nemo ano, ále - teď jsem si před chvilkou šplouchla na ruku - v rámci lovu oběda - Armani Attitude Extreme - je nádherná 8) v hlavě mi zní jemné mručení a nemám jí - zatím - s nikým spojenou…
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 29.04.09 13:20

evik77 - nazov tematu je spravny… je rozdiel poznat vone co ti vonaju dobre na chlapovi a rozdiel vone, ktore su jednoducho afrodiziakalne, pretoze aj take su a vo forach sa sklonuju presne s tymto privlastkom

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist