Shakira - S

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klokan  04.07.10 18:55
Shakira - S

http://www.fragrantica.com/…/nd.9526.jpg

Složení: jasmine, Woodsy notes,Benzoin,am­ber,Vanille

Reakce:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 04.07.10 19:09

Že by inspirace u Montale ?

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 04.07.10 19:11

…složení hezký, flakon taky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24007 příspěvků 04.07.10 21:27

Vidím to stejně jako Miru. :)

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 04.07.10 23:04

moje oblíbená zpěvanka 8)

uvidíme jak se pochlapila,vypadá to hezky :P

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.07.10 23:35

Ten „obojek“ a cingrle JE jak z Montale, ale flakon mi přijde spíš v duchu Avon nebo Oriflame…

A co si tak matně vybavuju, teda spíš nevybavuju, tak Shakirina první vůně se u nás ani nemihla, co?

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 01.02.12 13:00

Jdu vám popsat tuhle Shakiru, dokud si ji ještě trochu pamatuju.. Včera jsem ji totiž poslala o dům dál.
Původně jsem ji objednávala hlavně kvůli zajímavému flakonku a také kvůli své dětinské touze najít hezkou celebritní vůni.. Což je tak trochu hledání jehly v kupce sena.
No a jak bych to tedy vyhodnotila.. S by Shakira mě příjemně překvapila. Nevoní z ní drogerková syntetika na sto honů. Jenom se bohužel tak úplně netrefila do mého vkusu.
Jedná se o nasládlou vanilkovku s jasmínem (naštěstí bez indolických tónů), výrazným benzoinem, ambrou a dřevem. Vůně působí hřejivě a svůdně. Podle mého názoru se hodí spíše pro výraznější typy, co nosí topy se sexy výstřihem než pro konzervativní romantičky v květované halence. :)
Pokud bych ji měla přirovnat k nějaké podobné vůni, tak by to byla Hugo Boss Intense (pro tu hřejivou vanilku s jasmínem) a potom ještě Chopard Infiniment (pro ten výrazný benzoin). I když u toho Infinimentu si nejsem tak úplně jistá, protože je to už dávno, co jsem ho testovala.
Pokud bych se měla vyjádřit k výdrži vůně, tak můžu napsat, že je celkem dobrá. Zkoušela jsem na sobě asi 5 střiků (do vlasů, na oblečení a na kůži) a vůni jsem cítila celý den (až do večera). Akorát přítel se k ní nijak nevyjadřoval. Ale to je spíše plus. Znamená to, že ho neotravovala. 8)
Pokud bych měla popsat intenzitu sladkosti této vůně, tak rozhodně je mnohem méně sladká než třeba Amour a Hypnotic. Je svěžejší, květinovější.. a dokázala bych si ji představit jako vůni na jaro.. Na léto už raději ne. Přece jen je docela omamná a podle mého by mohla způsobit bolehlav.
Co k tomu dodat?.. Celkem by mě zajímaly vaše zkušenosti s touto vůní a jestli jste už některá zkoušela i jiné kousky od Shakiry. Třeba S by Shakira Eau Florale.. :)

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist