SHALIMAR

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Violet
Učednice 58 příspěvků 22.07.07 12:51

Co hovorite na tuto vonu?mam na nu par otazociek:D
taakze:ku komu by sa vam hodila?ako ju vnimate?v ktorom obdobi ju nosite?ako ju vnima okolie?
prave som ju totiz kupila naslepo,prist ma bud. tyzden a neviem ako vonia:D

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.07.07 13:47

A co používáš teď za vůně?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

violeti  22.07.07 16:11

to je rozne.pacia sa mi napr.Black-Bvlgari,Black for woman-Aigner,L, ale aj Estee Lauder-Pleassures Intense a vela dalsich.
ale nepaci sa mi nar. Chanel no. 19,Organza,Chanel no. 5,Estee Lauder-Pleasures exotic a najvacsi hnus je Eau de Cartier Concentree:D

Bernie
Učednice 76 příspěvků 22.07.07 18:06
violet píše:
Co hovorite na tuto vonu?mam na nu par otazociek:D
taakze:ku komu by sa vam hodila?ako ju vnimate?v ktorom obdobi ju nosite?ako ju vnima okolie?
prave som ju totiz kupila naslepo,prist ma bud. tyzden a neviem ako vonia:D

Shalimar je smyslná sladší vůně, plná, bohatá, výrazně vanilková, ale vkusně, v duchu guerlainovské tradice. Na rozdíl od kořeněné Samsary Shalimar žádné kontroverzní kořeníčko neosahuje v tak výrazném množství, aby byl snadno zařaditelný. Jde sice o orientální vůni, ale zdaleka ne tak, jako třeba Opium, nebo Nu. Shalimar má výhodu, že i když jde o parfém staršího data, nepůsobí tak. Nejsilnější je právě kombinace bergamotu, citrusu a vanilky. Celá směs je jen lehce doplněná o kadidlo, ale nedělá ze Shalimaru kostelní vůni, jen ji dotváří.

Klidně si ji dovedu představit na maturantce na maturitním plese, stejně jako na ženě kolem padesátky do kanceláře (ale tady spíše edt, než edp). Nosím jí výhradně přes zimu, kdy skvěle drží a nebo někdy na jaře a podzim, když je hodně chladno, či na večer. Okolí jí vnímá velmi dobře, líbí se mužům právě pro tu hříšnou smyslnost kterou vyzařuje, i ženám, které po ní touží, protože se na ní ptají a já mlžím.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 22.07.07 18:15

Bernie,ty jsi Shalimar tak krásně popsala,že není co dodat víc.Bravo!

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Bernie
Učednice 76 příspěvků 22.07.07 18:25

Ingrid: ;)

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Arome Violet
Učednice 58 příspěvků 24.07.07 10:05

ano,dakujem:Dje to velmi pekne popisane.uz sa tesim ked ju budem mat.uvitam aj dasie nazory.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 28.07.07 20:30

Jestli se ti líbí Black od Bvlgari, tak bych řekla, že se ti bude líbit i Shalimar…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

agnesea
Učednice 106 příspěvků 21.07.13 20:11

Já Shalimar mám, koupila jsem si ho na základě recenzi a líbí se mi. Vůně je mi povědomá, jako dětský olej, dětský pokoj, vůně panenek, nebo olej Exotic Love. Stříkám ho i na přítele, kterému se taky líbí. Hodně ylangu a vanilky, trošku gumový, něco jako voňavý olej do lampy, nebo žlutý Azurit. Byla jsem nim velmi nadšená, ale v horku je trochu unavující. Rozhodně však ho počítám mezi vydařené vůně. Pošilhávám po Mitsoku, může mi někdo poradit, jestli je taky hezký? Trochu mě tam odrazují ty lékarenské tóny… Nejspíš to bude něco celkem jiného než vzpomínaný univerzální a líbivý Shalimar…

Na poličce 91 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 22.07.13 16:13

Shanim odbornika na Shalimar ;) Nejspis @domenica ? Prosiiiiiim. Co je tenhle flakon? Tester? Nebo fejk? Umite urcit stari? Diky moc :srdce:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Harriet
sv. Parfema z Kecálburgu 3768 příspěvků 22.07.13 17:57

Toľko editujem, až to motám. Nemám síce dáta, ale fejk to iste nie je -
vyzerá to na tento :
 http://www.ebay.com/…120939605717?…

podobný flakón, len väčší je tu :
http://www.ebay.com/…181175725918?…

Na poličce 38 parfémů 13 miniatur 16 odstřiků 140 vzorků V tužebníku 3 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25858 příspěvků 22.07.13 18:15

@Ef
Jsem ted' (i cíleně :D ). mimo zdroje informaci, takže bohužel neporadím se zárukou a tenhle flakónek doma nemám. Působí to na mě jako flakónek podobný flakónku model 80. léta.

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 22.07.13 18:24

@domenica Diky moc ;)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist