Shalimar EDP Flower a Eau de Shalimar EDT Flower

Ronna 28.01.09 14:09

Shalimar EDP Flower a Eau de Shalimar EDT Flower

Vytvořeno na oslavu smyslného tónu klasické verze vůně - vanilkového květu.
Pouze v buticích.
V březnu.

Reklama

Irena 28.01.09 17:14

A jedeme v odnožích, ať to svištíííííííí­ííííííííííííí­ííííííííííííí­ííí !

Praotec Guerlain se obrací v hrobě.

Širín 28.01.09 18:20

Já nevím… nevím… člověk by plakal, resp. já bych plakala… Jak vidím nějakou odnož vůně, tak už… to není nějak ono, nebo co. Víte, co tím myslím?

Jitka 28.01.09 20:50

Irenko, přesně tak. :roll:

Lela 30.01.09 15:06

A taky Mitsouko Fleur de Lotus a Insolence Eau Glacée - během jara.

:speechless:
Irena 30.01.09 15:46

Skoda, preskoda. Guerlain mel nejlepsi pozici pro luxusni parfemovou produkci. Jakmile se ovsem zacne kvantifikovat…

macska 30.01.09 22:07

pořád ještě doufám, že tohle budou jen limitované flaštičky se stejnou vůní. Jinak budu muset sesadit Guerlain ze žebříčku mých oblíbených značek. Začíná to s ním jít trochu z kopce. :bang:

cinkja 14.03.09 22:34

Tak dnes už v reálu v Marionnaud a také ve Visage V Celnici - podle informací prodávajících skutečně pouze letošní limitky s klasickým obsahem - Shalimar a Eau de Shalimar. A můj nos to tak i vnímá.

daniela 23.03.09 22:47

V Sephoře jsem zkoušela tuhle novinku a dost mě to zmátlo. Krabička měla vepředu napsáno „Eau de Shalimar“, byla pokreslená těmi ornamenty a vzadu odstaveček popisující vůni „Shalimar Flower“. Nemůže být ta vůně jenom JEDNA? Shalimar Flower, a jakožto odnož nazvána Eau de Shalimar (další)? Koukala jsem do databáze a jsou tu zadány obě dvě vůně, ale bez obrázků a podrobností.

chavah 24.03.09 04:55
Irena píše:
A jedeme v odnožích, ať to svištíííííííí­ííííííííííííí­ííííííííííííí­ííí !Praotec Guerlain se obrací v hrobě.

čím více odnoží, tím rychleji se bude obracet.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist