Shalimar edt nebo Shalimar parfum intial

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Milena4
Nováček 6 příspěvků 16.06.13 06:37
Shalimar edt nebo Shalimar parfum intial

Zdravím vás všechny. Potřebuji poradit, neb mám dilema.Rozhoduji se, zda zakoupit klasický Shalimar, nebo Shalimar parfum intial. Tento jsem si vyzkoušela, krásně na mně voní.Shalimar edt bohužel neměli tester a původně jsem schválně jela do Brna, jen kvůli němu. V diskuzích jsem četla, že SPI ho připomíná jen vzdáleně, tak prosím o radu. Do kterého jít? Děkuji

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Medojedka
sv. Parfema z Kecálburgu 13269 příspěvků 16.06.13 10:27

@Milena4 SPi je kosatcovější, není tam kadidlo, takže je šťávnatější, a hlavně má větší výdrž, než Shalimar EdT. Já jsem pro SPI ;)

Na poličce 97 parfémů 12 miniatur 91 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 7 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25895 příspěvků 16.06.13 10:33

@Milena4
Mileno, to je těžké poradit ti. Na základě čeho? ;) Vůně jsou to velmi odlišné, společný mají téměř jen název. Já ti můžu s klidným svědomím doporučit pročíst na Arome příspěvky o Shalimaru i o Shalimaru parfum Initial, a podívat se v Inzerci, jestli někdo nenabízí vzorečky nebo odstřiky těchto vůní, případně si dát sama inzerát s poptávkou. Jinak, ať se ti tu líbí!

coconut
Nevyléčitelná závislačka 1078 příspěvků 17.06.13 17:53

@Milena4 Pokud jsi Shalimar Parfum Initial zkoušela a hezky ti voněl, tak bych do něj asi šla. A Shalimar edt si můžeš pořídit třeba časem nebo zkus sehnat vzorečky a porovnat si je. Měla jsem podobný dilema a pořídit rovnou Shalimar jsem se bála po přečtení různých komentářů a přirovnání, tak jsem pořídila SPI a později i SPI L'eau a jsem spokojená. Shalimar jsem taky neměla zatím kde očichat, ale stejně se na něj postupně chystám.

Na poličce 105 parfémů 5 miniatur 10 odstřiků 69 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Milena4
Nováček 6 příspěvků 18.06.13 15:47

Děkuji vám za názory, potřebovala jsem jen nakopnout, půjdu do SPI, jen si počkám na výplatu. Zatím si navozuji iluzi SPI nátěrem Musc Khalify + Royal Goldu.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist