Shalimar EdT x EdP

Ada 02.03.09 11:25

Shalimar EdT vs. EdP

Znáte někdo obě verze? Je mezi nimi velký rozdíl, nebo pouze v intenzitě?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

macska 02.03.09 12:27

Řekla bych, že ve vývoji. EDT mi přijde ze začátku hodně ostrá, skoro bych řekla bergamotově plechová, ale za pár minut jsou citrusy pryč. U EDP nejsou citrusy od začátku tak divoké, ale zato vydrží delší dobu. No… možná je to jen pocit, vedle sebe jsem je nikdy neměla.

Aimirin 02.03.09 12:43

EDP je krásnější, hebčí, citrusy jsou pěkné a vydrží (u EDT jsou takové více ostré a plastické)

cinkja 02.03.09 13:14

U EDT mi také příjde více intenzivní kadidlo, je kouřovější.

Ada 02.03.09 13:16

A co čistý parfém? :) Ne že bych ho chtěla kupovat, musím taky něco jíst, ale láká mě ho vyzkoušet a porovnat…

cinkja 02.03.09 13:21

Je velmi jemný, takový jako sametový,hebký - velmi intimní, lahůdka. Tóny podobnější EDP, ale ne tolik intenzivní.

Naja 02.03.09 13:50

Mohu potvrdit, že EDT je kouřovější, EDP se mi líbí mnohem víc, ale bohužel jí nemám :cry:

evixx 02.03.09 14:31

…nemám žádnou, ale na srovnávací test kdysi došlo, s výsledkem „brala bych edt“… v podstatě se mé závěry shodují s výše jmenovaným, ale já mám prostě ráda štiplavost kouře a citrusy moc nemusím… u edt jsem měla dojem, že se vyblbnou na začátku a pak víceméně zmizí :)

Kerze 02.03.09 14:43

Mě čistý parfém jede z Fragrancex, tak až ho budu mít, trochu Ti, Ado, pošlu. Zatím ani nevím, jak voní…ale byl tam za dobrou cenu…
Na mě EDT vůbec nedrží - vůbec !Po půl hodině je cítit jen letmý závan vanilkových rohlíčků. Ale mě naopak připadá nějak moc ostrá EDT - víc citrusová. EDP se lépe rozleží - tedy alespoň na mě…

Ada 02.03.09 14:54

Kerze, ve vašem oboru není krize nebo co? :) Já jen sleduju zkracující se řadu knih…

Kerze 02.03.09 15:00

:lol: V té farmacii to není taková hrůza - léky lidi potřebují krize-nekrize…Jen jsem přesedlala z OTC na registrovaná léčiva :wink:

A kromě toho - mám mateřskou… :wink:

Barbarra 02.03.09 19:05
Aimirin píše:
EDP je krásnější, hebčí, citrusy jsou pěkné a vydrží (u EDT jsou takové více ostré a plastické)

Tak tak. :wink:

Aimirin 03.03.09 10:56

Jo a parfém - jediný čistý parfém, který se mi líbí méně než EDP. Nevím, čím to je..snad že není tak výrazný, citrusy se hned ztratí… :?:

Kate 03.03.09 13:15

Mám edt., a začiatok mi trocha vadí. Mne vlastne až tak nie, ako mojmu priatelovi, ktorému to, samozrejme, pripomína nejaký „dedkovský smrádek“..Onedlho však cítim len voňavú vanilku. Problém však že, že nie dlho..Veru, ani na mne dlho nevydrží…
Ale mám zaujímavú skúsenosť - s telovým mliekom od Yves Rocher je výdrž Shalimaru omnoho lepšia.. Ktovie, ako by to bolo s tou ich vanilkovou toaletkou skombinovanou so Shalimarom..To už by asi bolo moc..

domenica 03.03.09 13:16
Aimirin píše:
Jo a parfém - jediný čistý parfém, který se mi líbí méně než EDP.

Tak to mám úplně stejně :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist