Shalimar light

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 12.02.08 11:06

Ahoj, potřebuji poradit. Včera jsem dostala objednanou vůni Shalimar light. Překvapilo mě, že má bezbarvý flakon a barva vůně je modrá. Nedávno jsem dostala vzorek této vůně a byla světle žlutá- jako šampaňské. Navíc podle fotek na internetu by měl být flakon lehce do tyrkysova a barva vůně právě lehce nažloutlá.
Na mém flakonu je nápis Eau Legere a pod tím Light Fragrance, totéž na krabičce.
Nejde o to, že by to byl padělek, vůni mám z Guerlain institutu na Dlouhé, jen mě zajímalo jestli se jedná o stejnou vůni u které změnili barvu a flakon. Nevíte?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 12.02.08 11:21

Nejsem si jistá, ale myslím, že existují dvě varianty odlehčeného Shalimaru, S. Eau lég

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 12.02.08 13:06
Irena píše:
Nejsem si jistá, ale myslím, že existují dvě varianty odlehčeného Shalimaru, S. Eau lég
Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 12.02.08 14:30
benvenuta píše:
Irena píše:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 12.02.08 14:36

Ak ju nedrzis na slnku, tak sa nemas coho obavat. Guerlainy bezne vydrzia desatrocia.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 12.02.08 14:39

Raduš a liší se ty vůně od sebe nějak výrazně? Jestli hádám správně, zmiňovaný vzorek je ten ode mne, že?

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 12.02.08 14:53
naja píše:
Raduš a liší se ty vůně od sebe nějak výrazně? Jestli hádám správně, zmiňovaný vzorek je ten ode mne, že?

Myslím že moc ne. Ale špatně se to odhaduje, Tvůj vzorek jsem měla spotřebovaný už dřív a nemůžu je porovnat vedle sebe. Taky by mě to zajímalo. Jestli chceš, pošlu Ti vzorek a můžeš porovnat.

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 12.02.08 15:01

Mám vzorek toho novějšího odlehčeného a je to šampaň. Myslím, že to lidi dost pletou Light, Legere, neřeší to. Taky jsem si všimla, že jsou obě verze, ale dál jsem do toho už nerýpala.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 12.02.08 15:08
radmila.k píše:
naja píše:
Myslím že moc ne. Ale špatně se to odhaduje, Tvůj vzorek jsem měla spotřebovaný už dřív a nemůžu je porovnat vedle sebe. Taky by mě to zajímalo. Jestli chceš, pošlu Ti vzorek a můžeš porovnat.

Ten vzorek samozřejmě je od tebe, nějak mi to stylisticky nevyšlo..Chtěla jsem napsat že se ty vůně od sebe asi moc neliší. Mám sice pocit, že tvůj Shalimar voní líp, ale nechci do toho moc vrtat, stejně neseženu jiný než ten co mám, a pak by mě to asi mrzelo..:)

Jestli chceš ten vzorek, napiš.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist