Shiseido Basala For Men

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ishar
Učednice 107 příspěvků 28.10.10 20:03
Shiseido Basala For Men

Před cca 2 roky jsem náhodou narazil na velmi povedenou věc od Shiseido - Basala, dle mého je to zajímavá směs zelené a dřevité vůně, s nádechem květů, kůže, větvičníku slívového a pačuli. Je to taková Cypřišově dřevitá . Rozhodně stojí za vyzkoušení .

Co si o ní myslíte ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 28.10.10 20:11

je to jedna z mojich nejoblibenejsich panskych vuni (pro me jako pro zenskou na noseni). ja v ni citim neco jako tureckej med

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 28.10.10 20:13

Za vyzkoušení by rozhodně stála…kdyby se nepřestala vyrábět a ceny posledních zbytků v aukcích nestoupaly vzhůru jak balón naplněný vodíkem :mrgreen:

Měla jsem takový větší zbytek a padl za oběť letošním tropickým teplotám…

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Ishar
Učednice 107 příspěvků 28.10.10 20:31

fakt ? já jsem jí zatím viděl , že je v produkci

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 31.10.10 00:41

v tom případě nakupuj a křečkuj 8)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 24.02.11 11:49

Holky, jmenovalo se to někdy taky BASARA? To bude fejk, co? A prej „rarita“…

http://cgi.ebay.de/…BayISAPI.dll?Vie … K:MEWAX:IT

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 24.02.11 12:15

Ježiš, já bych ji tak chtěla (ať jako Basalu či Basaru) - ale ta aukční cena asi vylítne pěkně nahoru :hyster:

Není to fejk - fakt se to tak jmenovalo. Tohle píše Mitzi v recenzi (čímž se jí omlouvám za zkopírování autorského textu :oops: )

//Mitzi - 11.07. 2009

K recenzi gentiany si netroufám nic doplnit, je sama o sobě kompletní.
Jen něco málo na upřesnění pro encyklopedisty a křečky (prostě pedanty jako jsem já). Nechápala jsem, proč ve velkém balení se prodává obvykle jako Basala a miniatury stejné vůně nesou název Basara. Vyčetla jsem, že byla vydána pod oběma názvy, v japonštině jsou to stejná slova (ve smyslu svobodný, nespoutaný, nekonvenční). A prý má ohromující výdrž.
Tak jsem na ni zvědavá :)//

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 24.02.11 12:43

No právě, já jsem si říkala, že se tady radši zeptám - kolikrát se totiž mění názvy… (viz. Yvresse / Champagne…) … to by ten prodávající totiž asi ani netušil, kdyby to nebylo v pořádku, protože jinak prodává vcelku zajímavé a důvěryhodné věci, tak mi to právě vrtalo hlavou…

edit: ještě mě napadlo, že se to ani moc vyšplhat nemusí - pokud lidi dají do vyhledávače „Basala“, tak se jim tenhle inzerát vůbec neobjeví :wink:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 24.02.11 20:44

japonská abeceda totiž nezná L a v přepisech z/do latinky ho nahrazují písmenem R.
a dost často to domotají.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 26.02.11 18:16

… ještě hodinu do konce, stav: EUR 10,50 :wink: 8)

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 26.02.11 19:14
:hyster:
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist