Shiseido Féminité du Bois a 3x Angel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 29.02.08 17:18

Dnes jsem si na ruce přinesla Diorissimo, to pro potěšení. Na druhou stranu ruky jsem si dala Shiseido Feminite du Bois a to Diorissimo prostě cítím a to Shiseido vůbec. Edp tester měli totálně vypotřebovaný, tak jsem šplíchla pouze jakousi eau timide a vůbec to nevydrželo. Musím se podívat v jiném obchodě. Zajímaly by mě vaše názory na tuto vůni, kterou stvořil Serge Lutens. Opravte mě, pokud se mýlím, ale tohle bude pravděpodobně jediná vůně na našem trhu přímo z rukou Lutens/Sheldrake.

Na druhé ruce mám Magie Noir od Lancome a cítím hlavně ten kouř. Tu chvilku, kdy měla být cítit růže jsem asi propásla. :) Ale voní nádherně.

Nedalo mi to a taky jsem dnes na papírky vyzkoušela dvě z trojice Angelů. Vůbec jsem nevěděla, že Angel je ve verzích: Lys, Pivoine a Violette. Ten prostřední flakonek voněl dost sladce, tak jsem zkusila ty dvě a je to přesně jako když vezmete Angel a tyhle kytky k němu přidáte. Nejdříve jsem měla dojem, jakoby se ten Angel s tou druhou kytkou nechtěl spojit - hlavně u té violette. Ale musím říct, že hlavně v kombinaci s tou lilií je to zajímavé. Pravděpodobně ještě existuje čtvrtá verze - s růží, ale to jsem jen vyčetla na MUA. Možná by tyhle kombinace byly zajímavější s vůní Alien, kterou považuji za povedenější. Ale asi se víc vyrýžuje na proslulém Angel. :) Já ale nevlastním ani jednoho Muglera. Ale zajímá mě ta kolekce Le parfum, např. Aura, Noblesse, Nuit Napolitane… Moc recenzí se na ně bohužel nenajde. Mugler má ale už i letos novinku - řadu Miroir. Např. Miroir des Secrets.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 29.02.08 17:21

Feminite du bois mi poměrně výrazně připomíná Dolce vita od CD.Špatná ale není.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 29.02.08 17:42

To je fakt legrační - v posledních dvou dnech jsem vyzkoušela také Feminité a Magie :-). Feminite jsem zkoušela při své nově objevené lásce k cedru. Líbila se mi moc, byla tajemná, bohatá, na mne ale až příliš sladká a je pravda, že podle toho, jak ze začátku vypadala na nálož , relativně rychle vyprchala a zanechala pouze lehký nasládle kadidlový obláček.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kamila01  22.11.11 13:36

Féminité mám a ráda ji cítím kolem sebe. Ze začátku je velmi silná, ale rozvine se do jemné švestkové vůně. A cedr mě uklidňuje.

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 22.11.11 18:33

Vlastním Angel EdP, La Rose Angel a Violette Angel.
Ak môžem porovnať, tak La Rose Angel je najviac podobný pôvodnej vôni: hutná, sýta, veľa karamelu, čokolády, pačuli a výdatná dávka ruží. Oproti tomu je Violette Angel oveľa jemnejší. Chýba hustá sladkosť karamelu, čokolády a ovocia.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 22.11.11 18:47

.

Příspěvek upraven 28.11.11 v 19:35

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RainyWeather

Zrovna jsem dnes obdržela vzorek Angel La Rose a líbí se mi moc. Asi víc než klasika. Ale po určité době vůně růže vyprchá a zbyde základ původního Angela.

RainyWeather

.

Příspěvek upraven 28.11.11 v 19:36

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 28.11.11 13:16

Shiseido Feminite du Bois je sladká švestková vůně - taková jedlá příjemná gurmánská

Na poličce 89 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 60 parfémů

gerti
Učednice 125 příspěvků 29.11.12 11:48
angel

Kúpa Angela ma sklamala slabou výdržou. Mám edp, ale teraz po hodinke ju necítím . Neviem čím to je, ale ani manžel nekomentoval, že voniam ./ hoci často má pripomienky, keď sa vrátim z parfumérie./ Všade čítam, že Angel je držiak, ale mám pocit, že som natrafila na plagiát. /kúpa vo Fanne/

Gerti :(

Na poličce 22 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 1 parfém

zbranka
Nováček 4 příspěvky 26.08.14 20:12
Prosba

Dobrý den, potřebovala bych radu. Leta jsem používala Shiseido Feminite du Bois, které se přestalo vyrábět. A už 4 roky hledám něco, co by mě podobně nadchlo…a „dostalo do kolen“. Vyzkoušela jsem Bottega Venata, Chanel Chance, Bvlgri Jasmin Noir…všechno krásné vůně…ale není to pořád ono. Jsem dost konzervativec…a navíc nemám takové zkušenosti jako vy tady…poradí mi někdo? Moc dík.
Zbranka

fox
Parfémová maniačka 590 příspěvků 26.08.14 20:40

@zbranka Dobrý večer, podívej se sem : http://www.fragrantica.com/…is-1271.html

Případně si dej stránku přeložit. Jsou tam pod reklamou zobrazeny flakóny s podobnou vůní. Dá se na ně i kliknout a o vůni si přečíst.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 34 parfémů

munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3560 příspěvků 26.08.14 21:02

@zbranka Recept si sebou vzal Serge Lutens a pokračoval ve výrobě pod stejným názvem. Žádný významný rozdíl mezi nimi není a Lutens se dá běžně sehnat už i u nás, třeba na elnino :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém

zbranka
Nováček 4 příspěvky 27.08.14 17:44

Moc děkuju…prozkoumám.

zbranka
Nováček 4 příspěvky 27.08.14 17:52

Moc děkuju…a který z nich…vyrazím očichat do parfumérek.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist