Shiseido Murasaki - setkání po letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 25.01.08 17:03

Toto téma by mělo patřit spíše do jiného, mnou před časem založeného fóra o pamětnických vůních.Nebo do fóra dosud imaginárního, nazvaného třeba " splněné tužby " či " nesehnatelné vůně ". Tedy - před 18 lety , těsně po revoluci, jsem dostala ze SRN navoněný papírek s úchvatnou vůní Murasaki od Shiseida. Celých těch 18 let jsem na ni nezapomněla a toužila, pátrala.Nikde v Evropě, žádná Jahoda, nic.Až minulý týden, na ebay, krásná cena, ke koupi v Japonsku.Po týdnu je u mne doma a setkání s ní je dojemné.Kdyby ta vůně tušila, kolik věcí se událo od prvního setkání s ní až k dnešku.Možná i ta vůně je pocitově jiná, ale stálo to za to.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 25.01.08 17:08
chava píše:
Toto téma by mělo patřit spíše do jiného, mnou před časem založeného fóra o pamětnických vůních.Nebo do fóra dosud imaginárního, nazvaného třeba " splněné tužby " či " nesehnatelné vůně ". Tedy - před 18 lety , těsně po revoluci, jsem dostala ze SRN navoněný papírek s úchvatnou vůní Murasaki od Shiseida. Celých těch 18 let jsem na ni nezapomněla a toužila, pátrala.Nikde v Evropě, žádná Jahoda, nic.Až minulý týden, na ebay, krásná cena, ke koupi v Japonsku.Po týdnu je u mne doma a setkání s ní je dojemné.Kdyby ta vůně tušila, kolik věcí se událo od prvního setkání s ní až k dnešku.Možná i ta vůně je pocitově jiná, ale stálo to za to.

Tak to je hezký příběh :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 25.01.08 17:16

Oleko, na parfume.ru /píši to správně ?/ je krásný popis, ale v ruštině. Kdybys měla chuť a čas se na to podívat, to by bylo řadu z nás hodně zajímavé.Vůně je to velmi jemná,introvertní, " japonsky " delikátní. Třeba vůně mlčenlivé gejši na procházce v japonské zahradě. Fialky, růžičky, spodní zelené tóny.Po této zkušenosti bych si troufla jít i do jiných nedostupných vůní od Shiseida naslepo.

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 25.01.08 17:38

Od Shiseido jsem asi tak před 6-7 lety měla původní Zen, libil se mi, táto značka má zajímavé vůně, ale ted' bych se k nim speciálně nevratila, bylo to zvlaštní období, spojené s jedným člověkem, o kterém už nemám zájem.
Na japonské vůně bych asi měla mít speciální duševní stav, ve kterém ted' naštěstí nejsem.
Jako i japonské verše potřebuji určité fylosofické přemyšlení nad životem, přírodou, smyslem duchovního obohacení.

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 25.01.08 17:52
chava píše:
Oleko, na parfume.ru /píši to správně ?/ je krásný popis, ale v ruštině. Kdybys měla chuť a čas se na to podívat, to by bylo řadu z nás hodně zajímavé.

Tak právě na aromat.ru (parfem.ru automatický přechází va aromat.ru) o Murasaki tam jenom jedná věta, Chavo, možna jsi tan popis spletla s popisem nějakého jiného parfému ? Chybí tam i obrázek.

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 25.01.08 21:15

Murasaki by Shiseido

# Fragrance: Floral # This fragrance is for Women
Shiseido Murasaki

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 25.01.08 21:26

Chavo, tak to jsi našla hezký popis :), na aromat.ru nepopsána ano pětina z toho.

Arome P.e.t.r.a
Učednice 118 příspěvků 25.01.08 22:13

Murasaki jsem viděla na www.saleperfum.com, někdo sem nedávno dával odkaz, mají i jiné u nás běžně nesehnatelné vůně (např. Michael Kors).

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 26.01.08 09:01

Petra - hned tam mrknu, díky !

...  26.01.08 09:36
Petra píše:
Murasaki jsem viděla na www.saleperfum.com, někdo sem nedávno dával odkaz, mají i jiné u nás běžně nesehnatelné vůně (např. Michael Kors).

Stránka se upravuje, děkujeme Vám za pochopení!

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 26.01.08 22:03

chava, to jsi to koupila na japonské ebay? To nebylo v japonštině?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 27.01.08 07:15

Ronna - koupila jsem ji na www.ebay.com, do vyhledavače zadala Murasaki.

tanya  16.02.08 03:10
píše:
Petra píše:
Stránka se upravuje, děkujeme Vám za pochopení!

stranka uz zase bezi

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist