"Si" popis originálního flakonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tam Kristianová
Nováček 2 příspěvky 07.01.15 11:56
"Si" popis originálního flakonu

„Si“ Giorgio Armani parfémová voda 100ml

Prosím o radu, zakoupila jsem si na Parfemy.cz „Si“ Giorgio Armani parfémová voda 100ml.
Flakon jsem si prohlédla v kamenné prodejně, abych si jej ověřila před použitím. Došlo mi balení, na krabičce je výr.číslo, je stejné na nálepce zespod na parfému, ALE není na boční straně parfému text o původu a pod., je pouze čelní logo „Si“.
V kamenné prodejně je flakón popsán na skle i na boční straně, tiskem na skle.
Nejsem si jistá, zda jde o originál, můžete mi pomoci ?
 Tam

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Daňule89
Nevyléčitelná závislačka 1382 příspěvků 07.01.15 13:25

@Tam Kristianová

Nejlepší by bylo flakon vyfotit, podle popisu lze jen těžko soudit. Nějaké fotky jsou pro porovnání zde . Tam text na flakonu nevidím nikde.
Flakon se může lišit od testeru právě tím textem na skle…

Na poličce 59 parfémů 171 miniatur 48 odstřiků 409 vzorků V tužebníku 56 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 07.01.15 13:38

@Daňule89 taky se přikláním k tomu že s textem bude tester, bez textu netestr…

Na poličce 36 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist