Sicily

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

K.Homolová  15.10.07 12:15

Dobrý den, děvčata chystám se koupit pro svou 26-letou dceru parfém.Hodila by se pro ní Sicily?Myslíte si,že není omezená věkem?

Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 15.10.07 13:20

Ta otázka je velice špatně položená. Já nejsem věkem moc vzdálená od tvé dcery a Sicily se mi líbí, ale to neznamená, že se bude líbit i jí. Je to dost silná, hodně mýdlová, sladká vůně, není pro každého. Ona si ji vybrala, nebo naznačila, že by se jí taková vůně líbila?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

eva  15.10.07 13:57

Myslím, že Sicily není věkově omezená: potkávám pravidelně jedno asi 20leté děvče /ne-li mladší/, spíš mladou dámu, která se voní Sicily a moc jí sluší. Vůně chce asi vždycky vyzkoušet - co vzít dceru na obhlídku do parfumerie? Nejlépe posoudí sama, co se jí líbí nebo ne;) Naslepo, pokud vůni nezná, podle rady zde ani dárky raději nekupovat. Vidím to podle sebe, většinou jsem se poslepu sice trefila, ale když střelím vedle: tak pořádně :) Od jisté doby raději pořizuji vzorky, pokud je naděje je sehnat:)
Navíc Sicily je běžně otestovatelný parfém … a každému se určitě líbit nebude.

Kača  15.10.07 14:04

Sicily je krásná vůně,teplá,sladká a mýdlová,věkově opravdu neomezená,ale hooodně odlišná od dnešních líbivek typu LB, Bright Crystal atd..
A voní opravdu tak,jak se píše v reklamě… „spojení starodávného s novým..“
To „starodávné“ v ní možná lecjakému mladému nosíku nevoní,například moje třináctiletá dcera říká na Sicily blééé..A je docela načichaná,její favorit je ovšem Nil od Hermés a Jungle Elephant od Kenzo..a Shalimar,a BLV Notte..
Takže určitě vyzkoušet.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist