Sicily

K.Homolová 15.10.07 12:15

Dobrý den, děvčata chystám se koupit pro svou 26-letou dceru parfém.Hodila by se pro ní Sicily?Myslíte si,že není omezená věkem?

Reklama

Ada 15.10.07 13:20

Ta otázka je velice špatně položená. Já nejsem věkem moc vzdálená od tvé dcery a Sicily se mi líbí, ale to neznamená, že se bude líbit i jí. Je to dost silná, hodně mýdlová, sladká vůně, není pro každého. Ona si ji vybrala, nebo naznačila, že by se jí taková vůně líbila?

eva 15.10.07 13:57

Myslím, že Sicily není věkově omezená: potkávám pravidelně jedno asi 20leté děvče /ne-li mladší/, spíš mladou dámu, která se voní Sicily a moc jí sluší. Vůně chce asi vždycky vyzkoušet - co vzít dceru na obhlídku do parfumerie? Nejlépe posoudí sama, co se jí líbí nebo ne;) Naslepo, pokud vůni nezná, podle rady zde ani dárky raději nekupovat. Vidím to podle sebe, většinou jsem se poslepu sice trefila, ale když střelím vedle: tak pořádně :) Od jisté doby raději pořizuji vzorky, pokud je naděje je sehnat:)
Navíc Sicily je běžně otestovatelný parfém … a každému se určitě líbit nebude.

Kača 15.10.07 14:04

Sicily je krásná vůně,teplá,sladká a mýdlová,věkově opravdu neomezená,ale hooodně odlišná od dnešních líbivek typu LB, Bright Crystal atd..
A voní opravdu tak,jak se píše v reklamě… „spojení starodávného s novým..“
To „starodávné“ v ní možná lecjakému mladému nosíku nevoní,například moje třináctiletá dcera říká na Sicily blééé..A je docela načichaná,její favorit je ovšem Nil od Hermés a Jungle Elephant od Kenzo..a Shalimar,a BLV Notte..
Takže určitě vyzkoušet.

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist