Signature scent

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 01.03.08 14:29

Věříte na „ten jediný“, vystihující, se kterým si vás každý spojí , vizitka, podpis atd…( popisuje se to tak, ne?). A pokud ano, který by to byl pro vás - kdyby vám násilím chtěli sebrat všechny a nechat jen jeden.....
Nebo si myslíte, že to je jen pro ženy bez fantazie a bez touhy objevovat?
Kerze je předem diskvalifikována:P ( u ní je to Hypnotic, že?)

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 01.03.08 14:53

opravdu řečeno, podepsala bych se pod Narciss Noir, zapadl mi hluboko do duše :)

ale mám ráda a také ráda nosím i hodně jiných parfému, střídám podle nálady, počasí a příležitostí.
Neřekla bych že v tomto případě kdy žena je spojená s nějakým jedným parfémem lze říct, že je bez fantazie a bez touhy objevovat, ne. Láska může být různých forem, jak míjivá tak i věčná, jak jen k někomu jednomu tak i ne…
ale ta věčnost se dá ztěžko objevit a udržovat, většinou jsou to pokusy ji najít.
Stejně tak i u parfémů, můžu naít jediný svůj parfém ale neodrádí mi to od toho aby mohla nacházet uspokojení ve vychutnávání jiných vůní.
Nevím, jestli jsem správně vystíhla to co chtěla :)..... snažila jsem se :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Arome P.e.t.r.a
Učednice 118 příspěvků 01.03.08 15:32

Kdybych opravdu musela, tak by to asi byl Sicily od Gabbany. Byl to můj první „opravdový“ parfém, zamilovala jsem se do něho na první přičichnutí, a i když mám oblíbené i jiné vůně (samozřejmě :)), tenhle mi sedí jako druhá kůže a mám pocit, že ke mě patří.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 01.03.08 15:38

Chanel No.5. Navoním se, a to jsem já. Nikdy mě nenudí, neobtěžuje. Mám pocit, že jsem přišla domů a jsem vítaná.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 01.03.08 17:15

Dříve snad, když jsem měla jednu či dvě vůně, ale dnes, když jsem se v oblasti vůní tak rozjela, tak už to asi není možné.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 01.03.08 17:24

…ale po Fleur Oriental a Musc Ravageur by mi bylo hodně smutno…asi taky po Ombre Rose…:(

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 01.03.08 17:31
Mirka píše:
Chanel No.5. Navoním se, a to jsem já. Nikdy mě nenudí, neobtěžuje. Mám pocit, že jsem přišla domů a jsem vítaná.

Jé, to je tak krásně řečeno :).

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 01.03.08 18:23

Děkuju :-)) dneska jsem známé popisovala, co ve mě vyvolává Mitsouko - nazvala mě duší romantickou… ale když já to úplně vidím!!

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 01.03.08 18:35

Pro mě samozřejmě Wings, to je pro mě naprostá jednička už dlouho, ale asi by mi po některých bylo taky smutno.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 01.03.08 18:49

U mě je to Van Cleef, bez té bych fakt být nemohla. Je to můj první opravdový parfém a zatím se mi neomrzel.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kačaba  01.03.08 20:04

Beru to podle toho,jak se cítím,když mi některý parfém dochází-a když mi dochází Alien,propadám panice!Takže Alien…
A spolu bychom potom plakali asi po desítce dalších parfémů:-(

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 24.01.14 19:18
@Lela píše:
Věříte na „ten jediný“, vystihující, se kterým si vás každý spojí , vizitka, podpis atd…( popisuje se to tak, ne?). A pokud ano, který by to byl pro vás - kdyby vám násilím chtěli sebrat všechny a nechat jen jeden.....
Nebo si myslíte, že to je jen pro ženy bez fantazie a bez touhy objevovat?

No tak jo. Shalimar.
Zvláštní, jako kdybych se zdráhala si to přiznat. Jakoby to vylučovalo, že se mi mohou líbit i jiné vůně, a že je také občas nosím, zkouším, užívám si je… Ale když ho znám tak dlouho a ještě nikdy se mi neonosil, když po něm sáhnu minimálně jednou denně, ve všední den i v nejzajímavější, nejslavnostnější okamžiky, když se líbí okolí, když ho mám nejmíň na šesti různých místech (kabelka, koupelna, skříň, psací stůl, komoda v předsíni, komoda v ložnici…), když mi slovo parfém asociuje na prvním místě TEN flakónek… Tak asi jo, mám signature - Shalimar. :D

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 24.01.14 19:34

U mna asi Prada. Asi, a zatial. Ale tesne za tym Cabaret.

Na poličce 50 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Harriet
sv. Parfema z Kecálburgu 3768 příspěvků 24.01.14 19:43

@domenica

Krásne vyznanie. :srdce: od človeka tu asi najpovolanejšieho.
A ja skromne, hoci nemám ani jeden úplne ten ONEN NAJ ( vintage flakón), ani kompletnú zbierku limitiek , ani ho nemám v každej miestnosti (len skromné zásoby poctivo schované v chladnej spálni), tak jeho odstreky nosím v každej kabelke a v podstate sa k nemu zakaždým vraciam s ešte väčšou láskou a chuťou, akoukoľvek okľukou sa už parfémovo na pár dní vyberiem. Aj ja to tak cítim, že sa osmeľujem mu dať tento prívlastok. No a mať ho v TOM flakóne je môj (zatiaľ nesplnený) sen :srdce:

Na poličce 38 parfémů 13 miniatur 16 odstřiků 140 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 24.01.14 19:47
@Harriet píše:
@domenica

Krásne vyznanie. :srdce: od človeka tu asi najpovolanejšieho.

Já si myslím, že většina lidí je tu svým způsobem nejpovolanjších. :D
A taky krásné vyznání.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist