Šikovné drogerie v Praze i jinde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 02.12.10 20:51
Šikovné drogerie v Praze i jinde

Záměrně píší drogerie.V par­fumeriích je totiž nabídka zboží jako přes kopírák.Proč zakládám téma - vždy mi udělá radost drogerie se zbožím, které bych tam už nečekala.Tak třeba TETA u Koh-i nor ve Vršovicích.Nevím, kam na to chodí, ale mají tam sympatické kousky a značky, po kterých se mi stýská, neb sešly z očí i zájmu obchodníků. EdT od Yardley,klasickou kolínskou 4711 v mnoha typech balení, krémy Pondś, 21,pro konzervy a nostalgičky širokou škálu pleťových vod Amica ( kafrová, čistící…ano, ty totáčové v novém kabátku za nějakých 19 korun), zajímavé značky olivové kosmetiky, celá řada skvělé norkové linie Ústavu kosmetiky atd.Prostě opravdu široký výběr a nápaditost sortimentu.Moc ráda tam chodím .

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 02.12.10 21:03

Drogerie a papírnictví PEMI na Palmovce a na Olšanském náměstí - klasická drogerie, kde mají mají i takové věci, které se nekupují často (a o to hůř se pak shánějí) - např. koupací čepici do sprchy nebo termofor.
A mívají zajímavé slevy…
Mají krémy 21, olivovou kosmetiku, Saloos, masti dr. Popova, Ryor, Essence, velký výběr levnějších laků na nehty (kupuju tam i ředidlo na lak).
Parfémy vedou taky - mají poměrně velký výběr, ale nic extrovního (a la Yardley).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 02.12.10 22:19

V Táboře drogerka na křižovatce 9. května (Hus. nám.) a Bílkovy.

Na netu:

VMD - tam mají ty Amicy, Fixinelu, Pulirapid… http://www.vmd-drogerie.cz/

Norma Zlín - Constance Carroll (jestli si ji pamatujete :) ), tužky Koh-i-noor za 9 Kč, obrovský výběr laků na nehty a řasenky na vlasy: http://normazlin.cz/index.php?… … &Itemid=96

No a teď jsem nedávno hledala Norkovou masku AB cosmetic (výborná věc, doporučuju!!) a našla jsem ji tady za 38,– Kč - vypadá dobře: http://www.drogeriemarket.cz/o-nas

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.12.10 08:19

Ta drogerka v Táboře je opravdu dobrá - kupuju si tak olivové pomády na rty, které jsem jinde zatím neviděla.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25879 příspěvků 03.12.10 09:51
chavah píše:
Záměrně píší drogerie.V par­fumeriích je totiž nabídka zboží jako přes kopírák.Proč zakládám téma - vždy mi udělá radost drogerie se zbožím, které bych tam už nečekala.Tak třeba TETA u Koh-i nor ve Vršovicích.Nevím, kam na to chodí, ale mají tam sympatické kousky a značky, po kterých se mi stýská, neb sešly z očí i zájmu obchodníků. EdT od Yardley,klasickou kolínskou 4711 v mnoha typech balení, krémy Pondś, 21,pro konzervy a nostalgičky širokou škálu pleťových vod Amica ( kafrová, čistící…ano, ty totáčové v novém kabátku za nějakých 19 korun), zajímavé značky olivové kosmetiky, celá řada skvělé norkové linie Ústavu kosmetiky atd.Prostě opravdu široký výběr a nápaditost sortimentu.Moc ráda tam chodím .

Skvělá dorgérie pro pamětníky je na Letenském náměstí, vedle pošty. Mají tam ještě i ty drátěné nákupní košíčky, a deo Impuls a … :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 03.12.10 10:29

Jé, tak tam se musím zajít podívat - chodím nakupovat kousek odsud látky. (Vím, že to sem úplně nepatří, ale když jsme v tom old school nakupování, tak doporučuju Látky Mráz v Haškově ulici - obrovský výběr i těch úplně obyčejných pláten, satény, plyše, krásné dětské flísy, džínoviny, dekorační látky podle sezóny…a za rohem mají prodejnu „zbytků“ - taková partiovka). A přímo naproti ústí Haškovy do Milady Horákové je Vietnamec - zelenina, který má prima vietnamské potraviny, včetně sušeného jackfruitu a mívá tam krásné velké granátové jabka a báječné mandarinky a spoustu dalších zajímavých věcí (kočky nevede).

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25879 příspěvků 03.12.10 10:45

… jj, to je skvělý kšeft se zeleninou! Mimo jiné mají skroro pořád dva druhy špenátu - ten „klasický“ a pak „vietnamska špenát“, co chutná jako kříženec mezi špenátem a brokolicí :wink:

Leny
sv. Parfema z Kecálburgu 2436 příspěvků 03.12.10 13:05
Tigra píše:
Norma Zlín - Constance Carroll (jestli si ji pamatujete :) ), tužky Koh-i-noor za 9 Kč, obrovský výběr laků na nehty a řasenky na vlasy: http://normazlin.cz/index.php?… … &Itemid=96

Řasenky na vlasy jsou od Jenny Lane: http://www.jennylane.cz/

Ačkoliv je tato firma z našeho města, s jejími produkty nemám žádné zkušenosti. Teda až na tento: http://www.jennylane.cz/eshop/?…

Na poličce 31 parfémů 4 miniatury 20 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 03.12.10 14:58
chavah píše:
Tak třeba TETA u Koh-i nor ve Vršovicích..
:conf: Když se jde od Koh - i noru směrem k Edenu tak je tam taková malá drogerka a taky tam měli za výlohou 4711. Zůstala jsem na to docela koukat, protože v takovém krámku bych to nečekala, ale dovnitř jsem nešla. Nicméně kromě toho měli za výlohou i spustu fejků 8) Ale ke cti jim slouží, že to tam měli napsáno a netvrdili, žde o pravé vůně.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 03.12.10 16:02
domenica píše:
chavah píše:
Skvělá dorgérie pro pamětníky je na Letenském náměstí, vedle pošty. Mají tam ještě i ty drátěné nákupní košíčky, a deo Impuls a … :wink:

Tu znám! Fakt tam ty Impulsy mají.jinak ale sortiment je chudší.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 03.12.10 16:03
Garfield píše:
chavah píše:
Tak třeba TETA u Koh-i nor ve Vršovicích..
:conf: Když se jde od Koh - i noru směrem k Edenu tak je tam taková malá drogerka a taky tam měli za výlohou 4711. Zůstala jsem na to docela koukat, protože v takovém krámku bych to nečekala, ale dovnitř jsem nešla. Nicméně kromě toho měli za výlohou i spustu fejků 8) Ale ke cti jim slouží, že to tam měli napsáno a netvrdili, žde o pravé vůně.

Ano, také znám! Mají tam takové vonné" Oldies ".Prodává tam starší pán, který má francouzkého buldočka.

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 03.12.10 16:13

V tom Táboře taky furt straší ještě ty původní prodavačky.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 03.12.10 16:45
Tigra píše:

no jo, tak jsem se upsala :bang: už je opraveno.

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 03.12.10 16:54
chavah píše:
Tigra píše:
no jo, tak jsem se upsala :bang: už je opraveno.

A proč jsi to nenechala, vždyť to bylo vtipné! :)

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 06.12.10 15:13

PEMI na Palmovce je opravdu výborná, to mohu potvrdit, tam se seženou věci, o jakých se mi v Rossmanovi nebo DM může jen zdát. Překvapilo mě, že tam měli krém Pond´s, který jsem používala snad už za socíku, a taky jsem tam narazila na deodoranty LIMARA - to už je tedy cca 2 roky, ale udivilo mě to…

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist