Silver Rain

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 05.02.09 22:49
Silver Rain

Jak vnímáte tuto vůni, přijde Vám „přeplácaná“, nebo naopak krásná? A co Midnight Rain, v čem je jiná?

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.02.09 23:06

Silver Rain jsem používala intenzívně asi před 2 lety, teď jen občas - podle mého názoru je to krásná harmonická vůně. Midnight Rain je daleko tuctovější, příliš ovoce a podoba s jinými - např. Diesel FFL Unlimited, Chopard Happy Spirit

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 05.02.09 23:42

když jsem zjistila, kolik stojí, hrozně jsem po něm toužila!! pak jsem ho sehnala a a byla jsem docela zklamaná. Na mě příšerná slaďárna :cry:

ted mám silver shimmer mist a ten se mi líbí daleko více!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 06.02.09 07:06

Já znám jen Silver Rain, ohromný držák a vůně příjemně svěží, mě zaujala, mám jí v tužebníku :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 06.02.09 08:01

Silver Rain se mi líbila, ale za tu cenu mi přijde předražená. Midnight jsem nezkoušela, trochu mě děsí flakón.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 06.02.09 08:31

Drahá je, to je celá kosmetika La Prairie, ani ve Švýcarsku, kde se vyrábí, není levnější než u nás, naopak podle kurzu tady vyjde lépe :wink:

Přeplácaná v žádném případě není, naopak mi přijde, že všechny složky v ní krásně souzní

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 06.02.09 21:39

Vzhledem k tomu,že ji mám,tak ji nemůžu pomlouvat :wink: byl to dárek,nečekaný a o to vzácnější,takže se spolu snažíme sžít.Slova jako přeplácaná,opu­lentní,bohatá,přes­lazená,luxusní,ty všecky se na ni hodí,záleží na úhlu pohledu a individuálním vnímání vůní,co voní mně,nemusí vonět jiné.Mně připomíná Euphorii a silně,jinak je to směr Angel a muglerovská hojnost po všech stránkách,sama bych si ji nekoupila a nejen kvůli penězům,ale zvykáme si na sebe a určitě budeme spolu kamarádit,protože po rozvinutí všech složek je prostě opravdu luxusní a báječná,ale chce čas,aby vynikla,protože i když je výrazná,tak ty nejhezčí složky se objeví až za delší dobu.Další verze neznám,tak nemohu soudit.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 06.02.09 21:40

Amy i mně byla koupená u nás,protože v zahraničí je fakt ještě dražší,mluvím taky o Švýcarsku.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 06.02.09 21:59

Silver jsem jednou zkoušela, nebyla špatná, ale v něčem mi připomínala Angela, sice jemnějšího a učesanějšího, ale pořád Angela, takže jsem to víckrát neriskovala.
Midnight jsem nezkoušela a ani se na to nechystám, odpuzuje mě flakonek :vomit:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 07.02.09 10:00

Musím trošku nesouhlasit, protože Angel je podle mě vůně jiné kategorie a hlavně slaďák, což mi Silver Rain nepřijde, na mě je hodně svěží, vůbec ne těžká jako Angel, naopak a výdrž i přes umytí pořád super (už jsem to tu psala), já bych si jí koupila (a taky snad koupím, … jednou :lol: :lol: ) i za tu cenu, protože jsem přesvědčená, že se to vyplatí. :wink:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 07.02.09 10:02
Alena píše:
když jsem zjistila, kolik stojí, hrozně jsem po něm toužila!! pak jsem ho sehnala a a byla jsem docela zklamaná. Na mě příšerná slaďárna :cry:ted mám silver shimmer mist a ten se mi líbí daleko více!

Alčo, krátká recenze na silver shimmer mist by nebyla? :lol:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 07.02.09 12:25

no tak ode mě se recenze asi nedočkáš, natož kvalitního popisu, aby z toho někdo něco poznal :roll: když pošleš adresu, stříknu do vialky, pošlu a ty zrecenzuješ, souhlas :wink:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 07.02.09 14:51

Jo klidně pošli, ale s psaním recenzí jsem na tom jako Ty. To tak Irena nebo Domenica, ale já :oops: :cry:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25855 příspěvků 07.02.09 18:44
Amy píše:
Jo klidně pošli, ale s psaním recenzí jsem na tom jako Ty. To tak Irena nebo Domenica, ale já :oops: :cry:

Amy, :oops: no nevím, nevím, co se týče mně. Ale musím říct, že já si ráda přečtu nejen pořádnou recenzi (a objevují se tu opravdu krásné 8) ), ale i letmý postřeh, úvahu, srovnání, jednoduchý popis, charakteristiku ve třech slovech … cokoli a v jakékoli podobě. Všechno se počítá. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 04.03.09 09:44

Amy, jen piš, piš. Ráda si tu čtu cokoliv od kohokoliv. :heart:

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist