Šišlací, tulící a lichotící vlákno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

renyš
Učednice 151 příspěvků 19.01.10 10:30
Šišlací, tulící a lichotící vlákno

Někdo má rád zdobněliny, někdo ne. Někdo se v ních vyžívá a realizuje, někdo by je / do huby nevzal /.
Tady v růžové třpytivé komůrce se můžou choničtí šišlači s chutí vydovádět, srdéčka si povylévat a odpůrci aspoň vědí, kam nelézt.
Osobně se celkem obejdu, ale občas to na mě také příjde. Zrovna piju čajík a koukám jak padá snížek.
Tak papá.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8044 příspěvků 19.01.10 10:36

Nakoukla jsem ze zvědavosti, ale nemusím být u všeho :|

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.01.10 13:53
paty píše:
Nakoukla jsem ze zvědavosti, ale nemusím být u všeho :|

Nápodobně :wink:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 19.01.10 14:03

Nechci být štoura, ale souhlas s holkama viz výše. A ten kdo si chce žvatlat přeci může při příspěvkách na fóru. Moc si nedokážu přestavit příspěvky zde v přímo pro to založeném tématu . Jako třeba objednala jsem si novoulinkej parfémeček, ten bude určiťoulince krásňoučce vonět…nevím no :roll:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 19.01.10 14:36

Ježíšku na krížku, bežkam z tade preč … :twisted:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 19.01.10 14:57

Když už i Zavan smradu se dal na šišlání…
Já tedy smysl tohoto tématu… nechápu :conf: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 19.01.10 15:36

Já myslím, ať si tady na foru své příspěvky každý píše jak uzná za vhodné (samozřejmě v mezích slušnosti) a ať mluví „jak mu zobák narostl“, byť by to bylo šišlání či zdrobnělinkování, mě to nijak nepohoršuje :wink:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 19.01.10 17:35

Přidávám se k Veverce, ono asi i tady platí všeho s mírou, občas nějaké to zdrobnělinkováníčko nikoho neurazí a v rozumné míře zapůsobí jako koření v dobrém jídle :D …

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 19.01.10 18:00

Veverko , Ajinko holky zlaté.....jak jednoduché to je a stejně pořád někým paličatě nepochopeno… :wink: :D . Prostě proč nepsat co kdo chce.....samo, že krom porušování povidel…to ne…Vždyť je tak jednoduché ignorovat co mi nesedí…já třeba odmítám slovo „pičifuk“…nějak mi z něj naskakuje pupenec, pokaždé když ho vidím…naprostá blbost …pomalu se učím ho ignorovat a představovat si , jak ho vyslovují fotky z galerie. :D

Kolikrát něco napíšu a bojím se sem přijít, co mi kdo mi omlátí o hlavu .....a nic. Z toho napíšu kravinu, o které nepřemýšlím ani 5 sekund a nestačím se divit…co jsem zač.Dokonce jsem se dozvěděla, že mám být víc empatická… :roll:

Jednoduše…nevidíme se u toho co píšeme.....
A teď mám trochu strach, že otevřením tohoto tématu se strhne opět ohnivá diskuze...... :roll: Nejlepší by bylo to utnout ještě dokud to jde… :wink:

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 19.01.10 18:20

Hailstone, úžasně a výstižně vyjádřeno, tleskám…P.S. „pičifuk“na mně rovněž vždy působil jako nechtěné pootevření dveří domininy komnaty a následný šleh bičem :oops: …

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 19.01.10 20:09

kdybych měl hledat, co se mi na vyjadřování ostatních tu na Arome nelíbí, taky bych pár blbostí našel. naštěstí mě zajímá víc obsah než forma.
v každém případě, pokud se náhodou stane, že mi něčí slovní obrat nebo něco podobného brnkne na nerv, považuju za samozřejmost s tím dotyčnou z respektu k ní neobtěžovat, natož abych to třeba označoval za debilní (zdravím 1Miru), či se vysmíval.

všichni teď sice víme renyško, že nemáš (a jiní s tebou) ráda šišlání, ale nevím, co s tím dál dělat. pokud ode mne, jako jednoho z těch méněcenných šišlalů očekáváš, že uzpůsobím svůj styl a spontaneitu vyjadřování na základě tebou projevené nelibosti, tak to si můžeš postavit betonovou čekárnu - nebudu se přizpůsobovat nikomu. možná po zralé úvaze v nějakých maličkostech svému milovanému manželovi, ale to je tak asi všechno.

obecně všem, co si představují, že druzí by se měli chovat podle jejich nároků: promyslete si tu strategii ještě jednou prosím.

nic ve zlém renyš - mluvil jsem tak trochu ke všem (které to zajímá). jsem ti vděčný, žes mi dala příležitost říct k této opakovaně se objevující nepříjemnosti (výpady proti stylu vyjadřování) na rovinu svůj názor.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 19.01.10 20:49

Ale no tak,
mi připadá námitka Renyš přínosná…Něco se jí nelíbí, tak se ozvala - je to možno brát jako kus odvahy. Co si budeme povídat, v tomhle se češi dost bojí - jít do veřejné konfrontace. No a když nic, může ten „problém“ posloužit jako tréning při obhajování osobních názorů. Takový dobrý tréning se hodí při jednání s našimi úředníky, např. … :wink:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 19.01.10 21:15
Zdenka Holčíková píše:
Ale no tak,
mi připadá námitka Renyš přínosná..
můžu vědět Zdenko, o které námitce mluvíš a v čem se ti zdá přínosná?
ptám se proto, že i po opětovném pročtení příspěvku renyš jsem žádnou námitku nenašel.

pokud tu někdo něco namítá, jsem to myslím já.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 19.01.10 23:10

právě jsem dojedl oplatečku, vyčistil si zubíčky a poslouchám Pet Shop Boyísky

tohle témátko navrhuji ponechat, mohly by se tu objevit v průběhu časíčku zajímavé hádečky a konfliktíky 8) :D

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 19.01.10 23:12

Ježiši Derade, ty se v tom zas vrtáš…

Tak ne námitka, ale příspěvek. Přínosný v tom, že se tu můžeme pocvičit v obhajobě svých názorů, jak jsem psala. Jinak mi je taky jedno, jestli si nědo navzájem šišlá. Kdyby šišlal mi, asi ho pošlu někam. Já jsem z té rázovité Ostravy, u nás jsou jiné zvyky a horlivé přitakávání je tu bráno jako podezřelé. Já to mám ráda ráz na ráz. A lidi, co projeví svůj názor otevřeně mám taky radši, aspoň vím na čem jsem a nemusím se s ním příště zdržovat. Ale to už je od věci. Hlavní je, když je vše v mezích slušnosti. Žádné urážky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist