Sisley Soir De Lune - kde koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivysvet  25.06.07 21:00

Ahoj, vím, že tu tahle vůně moc chvály nepobrala, ale já se s ní cítím fakt skvěle. Mívala jsem Eau de Soir, pak dlouho jiné, ale teď jsem zkusila Lune a prostě mě Sisley zase „vzala“. Bohužel na e-obchodech moc není, na Aukru je zas za nedůvěryhodnou (méně než poloviční) cenu.. Neporadíte někdo, kde koupit levněji než v kamenkách či na Fann? Moc bych si ji přála, ale ta cena …

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.06.07 21:19

Nevím, za kolik ji mají v kamenkách, ale na Jahodě je 30 ml za 1800.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

ivysvet  25.06.07 21:31
Ada píše:
Nevím, za kolik ji mají v kamenkách, ale na Jahodě je 30 ml za 1800.

díky moc, tak teď se projevila moje nezkušenost a jazyková neznalost. Než jsem dala dotaz, samozřejmě jsem na jahodě hledala, ale díky mým schopnostem marně. A upřímně řečeno bych tam měla asi problém nakoupit - zvládnu nakoupit tak krmení pro kočky. Takže asi budu nucená využít kamenku- cena za 30ml (Sephora) 2500, za 100 ml je to už přes 5000.

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 25.06.07 21:47

měl ji Fann, myslím,že jsem ji tam určitě zahlédla.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.06.07 21:50

Jenže Fann je nejdražší kamenka v Čechách a přilehlém okolí. To bych spíš koukla v Douglasu, tam mají vůně od Sisley taky a mohli by být levnější než Sephora.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

ivysvet  25.06.07 22:06

Jsem moc ráda, že jsem padla na váš web, šikulky! Za radu na Douglas dík, nevěděla jsem že vůbec existuje, mrkla jsem na obchody a náhoda - zítřejší jednodenní dovolenkový výlet půjde přes Budějovice,tak dám vědět. A neporadíte něco podobného v nižší cenové hladině? Vyzkoušela bych.

ivysvet  26.06.07 22:09

Tak se ozývám, jak jsem tu slíbila - V Douglasu jsem byla, cena na korunu stejná jako ve Fann (3.490,–), ale už jsem nevydržela a 50ml si koupila. A voním, a voním.. Hezký večer, dík za rady a budu si vás číst dál.

adriana  15.09.07 21:17

ahoj, taky tuhle vůni zbožnuju, ted jí má nějakej frajer na es bazaru, 50ml za 2 290,– tak mu zkusim napsat…ale spíš se bojim, aby to bebyla nějaká sračka…zadej soir de luna, a pobjeví se ti to…

Sara01
Nováček 12 příspěvků 16.09.07 21:09

Taky jsem na ten inzerát koukala, měl by to být prý testr, ale nevím, raději si ji zase koupím v obchodě, ale už raději větší, myslela jsem, že mi třicítka vydrží věky a už je půlka pryč.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dana  26.11.07 01:33

Delam v parfumerie a mam spousta testru(vune,de­korativku a pece…)
Vse za polovicni cenu. :-)

Dagmar Doležalová  29.11.07 12:34
Dana píše:
Delam v parfumerie a mam spousta testru(vune,de­korativku a pece…)
Vse za polovicni cenu. :-)

Ahoj, dáš mi na sebe mail? Sbírám miniaturky a jsem do parfémů blázen. Dáša

Malinka2011  28.04.12 20:55
pro DANU

Ahoj Dano, já bych měla taky zájem, kdyby to šlo, péče skoro 50, vůně ne těžké, ale trochu sladké. ŠLO BY?Díky moc.

eseteset
Nováček 10 příspěvků 16.07.13 14:49
Já takýýý já takýýý

Ahoj Dano,

měla bych také zájem, klidně i jen vyzkoušet - protože na mě máloco voní a především snáším álokterou kosmetiku, tak bych možnost vyzkoušení velmi, ale opravdu velmi uvítala :-)

Na poličce 25 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 4 parfémy

barbucha  16.07.13 22:12

@eseteset
Ta uživatelka byla už evidentně zrušena, navíc její příspěvek je starej šest let ;)

eseteset
Nováček 10 příspěvků 16.07.13 22:14

:-))) díky :-) těch daTUMŮ JSEM SI TOTIŽ NEJDŘÍV NEVŠIMLA :-)

Na poličce 25 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist