skarifikace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 17.07.09 10:05
skarifikace

A jak se dívate na skarifikaci, neboli zjizvování? Před pár lety jsem viděla o tom natočený dokument. A zírala jsem, co všechno jsou lidé ochotni nechat si udělat. Tetování, piercing - dobrá… Ale tohle už je :shock: Občas si říkám, že tohle už je snad jen pro masochisty :wink: Tak co? Líbí se vám tato „technika“?

http://www.bodyartmag.cz/…kace,99.html

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 17.07.09 10:14

… mně to nějak zásadně nevadí

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 17.07.09 10:20

To by som zaradila podobne ako mentálnu anorexiu, medzi psychiatrické diagnózy.. :? Koža je orgán ťažko nahraditeľný( nenahraditeľný?), transplantácia nie je vždy možná, po nej to nikdy nevyzerá ako predtým. Jej poškodenie má z rôznych hľadísk (estetické, sociálne) ťažké psychické následky. Človek, ktorý sa tomu vystavuje dobrovoľne podľa mňa má nejaký problém.
Okrem toho sa mi to absolútne nepáči. :speechless:

Ale možno som len zbytočne konzervatívna :lol:

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 17.07.09 10:24

K této technice mám odpor :vomit: nechápu lidi,kteří se nechají takhle poškozovat.Můj názor je, že jsou to narušené osobnosti. :roll:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 17.07.09 10:45

Jizev mám dost, jako 10 holce mi vyndavali pihy na prsou (jaksi si neuvědomili, nebo co, že ta tkáň ještě poroste…). Vypadám jak z války.
Ne, díky… klidně jizvy prodám!

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 17.07.09 12:31

To nic, Katlynko, já jsem taky konzerva :mrgreen:

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 17.07.09 12:40

Som rada, že v tom nie som sama :mrgreen: Toto poďla mňa s krásou alebo štýlom nemá nič spoločné. To si za chvíľu budú ľudia vypichávať oči, lebo symetria je nuda? :idea:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 17.07.09 12:43

Jo jo, kdyz jsem tehdy ten dokument viděla, tak jsem byla jako omráčená. Tohle bych opravdu nevymyslela :shock: Možná mám malou fantazii :whistle:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 17.07.09 12:49

To už trochu hraničí se sebepoškozováním. Nebo těm lidem připadá krásná, zdravá kůže příliš fádní? :roll:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 17.07.09 12:54

Tak tak, myslím, že by sa dalo povedať, že sa niektorí ľudia už nevedia vpratať do kože 8)

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 17.07.09 13:00

Dřiv bych to viděla na poškození hlavy,odtud zřejmě pramení potřeba ničit si kůži,asi tak.......... :? :?

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 17.07.09 13:07

myslím, že tohle si nenechá udělat člověk, který nemá rád bolest…
nešla bych do toho a ani se mi to nelíbí, ale proti gustu…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 17.07.09 13:45

Ježkovy voči … :shock: Já ani netušila, že něco takovýho existuje!

Sama mám po těle pár jizev, ale zcela nedobrovolně (králík, kočka, pletivo, střep skla, doktoři …). :lol:

Sím, sím, hoďte sem někdo fotku tohoto typu „zkrášlování“ těla. Ani si to neumím představit …

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 17.07.09 13:50

tak jizvy mam rada, ale neuznavam umele jizvy. Mam rada ty s pribehem :D

Sama mam od caje jizvu pres pul leve ruky, na brise, a pres levy prso, a mam ty jizvy rada. Pritel ma jizvy na zadech i na hrudi, taky je mam svym zpusobem rada. Kamarad ma na rameni jizvu ve tvaru podkovy od zapalovace, a vzhledem k tomu, ze k ni ma i pribeh, taky se mi libi.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 17.07.09 14:00

Ono tohle jizvení má velmi dlouhou historii, jizvy se, stejně jako propichování a tetování,používaly už v pradávných dobách-jako zdobení těla, jako doklad o statečnosti dotyčného,jako důkaz proběhlých rituálů atd..
Sama mám dvě jemné skarifikace, provedené pouze špičatým nástrojem,ne žhavým železem.A faktem je, že jisté masochistické uspokojení jsem u výroby těchto jizev cítila..Stejně,jako při propichování uší..Tam je trošku rozdíl oproti sebepoškozování, kdy si dotyčný způsobuje boest fyzickou,aby přehlušil bolest psychickou.Tyto jizvy nemají potom žádný specifický tvar ani význam..

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist