skarifikace

evik77 17.07.09 10:05

skarifikace

A jak se dívate na skarifikaci, neboli zjizvování? Před pár lety jsem viděla o tom natočený dokument. A zírala jsem, co všechno jsou lidé ochotni nechat si udělat. Tetování, piercing - dobrá… Ale tohle už je :shock: Občas si říkám, že tohle už je snad jen pro masochisty :wink: Tak co? Líbí se vám tato „technika“?

http://www.bodyartmag.cz/…kace,99.html

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

evixx 17.07.09 10:14

… mně to nějak zásadně nevadí

Katlynka 17.07.09 10:20

To by som zaradila podobne ako mentálnu anorexiu, medzi psychiatrické diagnózy.. :? Koža je orgán ťažko nahraditeľný( nenahraditeľný?), transplantácia nie je vždy možná, po nej to nikdy nevyzerá ako predtým. Jej poškodenie má z rôznych hľadísk (estetické, sociálne) ťažké psychické následky. Človek, ktorý sa tomu vystavuje dobrovoľne podľa mňa má nejaký problém.
Okrem toho sa mi to absolútne nepáči. :speechless:

Ale možno som len zbytočne konzervatívna :lol:

Popelka 17.07.09 10:24

K této technice mám odpor :vomit: nechápu lidi,kteří se nechají takhle poškozovat.Můj názor je, že jsou to narušené osobnosti. :roll:

Širín 17.07.09 10:45

Jizev mám dost, jako 10 holce mi vyndavali pihy na prsou (jaksi si neuvědomili, nebo co, že ta tkáň ještě poroste…). Vypadám jak z války.
Ne, díky… klidně jizvy prodám!

evik77 17.07.09 12:31

To nic, Katlynko, já jsem taky konzerva :mrgreen:

Katlynka 17.07.09 12:40

Som rada, že v tom nie som sama :mrgreen: Toto poďla mňa s krásou alebo štýlom nemá nič spoločné. To si za chvíľu budú ľudia vypichávať oči, lebo symetria je nuda? :idea:

evik77 17.07.09 12:43

Jo jo, kdyz jsem tehdy ten dokument viděla, tak jsem byla jako omráčená. Tohle bych opravdu nevymyslela :shock: Možná mám malou fantazii :whistle:

klubko 17.07.09 12:49

To už trochu hraničí se sebepoškozováním. Nebo těm lidem připadá krásná, zdravá kůže příliš fádní? :roll:

Katlynka 17.07.09 12:54

Tak tak, myslím, že by sa dalo povedať, že sa niektorí ľudia už nevedia vpratať do kože 8)

Daisy.zlouky 17.07.09 13:00

Dřiv bych to viděla na poškození hlavy,odtud zřejmě pramení potřeba ničit si kůži,asi tak.......... :? :?

Janka 17.07.09 13:07

myslím, že tohle si nenechá udělat člověk, který nemá rád bolest…
nešla bych do toho a ani se mi to nelíbí, ale proti gustu…

Marianna 17.07.09 13:45

Ježkovy voči … :shock: Já ani netušila, že něco takovýho existuje!

Sama mám po těle pár jizev, ale zcela nedobrovolně (králík, kočka, pletivo, střep skla, doktoři …). :lol:

Sím, sím, hoďte sem někdo fotku tohoto typu „zkrášlování“ těla. Ani si to neumím představit …

WildOrchid 17.07.09 13:50

tak jizvy mam rada, ale neuznavam umele jizvy. Mam rada ty s pribehem :D

Sama mam od caje jizvu pres pul leve ruky, na brise, a pres levy prso, a mam ty jizvy rada. Pritel ma jizvy na zadech i na hrudi, taky je mam svym zpusobem rada. Kamarad ma na rameni jizvu ve tvaru podkovy od zapalovace, a vzhledem k tomu, ze k ni ma i pribeh, taky se mi libi.

Kačaba02 17.07.09 14:00

Ono tohle jizvení má velmi dlouhou historii, jizvy se, stejně jako propichování a tetování,používaly už v pradávných dobách-jako zdobení těla, jako doklad o statečnosti dotyčného,jako důkaz proběhlých rituálů atd..
Sama mám dvě jemné skarifikace, provedené pouze špičatým nástrojem,ne žhavým železem.A faktem je, že jisté masochistické uspokojení jsem u výroby těchto jizev cítila..Stejně,jako při propichování uší..Tam je trošku rozdíl oproti sebepoškozování, kdy si dotyčný způsobuje boest fyzickou,aby přehlušil bolest psychickou.Tyto jizvy nemají potom žádný specifický tvar ani význam..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist