Sklad s parfumami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katarinka182
Učednice 56 příspěvků 20.10.11 16:00
sklad s parfumami

Ahojte…parfumove maniacky:-)som tu nova…mam len jednu prosbu…neviete mi niekto pomoct kde by som nasla sklad s parfumami mimo Slovenska?…kde beru tie parfemy ked na internetovych obchodoch su take lacne…mam parfumeriu a rada by som zmenila dodavatela…

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 20.10.11 16:23

Ja nerozumiem otázke. Aký sklad? Myslím, že tu všetci nakupujú normálne v parfumériách kamenných alebo internetových (zväčša v overených).

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 20.10.11 21:33

Obávám se, že Katarinka se domnívá, že tady je někdo, kdo má nějakou povědomost o obchodování s parfémy (resp. o zdrojích, kde lze parfémy pro parfumerii objednat či koupit).
Ale tady asi nikdo takový nebude :think:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

dusty  20.10.11 22:24

Moj otec by ti povedal, ze sklad s parfumami je u nas doma :-P
Ja osobne sa domnievam, ze internetovi predajcovia maju kontrakt priamo s vyrobnymi dielnami parfumov, takze nakupuju za de facto vyrobne ceny.

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 20.10.11 22:29

Není tomu tak - prodejci neodebírají přímo od výrobců (navíc tovární linky nevlastní přímo výrobci), ale opět od „překupníků“ (distributorů) z Evropy, Asie, Ameriky… Ale obávám se, že nikdo z branže Ti kontakt nedá. A Ti ostatní asi také ne, jelikož o distributorech nemají ani potuchy. Chce to na internetu asi jen hledat, hledat a hledat ;-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 20.10.11 22:34

já si myslím, že i kdyby tady někdo takový kontakt měl, nedá ti ho, protože si přece nebude podporovat konkurenci, byť zahraniční. čistě můj názor…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 21.10.11 11:20

Asi tak :lol:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome danka
Znalkyně 293 příspěvků 21.10.11 13:08
Katarinka182 píše:
Ahojte…parfumove maniacky:-)som tu nova…mam len jednu prosbu…neviete mi niekto pomoct kde by som nasla sklad s parfumami mimo Slovenska?…kde beru tie parfemy ked na internetovych obchodoch su take lacne…mam parfumeriu a rada by som zmenila dodavatela…

Jééé, …mať tak parfumériu, ale takú ozajstnú kamennú, to by som brala. Tam by som trávila veľa času… trh je už žiaľ dosť presýtený..
ak budete niektorá predávať parfumériu, takú zabehnutú, napíšte :-D

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 80 vzorků V tužebníku 1 parfém

barbucha  21.10.11 14:34

Nu, když jsou v internetových parfumériích tak laciné, není nic jednoduššího, než nakoupit tam :lol:

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 21.10.11 15:05

Katarinka bude určitě nadšená tak dobrýma radama! :D
Katarinko, a ty chceš normální mainstream, nebo tě zajímají i jiné vůně, příp. jiná kosmetika? Napiš mi, kdyžtak, mail, o něčem bych možná věděla.

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

Smajlík :-)
Učednice 199 příspěvků 21.10.11 21:41

jééj, já bych tam i nocovala. Zrovna jsem to dnes říkala známé, která pracuje v Sephoře, že jí moc závidím, párkrát jsem se zkoušela dostat, ale nikde mě nepřijali :-(, nevím proč, neví, co ztratili :mrgreen:, zrovna dnes, jsem jedné paní doporučila parfém a ona si ho koupila, no :-(, tak holt musím dělat to co dělám, ale to mám taky moc ráda, i když je to občas náročné a nevoňavé :-?.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 26 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 9 parfémů

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2712 příspěvků 06.01.12 14:40
Smajlík :-) píše:
jééj, já bych tam i nocovala. Zrovna jsem to dnes říkala známé, která pracuje v Sephoře, že jí moc závidím, párkrát jsem se zkoušela dostat, ale nikde mě nepřijali :-(, nevím proč, neví, co ztratili :mrgreen:, zrovna dnes, jsem jedné paní doporučila parfém a ona si ho koupila, no :-(, tak holt musím dělat to co dělám, ale to mám taky moc ráda, i když je to občas náročné a nevoňavé :-?.

I můj sen je pracovat v parfumerce, jenomže máme všechny dalko :cert: , tak se raději ani dál neptám.
A velkosklad někde funguje, ale nevím kde a za jakých podmínek. :nevim:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Katarinka182
Učednice 56 příspěvků 20.01.12 16:07

joooooj baby nechcite.....po prve ludia su fakt protivny a po druhe uz by ste na policke nemali 150 kusov parfumov ale 350…pomaly kazdy den uvazujem co si nove idem zobrat…ale co je vyhoda ze ked si zoberem nieco a prestane sa mi to pacit…vylozim a predam…zbytocne mi to nestoji… :* :* :*

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 6 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 20.01.12 16:10

To nechapem…existuje parfumerka, kde sa da kupit nacaty parfem?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  20.01.12 16:17

Ne, ale existuje aukro, mimibizar ;) … Arome… já nevim, jestli je vhodný to vůbec takhle ventilovat. Pak mají mít dostatek testrů na těch prodejnách :?

Katarinka182 píše:
joooooj baby nechcite.....po prve ludia su fakt protivny a po druhe uz by ste na policke nemali 150 kusov parfumov ale 350…pomaly kazdy den uvazujem co si nove idem zobrat…ale co je vyhoda ze ked si zoberem nieco a prestane sa mi to pacit…vylozim a predam…zbytocne mi to nestoji.... :* :* :*
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist