Skokan roku

Sára 05.05.09 19:40

Skokan roku

Myslím, že tu již podobné téma bylo ale nemůžu jej najít, takže…jde o vůni, kterou jste měli mezi nejhoršími a vyskočila nejvíc příček na pomyslném žebříčku nebo třeba naopak
Minulý rok to byl u mne jednoznačně Shalimar - po prvotním přičichnutí a zažazení mezi uzené a tohle nikdy se nakonec vyklubala láska ke všem jeho odrůdám light, eau légere a základním verzím aby tento rok opět propadl a upadl u mne v nemilost (alespoň zatím)
Tento rok zatím jednoznačně Chloé - od prvotního „tak tohleto teda na sebe nikdy“ až po - neříkám že je na prvních místech v top ten ale je mezi takovými co ráda nosím neb nikdy nezklamou, neurazí ale vytrvale si voní a kupodivu mi v ní nic navadí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

pichjit 05.05.09 19:47

No 5 ve všech formách, před rokem jsem se dušovala, že Chanely nejsou pro mne ani náhodou, že tak k padesátinám :oops:

Shalimar z absolutní nenávisti k bodu blaženosti, dnes se nachází na neutrálu.

Naopak Eau d'Eden z plusu začátkem roku minulého k absolutní nesnášenlivosti.

Sára 05.05.09 19:54

ježíš na pětku jsem úplně zapoměla - taky další můj skokan - před 2 lety - smrad pro staré báby, dneska Chanel 5 mám ve všech podobách včetně deodorantu

pichjit 05.05.09 20:04

Sáro, která Chloé?? Púvodní?

daniela 05.05.09 20:17

Pro mě určitě Cacharel EDEN. Před lety to byl starobní odér, teď spíš tropické dusno (a ananas, i když trochu nahnilý) a pak se rozleží do krásné luxusní vůně.

jitka006 05.05.09 20:19

Super téma, mám skokanů taky několik.Nejdříve to byl Slon strašná vůně, šel z domu, abych ho po půl roce opět koupila a je můj oblíbený.Další to byla L´Heure Bleue té jsem dávala šanci několikrát a musela taky pryč a světe div se nyní je to pro mne Paní vůně s velkym V.Do třetice Mitsouko, další moje nejdříve neoblíbená, teprve teď jsem ji, troufám si napsat, porozuměla. 8)

Barbarra 05.05.09 20:23

Addict . Dřív se mi z něj natahovalo, teď ho miluju!

1Miru 05.05.09 20:40

Samsara

• první přičichnutí v parfumerce = nenositelnej smrad…
  • teď by to bez ní na poličce nešlo, i když ji používám vzácně..

Moschino

• pro mě první krůčky v oblasti chypré vůní
  • dříve nepředstavitelno
Arome danka 05.05.09 20:44

Coco!
Prvé dojmy: tak tento odstrek bol omyl. Po pol roku: To je tak úžasná vôňa, ja si snáď kúpim celé balenie.

Ambrožová Lenka 05.05.09 21:31

Ange ou Demon původně jsem ji na sobě ani necítila a teď ji miluji. O Shalimarech nemluvě. To je vůně, kterou jsem z počátku absolutně nesnesla, pak jsem zkusila Eau Legeré, Light, Shalimar edt a teď mám na cestě edp. :roll:

Ronna 05.05.09 21:47

Loni taky pětka a pak Escale a Portofino. Letos ještě čekám. :wink:

shanin 05.05.09 22:19

Tak u mě se z naprostého dna k nejvíce uznávaným kouskům vyhoupl taky Shalimar. Ale na tom dně byl proto, že jsem loni zkoušela zkažený tester a od té doby jsem se v parfumeriích bála i jen přiblížit k poličce, kde ho měli vystavený. Teď jsem ho zkoušela zas a je to nádhera.
Klesli u mě naopak Eden a Alien. Sice ne na dno, ale dřív jsem je měla v mých nejmilejších a teď je vůbec nemusím.

katerinka 05.05.09 22:31

U mě to bude asi Miracle, dřív to pro mě byla taková ostrá vůně, kterou rozhodně nechci a poslední týden to vidím na nákup :oops: :twisted:

Kerze 05.05.09 22:39

Cabaret - sice ho ještě nenosím, ale už tam necítím zvratky… :D

Oleka 05.05.09 22:44

U mě asi žádný skokan roku nebude :conf: , jak jsem nemohla přijít na chut´ Chanel No.5 , ani zatím nemůžu.
Ale vyzkoušela jsem zase po letech Parure a líbil se mi ! :D , chce to větší odstřik :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist