Skoro všecko na mně smrdí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lorrina
Učednice 68 příspěvků 18.04.10 22:50
Skoro všecko na mně smrdí

Ahoj, tak mě napadlo, že někdo možná bude vědět. Mám problém sehnat na sebe vůni, protože většina se na mě děsivě rozesmrdí. Light Blue , Cool Water klasická i Game, Ralph Lauren, Divine z Oriflame, Lacoste odrůdy Pink, Pour Femme, J´adore, Moschino I love love, vše svěžího a lehkého na mě páchne. Parfémy se na mě rozkládají divně do trpka, štiplava, a shodlo se na tom více lidí. Mám příliš kyselou nebo zásaditou pokožku? Dá se to nějak změnit?
Naopak na mě voní Eclat d´Arpége nebo Puma Flowing, ale ráda bych si užila i těch krásných vůní, které ostatní můžou nosit a já ne:(

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Zimulka
Nevyléčitelná závislačka 1449 příspěvků 18.04.10 23:01

Lorrino … a neužíváš třeba nějaké léky? :conf:

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lorrina
Učednice 68 příspěvků 18.04.10 23:04
Zimulka píše:
Lorrino … a neužíváš třeba nějaké léky? :conf:

Ne, nic, akorát poslední rok na štítnou žlázu, ale ty parfémy na mně smrděly už předtím, takže to s tím nemá nic společného. Některé voní, ale je jich pomálu…je to kumšt najít něco, co se nerozkládá do štiplavě nepříjemna, takže pak nemám příliš velký výběr, musím se spokojit s tím, z čeho se pak nechce zvracet :D:D

Zimulka
Nevyléčitelná závislačka 1449 příspěvků 18.04.10 23:07

aha, protože když používáš léky, tak to má na rozkládání parfémů taky vliv … třeba i to, jestli kouříš, co jíš… a tak :conf:

napadlo mě … být tebou, vyzkouším možná nějaké pánské vůně :wink:

Lorrina
Učednice 68 příspěvků 18.04.10 23:13
Zimulka píše:
aha, protože když používáš léky, tak to má na rozkládání parfémů taky vliv … třeba i to, jestli kouříš, co jíš… a tak :conf:napadlo mě … být tebou, vyzkouším možná nějaké pánské vůně :wink:

nekouřím a nikdy jsem nekouřila :) Jím všechno, dá se říct, které potraviny by na to měly vliv? nejsem masový typ ani vegetarián, ani nějak přehnaně nekořením nebo nesladím.
Pánské… zajímavý nápad. Jen, to by se asi mužům příliš nelíbilo:D Baba, co smrdí jako oni :D

Zimulka
Nevyléčitelná závislačka 1449 příspěvků 18.04.10 23:22

:lol: :lol: … já právě myslím, že na tobě se ty pánské vůně naopak třeba rozloží hezky… ne pánsky :wink:

tak pokud to není léky, ani kouřením, nebo jídelníčkem, tak můžeš mít specifické svoje vlastní piž :roll: :conf: … na mojí dceři se zase hodně vůní rozloží do sladka, svěží vůně taky ..

Lorrina
Učednice 68 příspěvků 18.04.10 23:36
Zimulka píše: :lol: :lol: … já právě myslím, že na tobě se ty pánské vůně naopak třeba rozloží hezky… ne pánsky :wink:tak pokud to není léky, ani kouřením, nebo jídelníčkem, tak můžeš mít specifické svoje vlastní piž :roll: :conf: … na mojí dceři se zase hodně vůní rozloží do sladka, svěží vůně taky ..

Tak já to zkusím, půjčím si bratrovu vůni a uvidíme :)) Díky za zajímavý nápad, uvidíme ohlasy…

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 18.04.10 23:40

a co vyzkoušet nějaké vůně z přírodních látek - Florascent, Farfalla..?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 18.04.10 23:51

a co to stříkat do vlasů nebo na nějakou šálu? :conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Zimulka
Nevyléčitelná závislačka 1449 příspěvků 18.04.10 23:51

Lorrino, zkus BRUT …

Zimulka
Nevyléčitelná závislačka 1449 příspěvků 18.04.10 23:52
macska píše:
a co to stříkat do vlasů nebo na nějakou šálu? :conf:

…i to je dobrý nápad

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 19.04.10 08:23

Dospělá dcera od kamarádky má podobný problém.Vůně typu Light Blue se na ní rozkládají do čpavého a kyselého odéru a ona má jako naschvál tyhle typy vůní nejraději.Nebere léky,dokonce ani antikoncepci ne,je zdravá,jí normálně,vyvá­ženě,svátečně si zapálí cigaretu,řeší to tak,že voní oblečení,jak se tu už psalo a na tělo dává těžší,sladké a kořeněné orientální vůně,možná by stálo za to zkusit něco jiného,než svěží a citrusové parfémy.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 19.04.10 08:24

Lorrino, na mě taky všechno svěží a lehké smrdí. Jde to do trpka, kysela, je to nepříjemné. Zelené jablko DKNY například. Na sestře paráda, na mě hrůza. Ona sama tu vůni na mě pohaněla a nepoznala. Zkus se orientovat na jiný typ vůní, než jsou svěženky, třeba objevíš krásnou vůni z jiné kategorie. A pokud se jich vzdát nechceš, stříkej je do vlasů a (zdálky a jemně - kvůli flekům) na oblečení.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 19.04.10 09:34
Lorrina píše:
Pánské… zajímavý nápad. Jen, to by se asi mužům příliš nelíbilo:D Baba, co smrdí jako oni :D

Pánských vůní se vůbec nemusíš bát - většina vůní (pánských i dámských ) voní totiž na chlapovi i ženské rozdílně. A je tady více holek, co používají pánské vůně (ne třeba pořád, ale třeba vetiverovky jsou do letních veder naprosto skvělé).
Vyzkoušej, uvidíš (ucítíš) - třeba si vybereš :wink:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Kultakutri01
Znalkyně 485 příspěvků 19.04.10 12:08
Lorrina píše:
Ahoj, tak mě napadlo, že někdo možná bude vědět. Mám problém sehnat na sebe vůni, protože většina se na mě děsivě rozesmrdí. Light Blue , Cool Water klasická i Game, Ralph Lauren, Divine z Oriflame, Lacoste odrůdy Pink, Pour Femme, J´adore, Moschino I love love, vše svěžího a lehkého na mě páchne. Parfémy se na mě rozkládají divně do trpka, štiplava, a shodlo se na tom více lidí. Mám příliš kyselou nebo zásaditou pokožku? Dá se to nějak změnit?
Naopak na mě voní Eclat d´Arpége nebo Puma Flowing, ale ráda bych si užila i těch krásných vůní, které ostatní můžou nosit a já ne:(

chemické složení potu. Jestli se s tím dá něco dělat, těžko říct, zkus najít, co ty smradlavé mají a nesmradlavé nemají a holt si najdi něco jinýho.

Na poličce 32 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist