Sladká svěží květinová vůně

Lili124 16.01.10 19:56

Sladká svěží květinová vůně

Prosím všechny parfémové odbornice o pomoc.
Své sestře bych chtěla darovat parfém (může být i EDT), ale nevím, kde začít s výběrem. Hledám nějakou svěží sladkou (nemusí být moc) květinovou vůni.
(Pozn. NE J'adore, Funny, Euphoria Blossom, Light Blue)
Za všechny odpovědi děkuji :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Lucienna 16.01.10 20:14

Nejsem zrovna odbornice, tak jestli můžu… :) Napadla mě Caline od Gres. Není to nějak originální vůně, ale myslím, že splňuje to, co je v názvu – sladká, svěží, květinová.

Katka 16.01.10 20:29

Zkus třeba něco od Gucci - Gucci II, Rush 2 nebo Flora. Ty jsou snadno dostupné;)

Lyonella 16.01.10 20:35

Rush 2 není moc sladká… :conf:

Co Idylle (no, už si nepamatuji, jak moc byla sladká…), Narciso Rodriguez For Her?
Krásná sladší něžná růže je Drole de Rose od L'Artisan.

Katka 16.01.10 20:39

To je fakt, že Rush 2 není sladká takovým tím typickým způsobem - vanilka, cukr, med.. ale já si ji vybavuju ovocně sladkou, po černém rybízu;)
Nu byla to taková spontánní reakce:)

renyš 19.01.10 08:56

Aqua Allegoria Cherry Blossom, Forever and Ever Dior, Eau de Fleur de Soie

Fanfan 19.01.10 16:25

Já nevím, ale pro mě se atributy „sladká“ a „svěží“ skoro vylučují… :conf: Spíš bych to vzala jako že některé květiny nasládle voní… 8)

A pak by typem mohla být třeba i Champs - Elysées , nebo Love in Paris , obě se seženou za slušnou cenu…

Kdyby na ceně nezáleželo, napadala mě Artemisia … Je mírně pudrově sladká, květinová a svěží po ovoci… :wink:

Širín 19.01.10 16:27

Love in Paris mě napadla taky…
Pro mě se ovšem „sladká“ a „svěží“ nějak vylučuje…

Fanfan 19.01.10 16:30

Tak to vidíme podobně… :wink: Sladká květinovka by byla třeba Flowerbomb , ale ta zase není ani trochu svěží… :P

sarrafinka 19.01.10 16:40
Fanfan píše:Kdyby na ceně nezáleželo, napadala mě Artemisia … Je mírně pudrově sladká, květinová a svěží po ovoci… :wink:
:lol: hlavně nádherná :D
emily 19.01.10 16:48

Tak ja som pôvodne plánovala Chopard Wish Turquoise Diamond dať ako darček, nakoniec som si ho nechala pre seba, moc pekná kvetinovka s obrovskou výdržou a za super cenu.
Potom by ešte mohla byť: Escada - Into the Blue, Jil Sander-Sport Water for Women, Marina de Bourbon - Lys.

Fanfan 19.01.10 17:15
sarrafinka píše:
Fanfan píše:Kdyby na ceně nezáleželo, napadala mě Artemisia … Je mírně pudrově sladká, květinová a svěží po ovoci… :wink:
:lol: hlavně nádherná :D

To samozřejmě AŽ na prvním místě. :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist