Slavíte Valentýna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 08.02.11 20:00
Slavíte Valentýna?

No já bych ho slavila, ale můj manžel ne. :smack: Je to prý americkej svátek, udělanej jen pro obchodníky, protože po vánocích nechtěj lidi kupovat, tak aby měli alespoň nějaký zisk.
No tak to prostě respektuju, že ho tohle nebere. Ještě že ho bere výročí sňatku, to mi v létě připravil překvápko - jeli jsme na cituji: „Romantický víkend pro dva“ - spojený s procedůrama. To jsem fakt ocenila. :D . Ale dle mého romantiky není nikdy dost, takže by mi teda fakt nevadilo, kdybychom měli i toho Valentýna s večeří a dárečkama… :conf:

Jak to máte vy?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.02.11 20:03

Beru to jako jednu ze záminek, kromě svátku, narozenin, Mikuláše, Vánoc, Velikonoc, MDŽ, Dne matek, Dne otců, Dne dětí, Dne nezávislosti, atd., atd., kdy si legitimně říct o nový parfém… :mrgreen:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 08.02.11 20:04

neslavíme…my slavíme pořád 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

eleonen
Parfémová maniačka 835 příspěvků 08.02.11 20:10

Sv. Valentýn ne slavím je to americký svátek tak at si ho nechají. Já zústávám u prvního máje…:heart: :heart:

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Evian
sv. Parfema z Kecálburgu 7602 příspěvků 08.02.11 20:16

Přesně tak, když tak slavíme 8. březen, amerikáni ať si všechny svoje svátky nechají :whistle:

Na poličce 43 parfémů 0 miniatur 26 odstřiků 721 vzorků V tužebníku 7 parfémů

barbucha  08.02.11 20:22

8. březen mám neodmyslitelně spjatý s vovadlejma červenejma karafiátama a neméně vovadlejma soudruhama…
A Valentýn jest mi ukraden, úplně stejně jako Díkůvzdání :wink:

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5088 příspěvků 08.02.11 20:23
protea píše:
neslavíme…my slavíme pořád 8)

My taky tak :-) Navíc můj skvělý muž mi nosí nádherné květiny sám od sebe po celý rok, takže Valentýn je mi ukradený… :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 08.02.11 20:25

Taky ho neslavím. Ale neříkám, že jsem v pubertě netoužila po Valentýnce od tajného ctitele :oops: Dneska to neřeším, stejně jako první máj :-)

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 08.02.11 20:30

Můj muž to taky odsuzuje jako komerční svátek. Ale ví, že já nejsem jako on a ráda dostávám dárečky, takže mi vždycky něco přinese. Kytku apod. Ale slavnostní večeře se tedy nekoná :D Letos ho navedu na nějaký malý parfém :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 08.02.11 20:36

U nás se slaví a to proto,že máme na Valentýna i výročí :D …ale slavil by se,i kdyby to výročí nebylo.....Je to americký svátek,to souhlasím :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 08.02.11 20:45

Valentýna neslavíme, protože by se nám už nevešel do oslavovacího kalendáře :D V únoru má svátek tchýně, moje matka, můj muž. Já a švagrová máme narozeniny a navíc máme s manželem výročí svatby…a to si užijeme až, až

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 08.02.11 20:48

já bych slavila všechny svátky, ne proto, že jsou svátky, ale protože když je člověk zdravý a nemá žádné velké starosti, tak je to téměř důvod k oslavě. Prostě mít hezký den protože JSME. Ale manžel neslaví rád, takže mne krotí a tak to vyjde tak na půl cesty. Někdy převáží můj přístup a někdy to nechám plavat.

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

Evian
sv. Parfema z Kecálburgu 7602 příspěvků 08.02.11 20:54
barbucha píše:
8. březen mám neodmyslitelně spjatý s vovadlejma červenejma karafiátama a neméně vovadlejma soudruhama…
A Valentýn jest mi ukraden, úplně stejně jako Díkůvzdání :wink:

Jasně, červený karafiáty…taky si pamatuju :mrgreen: …ale mamince tu kytičku 8. března vždycky donesu, už je to tak dáno, je to pro mě jako den matek

Na poličce 43 parfémů 0 miniatur 26 odstřiků 721 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 08.02.11 21:13

My teda doma tvrdíme, že je to hnusnej americkej zavlečenej svátek, ale aby se neřeklo, že se nemáme rádi, vždycky se obdarujeme nějakou drobostí (pochopitelně to není medvídek valentýnek atp.) :mrgreen:

Naši mají výročí právě na Valentýna a mého otce to zavedení svátku u nás děsně naštvalo :mrgreen:

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25855 příspěvků 08.02.11 21:25

Lehce, symbolicky slavíme, protože to je americký svátek :lol: (pár amíků se do rodiny infiltrovalo) … ale velký vztah jsem si k tomu svátku nevytvořila (nejsem amík :lol: ). Ale, jak už bylo řečeno, každá příležitost k oslavě dobrá. Marketingová masáž mě štve u Valentýna stejně tak, jako u jiných, nezavlečených nebo dříve zavlečených svátků :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist