Sleek MakeUP

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 05.01.13 16:35
Sleek MakeUP

Dovolím si založit nové téma, protože můj příspěvek se nikam nehodí, ač o Sleek paletkách se tu mluví už déle.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 05.01.13 16:44

Objednala jsem si paletku očních stínů i-Divine v barvách au naturel, trojtvářenku Blush BY 3 - Pink Sprint a rtěnku True Colour - Amped. Všechno je hodně pigmentované, což je skvělé. Výrobky nejsou parfémované - pro mě plus. Barvy jsou krásné. Preferuji výrazněji namalované rty a oči spíš míň, vlastně na 95 % používám jen linky.

O rtěnce ani nevím, že jí mám na sobě, nelepí, nevysušuje, je jako samet. U tvářenky jsem smíchala dva odstíny, jsou velmi intenzivní. Se stíny se taky dobře pracuje, ty tmavé jsou opravdu hodně syté a přesto, že jsem si doma zapomněla štetce, i pěnovým aplikátorem šly dobře rozptýlit. Mám problém sehnat paletku kde by barvy seděly k hnědozeleným očím, tady to vypadá dobře.

A to nejlepší: strávila jsem hodinu venku v dešti a větru, vše drží jako přibité, stíny zatím neslité, tvářenka na místě, jen rtěnka je malinko slitá k vnitřní straně rtů.

Ty tři věci mě přišly i s poštou na ani ne 900. Takže velká spokojenost. Navíc se mi líbí i jednoduchý a elegantní design. Tuším, že budu ještě potřebovat tvářenku v oranžových odstínech :D

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 05.01.13 17:29

@EvaKm Evi, fajn nápad s tím vláknem. O Sleeku básním celkem často, ale že by si zasloužil vlastní vlákno, to mě dosud nenapadlo :oops:

A díky za fotky. Jednak tě ráda poznávám :kytka: - takhle jsem si tě představovala, jenom s tmavými vlasy :D Sluší ti to.
Ta rtěnka je skvělá! Nádherná, sytá barva. O stínech netřeba debat, tahle paletka je prostě evergreen a právem. Na tvářenku v téhle kombinaci si asi netroufnu, ale pár jiných tam mě zaujalo. Takže děkuju za swatche a za zhodnocení výrobků.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 05.01.13 17:36

@verunka2201 Díky :D

Bohužel momentálně nedovedu udělat lepší fotky (jsou dost tmavé), ale vše už je lépe vyfocené na mnoha blozích, tak jsem si řekla, že to nevadí.

Doufám, že sem budou přibývat hodnocení a názory, já s touto značkou určitě nekončím :P

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 05.01.13 17:43

Fotky jsou fajn, já na nich vidím dost ;)

Měla jsem tu rozepsaný příspěvek a pak jsem blbě překlikla a celý se mi smazal :(

No, jen jsem chtěla říct, že mnoho produktů Sleeku je nápadně podobných jiným, srovnatelným produktům dražších značek. Mně osobně to nevadí, vítám to, a nakonec není jediný, kdo to tak dělá, že ;) Namátkou:
tvářenky - jakože NARS
Pout Polish - jakože barevné balzámky od MAC
set na obočí - jakože Browzings od Benefitu
korektor Luminaire - jakože Touche Éclat od YSL …a další.

Konkrétně ten set na obočí mě zaujal, je na trhu nejspíš krátce a láká mě zkusit. Nicméně asi bych sáhla po té světlejší variantě, protože ač mám obočí tmavé, tak s tou tmavou variantou se líčí výhradně černošky :lol:
A každopádně přetrvává moje spokojenost s Luminaire, sice stále nepozoruju žádné rozjasnění, ale jinak pracuje přesně tak, jak potřebuju! (článeček zde )

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 05.01.13 17:59

Dobré vlákno. Mám paletku Naturel a jsem moc spokojená. Stíny drží celý den, nemusím opravovat po pár hodinách. O těch rtěnkách jsem nevěděla, musím zkusit. Láká mě to, že nevysušují. Já kupuji rtěnky dost často, furt hledám tu svoji, většinou se netrefím. Mám jaksi utkvělou představu, že až ji najdu, budu ji používat až do smrti. :mrgreen:

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 05.01.13 18:03

@verunka2201 Vidíš, já bych si podobnosti ani nevšimla, zas tak moc se o kosmetiku nezajímám :oops: a přiznám se, že sice mám doma haldu věcí, ale ve finále používám pořád ty samé osvědčené kombinace.. Makeup a řasenku používám už léta stejné, tak jen občas nějaké ty barvičky.

Jinak článek jsem už dříve četla :palec: Až bude po výplatě, řádně si všechno znovu prostuduju.. Nejžhavějším favoritem je:

Sasa  05.01.13 18:23

Mám dvě paletky:
Oh so special a Storm a opravdu jsem spokojená. Moje vrásčité oko si libuje. Používám pod vše bázi tak nemohu zodpovědně říct, jak drží bez, protože se mi zdá že s bází drží vše, ale barvy mají opravdu dobrou pigmentaci, těmi tmavými v pohodě udělám linku, fakt se s nimi ráda maluji.

Kde je nakupujete?

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 06.01.13 14:58

Máte zkušenosti s jejich štětci? Zajímá mě konkrétně tahle sada
 http://www.bestmakeup.cz/…etcu-5ks-p56

Ideálně kdyby mohl někdo srovnat se štětci Everyday Minerals :-)

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 06.01.13 19:56
@verunka2201 píše:Konkrétně ten set na obočí mě zaujal, je na trhu nejspíš krátce a láká mě zkusit. Nicméně asi bych sáhla po té světlejší variantě, protože ač mám obočí tmavé, tak s tou tmavou variantou se líčí výhradně černošky :lol:
A každopádně přetrvává moje spokojenost s Luminaire, sice stále nepozoruju žádné rozjasnění, ale jinak pracuje přesně tak, jak potřebuju! (článeček zde )

Verunko, doufám, že podlehneš, vyzkoušíš a podáš report:)
K Luminaire mám podobný postřeh, nerozjasňuje, ale pěkně sjednotí barvu očního okolí a řekla bych, že dokáže slušně maskovat kruhy.

@EvaKm
ten nejžhavější favorit mezi tvářenkami se mi moc líbí.

A s paletkou au naturel mám stejné zkušenosti a moc doporučuju. Předpokládám, že i ostatní barevné varianty jsou stejně povedené.

Příspěvek upraven 06.01.13 v 21:30

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Fleur  06.01.13 20:41

@EvaKm , tak jsem neodolala a tu tvářenku si objednala. Přinejhorším skončí u dcery :) .

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 06.01.13 23:17
@zuz.ka píše:
Verunko, doufám, že podlehneš, vyzkoušíš a podáš report:)
K Luminaire mám podobný postřeh, nerozjasňuje, ale pěkně sjednotí barvu očního okolí a řekla bych, že dokáže slušně maskovat kruhy.

…nebo dřív podlehnu inglotímu vosku na obočí, to je taky varianta 8) Ale Sleek mě láká, jenom by asi bylo příhodnější srovnání od někoho, kdo používá právě Browzings od Benefitu, když jsou si ty výrobky tak podobné.

Zuzi, přemýšlím čím Luminaire nahradím až dojde anebo zda ho dokoupím znovu. Docela mě láká korektor z řady Luminys od Pupy, který tady u nás ovšem neseženu, anebo taky korektor v peru od Barry M. Oba zahrnula do svého loňskoročního výčtu Monča a o Pupě psala i Lucka (ale to určitě víš ;) ).

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 07.01.13 08:57

@verunka2201
Jj, u slovenskych devcat jsem ten Luminys od Pupy Videla uz nekolikrat a vypada, ze stoji za zkousku:)
sama jsem zvedava, ktery produkt na oboci u Tebe nakonec vyhraje:)

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Fleur  16.01.13 21:18

Koupila jsem tvářenku (http://www.bestmakeup.cz/…varenky-p102), ale jsem dost zklamaná. Když jsem ji vybalila, hned jsem kontrolovala, jestli se nepřeklikla v odstínu, protože to, co mi přišlo, vypadá jako sada karnevalového líčení- příšerně řvavé odstíny. Při pokusu o aplikaci „lehčí rukou“ nechává flekatou stopu, a to jsem použila jeden ze svých nejkvalitnějších štětců.
Pořídila jsem si i korektor (http://www.bestmakeup.cz/…korektor-p28), ale ten poputuje rovnou do koše. Těšila jsem se na lehkou tekutou konzistenci, kterou sliboval štětcový aplikátor. Leč do štětce po dlouhém úsilí sjíždějí spíše hrudky krému, které rychle zasychají a drolí se.
Možná je tahle dekorativka dobrá pro někoho s perfektní a mladou pletí, ale já si ji dovolit nemůžu.

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2712 příspěvků 17.01.13 08:52

@Fleur A kterou tu barvu tvářenky máš?

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist