Slevy, akce - volná diskuze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chimaera
sv. Parfema z Kecálburgu 2051 příspěvků 04.08.14 13:44
Slevy, akce - volná diskuze

Aby bylo kde na jednom místě se pobavit a poradit o slevněných, akčních a podobných parfémech, kterážto diskuze by byla ve vlákně Slevy, akce, prostě výhodné nákupy… (parfémové) OT.

Na poličce 38 parfémů 49 miniatur 116 odstřiků 185 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 04.08.14 14:00

Bohužel bylo nutné vlákno založit, už dvakrát jsem byla OT od Adminky, ale stejně to nebude přehledné. Lepší byla okamžitá reakce. Toť můj názor. Děkuji za nápad :kytka: . L.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

chimaera
sv. Parfema z Kecálburgu 2051 příspěvků 04.08.14 14:07

@Lucinela Já vím, není to úplně ono :(, ale přišlo mi to jako nejlepší možné řešení - ti, kteří chodili do vlákna Slevy jen kvůli odkazům, stejně neodpovídali na položené dotazy kvůli OT a ostatní to doufám najdou i tady.. Uvidíme, jak to bude fungovat.. :think:

Na poličce 38 parfémů 49 miniatur 116 odstřiků 185 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1354 příspěvků 04.08.14 14:12

väčšinou sa tie otázky týkajú danej zľavy a pokiaľ to bude vo viacerých vláknach tak sa stratí súvislosť a aj sa to ťažko hľadá. Toto by mohol byť dobrý krok @chimaera

Na poličce 43 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Vetiverose
Znalkyně 370 příspěvků 04.08.14 14:18

@chimaera je to dobrý nápad, určitě se toto vlákno využije.

Já jsem se tam rozpovídal o té Ambra od Omnia, spojení ambry a kouřových složek mě láká (Sahara Noir, Bois d'Encens, Avignon) a tahle by mě zajímala kdyby k ní někdo mohl napsat recenzi třeba :) :dance:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chimaera
sv. Parfema z Kecálburgu 2051 příspěvků 04.08.14 14:24

@Vetiverose Přesně to Tvoje rozpovídání vždycky ráda čtu, taky jsi mě navnadil na 24 Gold:)
Sahara Noir je nádherná (jediná, kterou z vyjmenovaných znám, pokud by to bylo něco podobného - a ambrovějšího - mňam :-9 A ten flakon Ambry je prostě nádherný :srdce:
Budu aspoň slintat nad popisy a případně budu ve střehu, kdyby někdo nabízel odstřik, na plný flakón teď nemůžu ani pomyslet.
Ale tohle popovídání by mi chybělo;)

Vetiverose
Znalkyně 370 příspěvků 04.08.14 14:37

@chimaera Bois d'Encens od Armaniho právě mají na parfums a nebýt Amouage Interlude, tak by to pro mě byla č.1 kadidlovka. Tenhle se Armanimu fakt povedl, není v něm cítit ten typický punc Armaniho který provází tu pánskou základní řadu od Code, přes Diamonds až po Attitude.

Za výbornou cenu mají na elnino tester CdG Man 2 , což je taky kadidlovka, ale mě v ní něco nesedí, co z ní dělá parfém, který rád cítím na ostatních, ale ne na sobě.

Ale je tolik kadidlovek který jsem ještě necítitl :D myslím že i Lutens jednu dvě pecky ve svojí kolekci ukrývá, ale radši do Douglasu na Příkopech teď nechodím, jednak tam Lutense mají a druhak i ty Privé od Armaniho. Asi by mě tam kleplo, já jsem v tomhle jak malý dítě který musí tu hračku prostě mít jinak začne křičet na maminku :lol:

Vetiverose
Znalkyně 370 příspěvků 04.08.14 14:45
@Magnolie1 píše:
Já bych klidně i ocenila, když by měly vzorky těch exclusivních značek na prodej, protože běžné vůně mohu očichat někde v Sephoře a podobně, ale s vůněmi Amouage a další, třeba s těmi nově naskladněnými na parfums může to být problém.

Naprosto souhlasím, ať prostě objetují jeden flakon a udělají z něj vzorky, viz Sahara Noir , kde mají 1ml za 56 Kč, na tom nemohou v žádném případě tratit, spíše právě naopak, a poslouží to oběma stranám. Jim i nám.

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2875 příspěvků 04.08.14 15:04

dobrý nápad se založenou diskuzí

Na poličce 16 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2875 příspěvků 04.08.14 15:06

@Vetiverose přesně tak, takhle jsem taky koupila vzorečky na elninu Amouage a teď nově od Penhaligon´s a to samé bych ráda udělala, co se týká nových niché vůní na parfums, kdyby to šlo.

Na poličce 16 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 04.08.14 15:28

@Magnolie1
Taky mě to napadlo, měli bychom oslovit pana Radka ;) , resp. alespoň to zkusit. Třeba se k tomu zítra dostanu.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

hanyketty
Znalkyně 271 příspěvků 04.08.14 15:38

:potlesk: velmi povedená kulišárna…tak snad tu nebude tolik toho MM (jak už někdo použil hezky česky „Mimo Mísu“) a promazávání…

Na poličce 56 parfémů 10 miniatur 28 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 11 parfémů

gabica
Parfémová maniačka 809 příspěvků 04.08.14 20:22

takže do vlákna slevy, akce, výhodné nákupy treba vložit iba link na zľavu a prípadné otázky týkajúce sa danej zľavy napísať zasa sem? :?

Na poličce 36 parfémů 2 miniatury 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1354 příspěvků 04.08.14 21:08

je to blbý systém takto to deliť, stratí sa náväznosť

Na poličce 43 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 04.08.14 21:14

Chtělo by to vždy na začátku příspěvku zvýraznit o které vůni je řeč.

Lacoste Pour Femme
Láká mě si ji pořídit na parfums,ta cena se slevou je fajn,ale před časem jsem rozprodala zásoby nereformulované verze,protože se mi omrzela a teď ji znovu chci. :zed: I když ta nová prý tak dobře nedrží…musím jít zkusit vzorek. :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist