S.Lutens / A la Nuit / versus Haie de Fleurie di Hameau

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 23.08.08 20:08
S.Lutens / A la Nuit / versus Haie de Fleurie di Hameau

Obě vůně mají být údajně, i když ne zcela soliflory.Obě výrazně jednodruhově jasmínové. Artisány znám / la Haie /, Lutense ne. Může někdo učinit srovnání? Lutens je k mání v rámci EU na Escentual v GB.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.08.08 23:06

Toho Lutense znám, je to výrazný, těžký a čistý jasmín. Pro změnu neznám La Haie, ale Lutens je opravdu pecka. Politicky nekorektně řečeno smrt v jasmínové plynové komoře.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 24.08.08 00:07
Ada píše: …ale Lutens je opravdu pecka. Politicky nekorektně řečeno smrt v jasmínové plynové komoře.

Aduš, KONEČNĚ pořádný slogan :!: stručný, jasný a výstižný :!:

Co si např. představit pod tímhle popisem: tajemně a hřejivě dráždivá a přitom étericky zářivá… :roll:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 24.08.08 08:36

Ado - díky za popis Lutense.Podle Tvé zkušenosti, je to soliflor / nehovořím záměrně o koncentraci /, tak jako dělá jednodruhovky Y.Rocher?Růže, šeřík, gardénie - však víš.Ten mimochodem také chystá na podzim jasmínovku /.Zda tedy zmíněný Lutens vytvořil čistě jasmínovou vůni bez přidaných tónů.Bohužel to nemůžu nikde očichat.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.08.08 10:37

Není úplně čistý - viz recenze - ale je to tak 90% minimálně. Ty ostatní složky se tam musí dost hledat.
Ten jasmínový Rocher nebude soliflor z řady Pur Désir, bude patřit k Iris Noir a Rose Absolue. Tj. převládající jasmín, ale rozhodně ne čistý.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 24.08.08 10:42
Ada píše:
Není úplně čistý - viz recenze - ale je to tak 90% minimálně. Ty ostatní složky se tam musí dost hledat.
Ten jasmínový Rocher nebude soliflor z řady Pur Désir, bude patřit k Iris Noir a Rose Absolue. Tj. převládající jasmín, ale rozhodně ne čistý.

To je škoda, já se těšila na jasmín v rámci Pur desir! je to tutovka ?V Pur desir mi vonělo vše.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.08.08 10:45

Je to tutovka.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 24.08.08 10:47

ach jo, no ale nebudu házet flintu do žita, třeba bude pěkný.U Pur desir mne vyhovovala jistá pudrovost vůní, nevím, zda to mohu čekat i tady.Kdy to má přijít na náš trh?

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 24.08.08 11:44

Chavo - Pur Désir se mi také líbí - mám Mimosu. Jen ta výdrž je slabší, ale zase cena je přijatelná. A taky je prima, že je k tomu mlíčko a sprcháč - pak je ta výdrž trochu lepší.
Slevy Marianne budou i u YR a to všude, nejen v Praze a Brně.
/omlouvám se, že příspěvek je mimo téma./

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 24.08.08 11:51

janas - ano, děkuji,vím, slevy u YR jsou v rámci Dne Marianne každý rok.Škoda, že se nestihne ta jasmínová novinka.Ovšem, možná akce ani nevyžiji, po těch orgiích na FX.. .A to ještě očekávám nějaká voňavá překvapení od dcery, přijede ve středu z Kanady a USA a jsem přesvědčena, že nevynechala jedinou parfumerii. Ovšem, jak psala, vzorky tam moc nedávají.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.09.08 07:46

Jasmin od Lutense je fakt pro silné povahy - jako ostatně většina jasmínů. Z květinovek od Lutense bych doporučila vyzkoušet Datura Noir. Samozřejmě taky silný bolehlav, ale zajímavý… Pokud jde o jasmíny, tak mně se víc než od Lutense líbí ten z TDC… :wink: Ani ten nový Bvlgari není špatný, i když mít bych ho nemusela. Na druhou stranu, teď střídám Brit Sheer, Burberry Summer a HOT - z ostatního se mi sice neděla špatně, ale mít to na sobě nemusím, tak uvidíme, jak to dopadne až slehnu… 8)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 03.09.08 08:52
Ada píše: .........smrt v jasmínové plynové komoře.

Naprostý souhlas, vyzkoušela jsem teď o víkendu v Berlíně / nákupní centrum Galerie na Alexanderplatzu /. Měli tam od SL 15-20 flakónků. Já měla jen pár minut…a sáhla po A La Nuit, myslím, že se mi ještě nestalo, aby mě něco takhle položilo na lopatky. Konec byl krásný, jen přečkat těch prvních pár hodin :lol:

La Haie neznám

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist