Snění za bílého dne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 20.09.08 18:24
Snění za bílého dne

Taky se vám stává, že vám najednou na mysli vytane nějaká vůně - jakoby čichová pamět vám ji připomněla (stejně jako člověk dostane chuť na něco, co už dlouho neměl) a pak dumáte, co by to mohlo být? Prostě takový závan a hned to zase zmizí. Ale ne, že někdo kolem vás projde, stane se to třeba doma v ložnici, kde nikdo zrovna není. Mně se to stalo třeba včera, ohnula jsem se k zemi pro něco a najednou mě taková vůně napadla, ale stejně jsem nepřišla na to, co to bylo. Ale minulý týden jsem se vzbudila s intenzivní myšlenkou na pudrové fialky a pak jsem přehrabováním ve vzorcích zjistila, že stejně žádné zrovna takové nemám. :D

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 20.09.08 18:56

To se mně stává velmi často, a nemusí to být jen vůně parfémů. Ale nedávno vedle mě seděla v metru dáma, která byla cítit vůní, která mně tak intenzívně někoho připomínala a já si zaboha nemohla vzpomenout koho. Celou cestu jsem nasávala a v hlavě usilovně šrotovalo, ale vzpomněla jsem si až po několika hodinách, kdy mně najednou při nezáživné práci něco osvítilo :lol: a zničeho nic jsem si vybavila tu dotyčnou a její vůni, kterou neustále léta používala. Bohužel nevím, co to bylo za vůni, neznám ji :cry: , ale příjemná byla.
Ale toto se mně stává velmi často, že si na něco nemohu vzpomenout, a vzpomenu až ve chvíli, kdy na to vůbec nemyslím.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 20.09.08 19:14

mne sa to tiez stava. neviem si to vysvetlit. myslim, ze doktor Freud by to vedel zanalyzovat - niekde som citala, ze hociaky vonkajsi podnet moze zapricinit,ze sa vyvola stopa, ktora sa uchovala v mozgu, a ta sa moze prejavit len ako vona, napr.

Na poličce 50 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1011 příspěvků 22.09.08 10:32

mne sa to stava :o) aspon vidim, ze je to v poriadku
vacsinu voni viem pomenovat, napriklad tabak do fajky - nezapaleny.. mi velmi pripomina detstvo a mojho otca…
a pred par rokmi bola v avone jedna vona, uz sa nevyraba, a dlho som premyslala, ze odkial ju poznam a kde som ju citila, az som tester dala privonat mame, a povedala, ze velmi podobnu vonu pouzivala pred rokmi, bol to nejaky dior (milovnicky diora nech mi odpustia to prirovnanie k avonu) zrejme tam boli nejake podobne zlozky…ktore vo mne aj mame vyvolali tu spomienku.
Takisto, sa mi stava, ze sa mi v necakanej chvili vynori vona v nose, a neviem odkial sa vzala… ale citim ju dost jasne..

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist