Sny o parfémech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 17.10.08 09:12
Sny o parfémech

Zdál se vám někdy sen o parfémech? Co v něm bylo?
Mě se zdál na dnešek :lol: , byl to můj první… Večer jsem se voněl Chanelem 5 a pak se mi zdálo, že procházím parfumérií… tolik vůní, voněly úplně jinak než ty reálné, jinak vypadaly… škoda, že jsem se probudila.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Reakce:

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 17.10.08 09:24
v noci

Já se vždycky na noc navoním a doufám, že z toho budu mít hezké voňavé sny, ale zatím nic. Asi jsem ještě nenarazila na tu pravou - snovou :(

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Fleur  17.10.08 09:50

S parfémy ve snech to mám jako se snovým jídlem - defilují přede mnou talíře s úžasnými pochutinami, ale než stačím okusit, zmizí. O vůních se mi zdálo už mnohokrát: procházela jsem parfumerií s nekonečnými regály, očima vybírala flakón, který chci vyzkoušet, ale jakmile k tomu mělo dojít, sen byl pryč.

Arome IvaV
Nováček 11 příspěvků 17.10.08 16:38

Mně se zdá o parfumeriích docela často, žádnou konkrétní vůni nezkouším, ale procházím regály a mám krásný pocit, ještě lepší než ve skutečnosti. Manžel už to zná a tak když jsem po ránu dobře naladěná, ptá se, jestli jsem zase v noci nakupovala.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

fressia
Učednice 175 příspěvků 17.10.08 17:44

Mne sa už pár krát snívalo, že som nakupovala kvantum parfémov. Aj som pri kase zaplatila, prišla som domov celá šťastná a bác. Prebudenie sa do reality k dvom mrňúsom, manželovi a bez tašky plnej parfémov. Ale ten pocit v sne ........ hmmmmmm

Na poličce 43 parfémů 6 miniatur 19 odstřiků 142 vzorků V tužebníku 14 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 18.10.08 11:44

Taky se mi občas zdá o vůních…
Většinou jsem v nějaké parfumerce,
mají malý výběr a z toho jsem pak v tom snu rozmrzelá.. :twisted: ,
a nebo naopak regály s vůněmi až do stropu…,značky co neznám..,
ale nemůžu si koupit nic, protože mám málo peněz… :evil: a už někam chvátám jinam…
Snad jen jednou se mi zdálo, že jsem si odnesla nějaký voňavý úlovek - nadmíru šťastná!! - a pak se probudím…
:twisted:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 18.10.08 19:23
fressia píše:
Mne sa už pár krát snívalo, že som nakupovala kvantum parfémov. Aj som pri kase zaplatila, prišla som domov celá šťastná a bác. Prebudenie sa do reality k dvom mrňúsom, manželovi a bez tašky plnej parfémov. Ale ten pocit v sne ........ hmmmmmm

Ano, také jsem odcházela s taškou plnou parfémů…,..ale zapomněla jsem je pak ve vlaku a hrůzou se probudila :mrgreen:

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 22.10.08 12:49

tak zrovna predevcirem jsem mel jeden :D

je to docela casty tema ve snu ...... teda aspon byvavalo pred par rokama :)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 27.10.08 06:29

Měla jsem teď dva.

Z jednoho by se Ada třeba mohla inspirovat… Zdálo se mi, že každý registrovaný člen dostane jako dárek k registraci takovou kovovou tužku ve tvaru doutníku.
Nevím, jestli si pamatujete, ale kdysi se prodávaly takové tužky, které měly měnitelné hroty. Jeden se vyndal ze špičky a zasunul dozadu a tím se dostal nový hrot zase na začátek…
Tak tento princip měl i onen kovový doutník… A z doutníku lezly vzorečky vůní! Měnily se dost nezávisle na čemkoli, takže člověk musel mít štěstí, ale stejně jsem tam nachytala spoustu vůní, které jsem chtěla aspoň cítit, když už je nemůžu vlastnit.
Tolik o snu ze soboty na neděli.

Na dnešek se mi zdál sen, že jsem byla na nějaké super společenské akci a tam se testovala „nová vůně“ a byl to právě Éclat d'Arp

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

clasic
Nováček 5 příspěvků 02.04.09 22:29
Sny o parfémech

Mě se minulý týden zdálo, jak jsem si koupil asi 3 parfemy za tezce vydelane penize na brigáde a vsechny jsem je cestou domu rozbil. nastesti jsem se pak hned probudil :-D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 02.04.09 22:39

A mně se párkrát zdálo, že jsem se navoněla na zápěstí nějakou drahou a velmi těžko sehnatelnou vůní a vzbudila jsem se, když jsem měla rypák na ruce :D a samozřejmě jsem nic necítila :D…To bylo zklamání, že vůni nevlastním :cry:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 07.04.09 14:19

Mně se zdálo, že jsem byla v parfumérii, procházela kolem regálů a v rohu byl veliký flakon s nápisem v azbuce, bylo to nějaké ženské jméno (rozhodně si už nevybavím, co tam bylo). Veliký flakon působil jako lahev ruské vodky, dokonce i víčko bylo stejné jako na vodce (žádný rozprašovač). Zrovna se ke mně hnala prodavačka, tak jsem se jí zeptala na tuhle lahev, jak se s tím jako dá navonět. Přišla druhá prodavačka, lokla si z lahve a smála se, že tímhle se dá vonět i takhle. Ta druhá se taky smála, ale pokárala tu první, že tohle přece nesmějí zákazníkům prozrazovat…
Tak nevím, jestli tenhle sen byl o mé parfémové závislosti, nebo o nějaké jiné :P

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 07.04.09 16:35

..hm závislost…?,
já bych to viděla jako možné řešení čichové indispozice, se kterou tady nedávno zápasila Pichjit… :roll: ,
aspoň trochu voňavýho láku do žaludku…! :twisted: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 07.04.09 16:46

Nicméně není to daleko od pravdy. V 18. století se kolínské vody běžně pily, Napoleon se svojí oblíbenou kolínskou pravidelně impregnoval zvenčí i zevnitř. Teprve když se začaly voňavky dělat z denaturovaného lihu, přestaly se pít.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 07.04.09 20:32

:shock: Tak to jsem netušila :shock:

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist