Sólo pro Xparfémy - otázky a odpovědi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 06.06.11 18:59
Sólo pro Xparfémy - otázky a odpovědi

tak začínáme!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 06.06.11 19:37
Hegr (xparfemy.cz) píše:

Plus ještě tedy zřejmě antiArome vůně :) ale třeba někomu známému přepiknete :).

Quiksilver Roxy - dámská EDT 100 ml - 350 Kč
Quiksilver Roxy - dámská EDT 50 ml - 300 Kč

Ceny by měli být dobré :) v rámci trhu.

Tak to prrrrrr :twisted: Roxy není žádná antiArome vůně - to je naopak velice solidní vůně nejen pro -náctileté.....

A ta cena za 100 ml je přímo luxusní…

Ostatně za antiArome vůně bych považovala pouze napodobeniny a padělky.....

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 06.06.11 20:05
Hegr (xparfemy.cz) píše:
chavah píše:
Panu Hegrovi - moc chválím a také u Vás nakupuji.Mám dotaz( využívám toho,že sem chodíte) - proč nemáte v nabídce A.Goutal.Toužím po Mandragore.A dále - máte šanci prodávat i u nás méně známé značky ( Comme de Garsonc ).Rovněž postrádám J.Galliana č. 1( fialový flakon).Dotazů by bylo z mé strany více, ale nechci být OT.Jako moderátorka musím jít příkladem :D
To je naprosto v pořádku, Goutal někdy je, ale jen omezené množství, postupně se budeme specializovat tak, abychom uspokojili i náročnější klientelu zde na arome. Již proto činím první kroky, Například není špatný nápad udělat soupis značek, o které máte zájem, zkusím po světě sehnat a dovést. Ale pro to bych volil buť SZ a nebo třeba nějaké téma bokem a tam můžu psát.

Tak to by bylo skvělé! :D

Já bych ocenila:
A. Goutal
Les Parfums de Rosine
L'Artisan
Penhaligon's
Piguet
Lutens … :oops:

asi jsem náročná, já vím. :P

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Hegr (xparfemy.cz)
Znalkyně 388 příspěvků 06.06.11 20:06
jerry píše:
Tak to prrrrrr :twisted: Roxy není žádná antiArome vůně - to je naopak velice solidní vůně nejen pro -náctileté.....

Chtěl jsem to trošku zlehčit :), jelikož chápu že zde frčí Hermes, Guerlain, Goutal, a další takovéhle luxusní značky :), tak jsem to chtěl zlehčit aby jste mě neposlali do…
Osobně je mám rád :) Roxy i Roxy Love :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 06.06.11 20:08

Však jsem to taky tak pochopila :wink:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

drobececek  06.06.11 20:13

Super, zrovna jeden dotaz mám…i když nejde o nic ve stylu L'Artisan.

Ale všimla jsem si, že z nabídek e-shopů celkem vymizelo Marc O'Polo - a zrovna když jsem uvažovala, že bych si Pure Green nebo Woman z nostalgie na léto pořídila.

Bude ještě? Nebo se prostě tahle značka moc neprodávala, a tak u nás nadobro končí?

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 06.06.11 21:50
Hegr (xparfemy.cz) píše:

Nyní beží akce na:
Plus ještě tedy zřejmě antiArome vůně :) ale třeba někomu známému přepiknete :).

Quiksilver Roxy - dámská EDT 100 ml - 350 Kč
Quiksilver Roxy - dámská EDT 50 ml - 300 Kč

proč antiArome? To je úplně dokonalá vůně, jedinou její nevýhodou byla šíleně přehnaná cena.

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 06.06.11 22:16
jerry píše:

přesně tak!!!

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Hegr (xparfemy.cz)
Znalkyně 388 příspěvků 07.06.11 08:12
drobececek píše:
Super, zrovna jeden dotaz mám…i když nejde o nic ve stylu L'Artisan.

Ale všimla jsem si, že z nabídek e-shopů celkem vymizelo Marc O'Polo - a zrovna když jsem uvažovala, že bych si Pure Green nebo Woman z nostalgie na léto pořídila.

Bude ještě? Nebo se prostě tahle značka moc neprodávala, a tak u nás nadobro končí?

Prodává se velice dobře, všechny Pola, zřejmě dodavatelé mají problém sehnat. Ještě se podívám a dám vědět.

Hegr (xparfemy.cz)
Znalkyně 388 příspěvků 07.06.11 12:18

Ještě tu mám zajímavou nabídku na Jean Paul Gaultier Classique

Jean Paul Gaultier Classique EDT 100 ml - 1180 Kč
Jean Paul Gaultier Classique EDT TESTER 100 ml 1050 Kč

la.reina  07.06.11 13:13

Koukala jsem, že máte v nabídce za velmi příjemnou cenu Jesus del Pozo In White - ale nikde se mi už nepovedlo zjistit, zda In White/In Black mají jako testery vršek. Zjistím to u vás?

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 07.06.11 13:16

Chcem sa opytat ci mate este v ponuke povodnu verziu Miss Dior Cherie.
Dakujem.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 07.06.11 19:33
la.reina píše:
Koukala jsem, že máte v nabídce za velmi příjemnou cenu Jesus del Pozo In White - ale nikde se mi už nepovedlo zjistit, zda In White/In Black mají jako testery vršek. Zjistím to u vás?

doufám, že nevadí, když odpovím - In Black tester vršek má, tudíž bych předpokládala, že In White taktéž

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hegr (xparfemy.cz)
Znalkyně 388 příspěvků 07.06.11 20:13
la.reina píše:

Pokud nemáme skladem, nedokážu říci, bere se to od různých dodavatelů a tak to může být pokaždé jiné. I jeden dodavatel má někdy mix víčka/bez víčka. Všeobecně je lepší počítat, že nemá a když má je to bonus :).

Hegr (xparfemy.cz)
Znalkyně 388 příspěvků 07.06.11 20:16
Zyra píše:
Chcem sa opytat ci mate este v ponuke povodnu verziu Miss Dior Cherie.
Dakujem.

No tohle nám Dior pěkně zavařil, víme o tom od začátku, že vznikla jiná verze nová, jenže dodavatelé mnohdy vůbec netuší, že něco takového je možné a už vůbec, že se to právě děje.

Tudíž je objednáte zásilku Cherie na sklad a co to vlastně bude je velké překvapení protože nejsou schopní říci co to tedy je či není. Poslední zpráva ze skladu byla taková, že zatím chodí samé nové.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist