Sólo pro Xparfémy - otázky a odpovědi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5276 příspěvků 06.06.11 18:59
Sólo pro Xparfémy - otázky a odpovědi

tak začínáme!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 06.06.11 19:37
Hegr (xparfemy.cz) píše:

Plus ještě tedy zřejmě antiArome vůně :) ale třeba někomu známému přepiknete :).

Quiksilver Roxy - dámská EDT 100 ml - 350 Kč
Quiksilver Roxy - dámská EDT 50 ml - 300 Kč

Ceny by měli být dobré :) v rámci trhu.

Tak to prrrrrr :twisted: Roxy není žádná antiArome vůně - to je naopak velice solidní vůně nejen pro -náctileté.....

A ta cena za 100 ml je přímo luxusní…

Ostatně za antiArome vůně bych považovala pouze napodobeniny a padělky.....

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24006 příspěvků 06.06.11 20:05
Hegr (xparfemy.cz) píše:
chavah píše:
Panu Hegrovi - moc chválím a také u Vás nakupuji.Mám dotaz( využívám toho,že sem chodíte) - proč nemáte v nabídce A.Goutal.Toužím po Mandragore.A dále - máte šanci prodávat i u nás méně známé značky ( Comme de Garsonc ).Rovněž postrádám J.Galliana č. 1( fialový flakon).Dotazů by bylo z mé strany více, ale nechci být OT.Jako moderátorka musím jít příkladem :D
To je naprosto v pořádku, Goutal někdy je, ale jen omezené množství, postupně se budeme specializovat tak, abychom uspokojili i náročnější klientelu zde na arome. Již proto činím první kroky, Například není špatný nápad udělat soupis značek, o které máte zájem, zkusím po světě sehnat a dovést. Ale pro to bych volil buť SZ a nebo třeba nějaké téma bokem a tam můžu psát.

Tak to by bylo skvělé! :D

Já bych ocenila:
A. Goutal
Les Parfums de Rosine
L'Artisan
Penhaligon's
Piguet
Lutens … :oops:

asi jsem náročná, já vím. :P

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Hegr (xparfemy.cz)
Znalkyně 388 příspěvků 06.06.11 20:06
jerry píše:
Tak to prrrrrr :twisted: Roxy není žádná antiArome vůně - to je naopak velice solidní vůně nejen pro -náctileté.....

Chtěl jsem to trošku zlehčit :), jelikož chápu že zde frčí Hermes, Guerlain, Goutal, a další takovéhle luxusní značky :), tak jsem to chtěl zlehčit aby jste mě neposlali do…
Osobně je mám rád :) Roxy i Roxy Love :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 06.06.11 20:08

Však jsem to taky tak pochopila :wink:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

drobececek  06.06.11 20:13

Super, zrovna jeden dotaz mám…i když nejde o nic ve stylu L'Artisan.

Ale všimla jsem si, že z nabídek e-shopů celkem vymizelo Marc O'Polo - a zrovna když jsem uvažovala, že bych si Pure Green nebo Woman z nostalgie na léto pořídila.

Bude ještě? Nebo se prostě tahle značka moc neprodávala, a tak u nás nadobro končí?

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 06.06.11 21:50
Hegr (xparfemy.cz) píše:

Nyní beží akce na:
Plus ještě tedy zřejmě antiArome vůně :) ale třeba někomu známému přepiknete :).

Quiksilver Roxy - dámská EDT 100 ml - 350 Kč
Quiksilver Roxy - dámská EDT 50 ml - 300 Kč

proč antiArome? To je úplně dokonalá vůně, jedinou její nevýhodou byla šíleně přehnaná cena.

Na poličce 0 parfémů 2354 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 06.06.11 22:16
jerry píše:

přesně tak!!!

Na poličce 0 parfémů 2354 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Hegr (xparfemy.cz)
Znalkyně 388 příspěvků 07.06.11 08:12
drobececek píše:
Super, zrovna jeden dotaz mám…i když nejde o nic ve stylu L'Artisan.

Ale všimla jsem si, že z nabídek e-shopů celkem vymizelo Marc O'Polo - a zrovna když jsem uvažovala, že bych si Pure Green nebo Woman z nostalgie na léto pořídila.

Bude ještě? Nebo se prostě tahle značka moc neprodávala, a tak u nás nadobro končí?

Prodává se velice dobře, všechny Pola, zřejmě dodavatelé mají problém sehnat. Ještě se podívám a dám vědět.

Hegr (xparfemy.cz)
Znalkyně 388 příspěvků 07.06.11 12:18

Ještě tu mám zajímavou nabídku na Jean Paul Gaultier Classique

Jean Paul Gaultier Classique EDT 100 ml - 1180 Kč
Jean Paul Gaultier Classique EDT TESTER 100 ml 1050 Kč

la.reina  07.06.11 13:13

Koukala jsem, že máte v nabídce za velmi příjemnou cenu Jesus del Pozo In White - ale nikde se mi už nepovedlo zjistit, zda In White/In Black mají jako testery vršek. Zjistím to u vás?

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 07.06.11 13:16

Chcem sa opytat ci mate este v ponuke povodnu verziu Miss Dior Cherie.
Dakujem.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 07.06.11 19:33
la.reina píše:
Koukala jsem, že máte v nabídce za velmi příjemnou cenu Jesus del Pozo In White - ale nikde se mi už nepovedlo zjistit, zda In White/In Black mají jako testery vršek. Zjistím to u vás?

doufám, že nevadí, když odpovím - In Black tester vršek má, tudíž bych předpokládala, že In White taktéž

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hegr (xparfemy.cz)
Znalkyně 388 příspěvků 07.06.11 20:13
la.reina píše:

Pokud nemáme skladem, nedokážu říci, bere se to od různých dodavatelů a tak to může být pokaždé jiné. I jeden dodavatel má někdy mix víčka/bez víčka. Všeobecně je lepší počítat, že nemá a když má je to bonus :).

Hegr (xparfemy.cz)
Znalkyně 388 příspěvků 07.06.11 20:16
Zyra píše:
Chcem sa opytat ci mate este v ponuke povodnu verziu Miss Dior Cherie.
Dakujem.

No tohle nám Dior pěkně zavařil, víme o tom od začátku, že vznikla jiná verze nová, jenže dodavatelé mnohdy vůbec netuší, že něco takového je možné a už vůbec, že se to právě děje.

Tudíž je objednáte zásilku Cherie na sklad a co to vlastně bude je velké překvapení protože nejsou schopní říci co to tedy je či není. Poslední zpráva ze skladu byla taková, že zatím chodí samé nové.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist