sos kočky

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eva1960
Učednice 230 příspěvků 01.09.09 21:22
sos kočky

přestože jsem mezi vámi všemi nová dovolila jsem si založit tuto prosbu o pomoc. Původně jsem požádala Chavu, se kterou se velmi dlouho známe z diskuse Omlazení. Nakonec mě Chava poradila, abych se ozvala sama, že mě určitě kvůli tomu nikdo nevyhodí.

náhodou jsem se před měsíce dostala ke kauze Koťata ze šumperka - odkaz na tento případ je v textu. I když jsem ze Zlína, zbylá koťata jsme odvezly do Bohumína (anabázi těchto 700 km snad ani nebudu popisovat) a přitom jsem poznala paní Vrábelovou. Tímto pro ni prosím o pomoc a zároven se přimlouvám za 1.společnost za práva koček.
Věřím, že spousta z vás tady přispívá na dobrý účel, ale prosím, zvažte i tuto šanci pro zvířata.
Mám doma 6 koček (poslední dvě jsem dovezla z Toulavých tlapek z Prahy), všechno jsou to nalezenci nebo z útulku. Četla jsem vaše příspěvky o vašich kočičkách a určitě tady najdu spřízněné duše. Ale i v kosmetických přípravcích.

Takže:

SOS – POMOZTE PANÍ VRÁBELOVÉ

S paní Vrábelovou jsem se seznámila v souvislosti s kauzou týrání koťat z Šumperka viz http://www.denik.cz/…a/vyrostci-u … 90806.html. Kdy jedno bylo surově zabito, 2 oslepena, týž den odvezena na veterinu a adoptována jednou paní ze Šumperka a
4 byly ponechány v areálu bývalého JZD, odkud je rychle zachránila paní Vrábelová. Útulek paní Vrábelové jsem viděla při převozu oněch 4 koťat do depozita První společnosti za práva koček v Bohumíně. Paní bydlí na samotě asi 10 km od Šumperka.
Aktuálně se stará o 5 nalezených psů, 3 kozy, 1 poníka a cca 30 opuštěných koček, které jí tam lidé naházeli přes plot. Koz a poníka se ujala, aby je zachránila před jatky. O zvířata se stará obětavě, všechna jsou zdravá a dobře krmená, ale na financování veterinárního ošetření, vakcinací a kastrací zvířat jí důchod nestačí. Nyní naléhavě potřebuje finance na kastrace
6 koček (ostatní jsou už kastrované ).
Kočičky vyfotíme a budeme jim hledat nový domov prostřednictvím nabídky na kočičích stránkách. Prosím, pomozte, a to jak zasláním jakékoliv částky na veterinární péči, vakcinace a kastrace na č. jejího účtu:182579788­/0300, tak zasláním krmiva, vitaminů a steliva na adresu jejího útulku:

Jiřina Vrábelová
Lužná 19
788 33 Kopřivná
Děkuji všem za podporu a dobrý skutek

Zároven se přimlouvám za nějaký příspěvek na konto 1. Společnosti pro práva koček. Paní Alice Oppová, jakmile se dozvěděla o koťatech ze Šumperka ihned reagovala svojí pomocí a možností umístit tato v depozitu její společnosti v Bohumíně. V době, kdy všechny útulky praskají pod náporem bezprizorních koťat to byl skoro zázrak.
Konto je transparentní, každý kdo přispěje se může podívat kam a za jakým účelem jsou finance použity.

http://www.rb.cz/…nance/transp … =756098001

Eva Zlín

díky moc

Na poličce 3 parfémy 1 miniatura 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 01.09.09 21:52

Evi, drzim palce, nech zareaguje na vyzvu hodne ludi, chvalabohu, ze sa najdu taki ludia ako vy, kto tym chudatam pomoze. Situacia v utulkoch je katastrofalna, je obrovske stastie,ze sa malicke podarilo umiestnit.

Pred nedavnom som riesila obdobnu situaciu, ludska bezcitnost je ohromujuca, vyhodit kotnu macku na ulicu … vdaka bohu sa podarilo najst pre nu domov + 2 malicke kocuriky bez domova su tiez umiestnene a jedna nekontaktna odchytena macicka sa mi prave zotavuje po kastracii. Evi, viem presne o com hovoris a dufam, ze sa tu najde par ochotnych spriaznenych dusi

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 01.09.09 22:20

Ano, jsem to já, co jsem doporučila Evče1960 zdejší stránky jako místo, kde bez obav může prezentovat i " nevoňavá" témata, jako je týrání zvířat a jejich ochrana.Evča je mezi námi nováček a začíná vážným tématem.Tak ji tady mezi námi vítám a věřím, že se tu brzy zabydlí.A také zjistíme čím se ráda voní ! Evi, jsi tu vítána ve všech fórech.

P.S. Za podporu kočiček a dalších němých tváří se moc přimlouvám!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 01.09.09 22:26
:cry: :cry: :cry:

Evi, vítej!
Teď nevím, kde budou peníze víc potřeba, na který z účtů je poslat?

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

eva1960
Učednice 230 příspěvků 02.09.09 08:30

chavah
moc děkuji za uvítání.
Nebojte se nepřišla jsem tady prudit a lobovat za příspěvky, viděla jsem tady spoustu kočičích mamin, tak určitě ví, že každá kačka je dobrá.
Občas možná upozorním na nějaký aktuální problém…

Jinak evčo, moje stálice je angel, sun od Jil Sander, Hermes Jardin sur de Nil a ráda bych si ted pořídila Silver Rain…
Ovšem podle Zlaté knihy parfémů mám mít jako Váha úplně jiné vůně.

Ještě k té pomoci: když si vezmu že je tady 1400 registro­vaných, kdyby každý poslal 10 korun měsíčně víte co by to znamenalo !!!!

eva1960
Učednice 230 příspěvků 02.09.09 10:51
účet

vera
kam uznáš za vhodné, na obou budou využity pro kočky.

všichni
nemáte prosím vás nějakou kamarádku v Šumperku? Potřebovali bychom jenom nafotit ty kočky u paní Vrábelové a jet kvůli tomu ze Zlína je dost daleko. Pokud ne pořeším to jednou kamarádkou z Olomouce.
ale možná tady někdo poblíž Šumperka bude

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 02.09.09 12:16

Evi, hotovo :D

Moc děkuji všem, kteří se chovají jako Člověk :heart:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

eva1960
Učednice 230 příspěvků 02.09.09 13:04
kočky

moooc děkuji.
Já doufám, že se najde ještě někdo tak hodný.
Děvčata, abyste si nemyslely že jenom tady hodím výzvu a čekám, kdo co pošle. To by vážně bylo ode mne nefér, já jsem už paní Vrábelové poslala 2 tisíce a 15 kg pytel granulí.
Tím se proboha nechci chlubit, dělám to ráda a podporuji ještě jeden útulek u Olomouce, ale jde mi jenom o to, abyste neměly dojem, že jenom kecám a prosím o příspěvky.

Budu moc ráda, když se tady objeví víc kočičích dobrodinců, včera když jsem viděla na novinkách tu zrůdnost s upálením bezmocné kočky v malé kleci, tak jsem měla celý den zkažený.
Ale vždycky mě potom následně na diskusi naštve to, že jsou desítky reakcí - jak by co by kdo udělal, ale když byla diskuse o šumperských koťatech - tak lidi jenom nadávali, co jsou to za lidské bestie, ale aby se někdo sebral a do šumperka zajel nebo se zeptal co a jak, tak to nikoho ani nenapadlo.

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 02.09.09 16:46

taky jsem z takovýchto zpráv hodně dlouho špatná :cry: bydlím na vesnici a každou chvíli tam běhá opuštěný pes, kterého jeho „milý páníček“ vyhodí z auta !! ted se tam zrovna toulá jeden krasavec, je hodný a krásný a vděčný za každé pohlazení.. nejdraději bych si je všechny vzala domů! jenže do panelákového bytu, kde už bydlí jedna rozmazlená žárlivá fenka, to nepřipadá v úvahu :?

krmivo ani stelivo p. Vrábelové posílat nebudu, ale budu se snažit každý měsíc poslat aspon menší příspěvek ( musím si to hned hodit do mobilu do upomínek )… hned jdu na to :D

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 02.09.09 17:01

Evi, vítej mezi námi , parfémovanými maniačkami a i já slibuji, že pošlu nějakou korunku každý měsíc, ale bohužel asi jsem slepouš a nevím, kam je mám poslat :oops:

Myslím si, že každá a každý , kdo chodí na Adiny stránky se bude snažit přispět každý měsíc. Kočky a kocouři, mám pravdu? Když máme na voňavky tolik peněz, tak i kdyby každý poslal 20,–Kč měsíčně, to by bylo peněz pro kočičky :heart: :heart:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

eva1960
Učednice 230 příspěvků 02.09.09 17:03
kočky

holky děkuji moc, ani nevíte jak to potěší, že jsou lidi dobří.

chavah
evčo díky ještě jednou moc za kontakt na arome. Pohoda.
Hlavně se nemusím bát, že když se nebudu naprosto striktně držet tématu, tak mě někdo vyhodí.

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 02.09.09 17:09

č. jejího účtu:182579788/0300 - p. Vrábelová
teda snad jsem to vyčetla správně??

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 02.09.09 17:20
eva1960 píše:
holky děkuji moc, ani nevíte jak to potěší, že jsou lidi dobří.chavah
evčo díky ještě jednou moc za kontakt na arome. Pohoda.
Hlavně se nemusím bát, že když se nebudu naprosto striktně držet tématu, tak mě někdo vyhodí.

Tady je vzácně tolerantní prostředí ! Tady nevodníkujeme!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 02.09.09 17:35

Děkuji Alenko, jak jsem psala, jsem fakt slepá :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

eva1960
Učednice 230 příspěvků 02.09.09 18:40
kočky

holky, mě normálně z vás vyhrkly slzičky. Fakt díky.

Jinak když jste parfémačky, je tady někde téma o Knize Zlatá kniha parfémů ?

svého času jsem do Omlazení psala komentáře k voňavým stálicím našeho nebe tak nevím, jestli se tady třeba nebudu opakovat.

jinak směřujte některá i na

http://www.rb.cz/…nance/transp … =756098001

to je 1. společnost za práva koček, paní Alice Oppová, klidně se podívejte na účet, je transparentní, hned vidíte co se z něj platí, jak přispívají lidi atd.

a písněte o té knížce, jestli ji tady někdo už nepsal

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist