Současné trendy v pánských vůních

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gonga
Učednice 43 příspěvků 11.04.12 14:18
Současné trendy v pánských vůních

Vzhledem k tomu, že jsem v jedné recenzi narazil slova typu: „pozor , toto je opravdu oldschool,nic co by se přibližovalo současným trendům…“, dovoluji se zeptat jaké jsou podle Vás současné trendy v pánských vůních. Děkuji za případné odpovědi.

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

vážný_zájem
Nováček 27 příspěvků 28.10.12 17:34

Řekla bych, že in jsou bud lehoučké vodní, sportovní, zeleninové, zmužnělé nejvýš kůží či tabákem
nebo naopak pánské orienty s vanilkou a květinami, alternativní i pro dámy.
Out mi připadají levandulové, štiplavě kořené, jehličnaté pánské vůně. Je to škoda, ty druhé jsou samozřejmě mnohem lepší.

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

vonegut  09.11.12 21:28
"trendy"

hodně teď letí vůně s přívlastkem sport: většinou se směsí citrusů (pomeranč, citrus, bergamot…), dřev (nejčastěji cedrové), většinou s pepřem nebo „vodními či vzdušnými tóny“ a v základu maximálně trochou kůže či pižma. A nebo naopak sladce pačuliové kořeněnky.

Typickým příkladem první skupiny jsou vůně od Bosse (=Boss, Balderassini, Hugo), Sport od Givenchy a stovky dalších, u druhé skupiny např. Diesel only the brave v mnoha variantách (tetovaný či s kapitánem amerikou :-))

to je mainstream… v dobrém i zlém.

gonga
Učednice 43 příspěvků 10.12.15 11:10

Nejlepší pánská vůně roku 2015 na Fragrantica.com A*men Ultra Zest.

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 9 parfémů

Lucka.ml
Učednice 39 příspěvků 13.12.15 20:08

Já miluji 1 million přítel jí používá a voní i okolí, často se ptají čímpak to voní :lol: d:)

Na poličce 56 parfémů 3 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

L von James
Parfémová maniačka 844 příspěvků 25.02.16 15:00

Ještě donedávna jsem to taky řešil. Není samozřejmě nad zkoušení a poznávání, pokud vyloženě u toho není v diskuzi oldschool, holičství z 80. let a tak dále :palec: :mrgreen: Řekl bych, že letí spíše ty svěžejší vůně a sladké. Na vyžádání mohu i něco konkrétního vypsat, na co se podívat, jestli budete chtít a zmíníte pro koho to má být :nevim: :mrgreen: :mrgreen:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist