soulad vune, jmena, flakonu a kampane

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irena  03.12.07 15:26

Taky stale hledate dokonaly parfem, u nehoz byste se mohli/y ztotoznit s celym jeho „svetem“, pocinaje samozrejme samotnou vuni, pres jeji jmeno, tvar flakonu a kampan. Ja treba miluju smyslnou tajemnost a eleganci a jako milaska (abych pouzila nize citovany, mimoradne prilehavy pojem) si hyckam Guccika, Eau de parfum. (Mimochodem, Ado, tesim se, ze se s nami podelis o svuj cichovy zazitek z neho.) Zboznuju ten nazev, jako by byl syntezou a kvintesenci sveho druhu. Flakon, to je minimalisticka, luxusni dokonalost. Kampan by pro me mela jiste musky: celkova koncepce pusobiva a trefna, ale Natalia Vodianova mi pripada do tehle role moc mlada. Pak taky nejsem prave fanynka celkovyho stylu znacky Gucci: na me trochu vulgarni. Vic by se mi libil Armani, Donna Karan nebo Calvin Klein. Ale ta vune, ta to holky dozene....... Vlhe pomerancove kvety, teply kmin, mosusova vanilka.......
Jak jste na tom vy?

Reakce:

Irena  04.12.07 16:46

Za prvni vetou mel samozrejme nasledovat otaznik......­...........

Petra  08.12.07 16:14

Zajímavé téma. No, takový parfém snad ani neexistuje, vždycky to má nějaký ten nedostatek :) a skoro vždycky to skazí reklama. Mám oblíbenou Sicily, ještě ten plakát s Monicou Belucci se mi líbí, ale reklama (video) mi přijde už dost přitažená za vlasy. Je málo reklam, které by mě nalákaly aspoň na to, abych parfém zkusila, natož si ho ještě koupit! Třeba nechápu, proč udělal Chanel tak lacinou (podle mě až směšně rádoby dojímavou) reklamu na No.5, myslím video s Nicole Kidman, Dior má taky dost divné reklamy, na květinkový Pure Poison neadekvátně agresivní, u Hypnoticu moc nechápu, co tím chtěl říct, mám pocit, že reklamní kampaň vůbec nekoresponduje s parfémem. Ale jsou výjimky, docela se mi líbí, jak prezentuje své vůně Cacharel, konkrétně Eden, ale taky Noa a Anais Anais. No a mistrem je podle mě Kenzo, ten má sladěné snad všechno, zkrátka japonská dokonalost, u mě vede Flower by Kenzo. Krása! No a v neposlední řadě je to klasika od Niny Ricci L´air du Temps. Ta reklama je moc pěkná, i když bych si podle ní představila spíš nějaký orient, ale nemá chybu, mrkněte http://www.youtube.com/watch?…

Jinak Gucci Eau de Parfum mám ráda, akorát by Gucci mohl zapracovat a vyplodit nějaké zajímavější názvy a ne dokola omílat Gucci, Gucci 1-10, Envy (me) 1-10, to je nuda a ubírá to parfému na osobitosti, člověk má pak pocit, že je to jen odvar původního parfému, to se mi nelíbí, no ale vzhledem k tomu, že se poslední parfém jmenuje Gucci by Gucci, tak s tím asi slaví úspěch, jinak si to nedovedu vysvětlit.

Silis
Učednice 200 příspěvků 08.12.07 16:22

Hmm, mě se líbily obě reklamy, jak s Monicou Belucci, tak s Nicole Kidman, i mi přišlo, že sedí k těm vůním. Reklama na L´air du Temps je dobrá, ale k vůni moc nesedí…

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist