Spam v SZ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

la.reina  02.10.13 19:55
Spam v SZ?

Chtěla bych se zeptat, zda vám chodí do SZ spamy.

Po delší době jsem se přihlásila a čekala na mě tato lingvistická „perla“ zaslaná 30.9.

Je tu někdo další, kdo dostává podobné lahůdky?

Funguje na SZ nějaký spamový filtr nebo tak něco? V diskusi jsem toho na téma spam moc nenašla. :nevim:

OBCHODNÍ NÁVRH

OBCHODNÍ NÁVRH / / /

Drahý příteli,

Do you speak English? Psal jsem vám dříve, ale neodpověděl na můj mail. Jak už jsem psal dřív, jsem právník Joseph Akpene, právník z povolání, se sídlem v Lomé – Togo. V mé první mail, který jsem se zmínila o pozdní můj klient (rodák z vaší země), který zemřel se svou ženou a dítětem pouze nehody na 21. dubna, 2005, bez zveřejněny příbuzného. Potřebuji vaši naléhavou pomoc prohlašovat součet US $ 12,500,000.00 mi­lionů patřící do mého zesnulého klienta, který je také rodák z vaší země, který je uložen v bance Toga. Byl to můj klient a hlavním dodavatelem dodavatel pro velké ropné společnosti zde v Togu.

Vzhledem k podobnosti své příjmení na mého zesnulého klienta, chtěl bych představit vám jako další příbuzný na účet, protože můj zesnulý klient zemřel při autonehodě s jeho blízké rodiny bez závěti nebo někoho
která bude předložena do banky jako nejbližší příbuzný. Proto volám vaši pozornost, protože, že banka požádala mě, abych jeho nejbližší příbuzní.
Uveďte svůj zájem písemně zpět přímo na můj e-mail: (barr.josephak­pene@gmail.com) pro více informací. Pokud je pro vás jednodušší sejdeme na skype, řekni mi to.

S pozdravem.

Barrister Joseph Akpene (ESQ.)
barr.josephak­pene@gmail.com

Reakce:

Unseen  02.10.13 21:34

Ty jo, to se ani nedá přečíst naráz! :-O Chodí tu spamy často?

Harriet
sv. Parfema z Kecálburgu 3768 příspěvků 02.10.13 22:47

@la.reina

No ty pane, neviem, čo si mám myslieť. Vyzerá to ako prdel, no možno nejaká hackerina, ale srandu to vôbec nevzbudzuje :think: Čo je to za pokus?o spame tu som ešte nepočula… 8o

Na poličce 38 parfémů 13 miniatur 16 odstřiků 140 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 02.10.13 22:49

Odesilatel nebyl?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

goddess
Učednice 36 příspěvků 02.10.13 23:02

@la.reina …toto mi předevčírem taky přišlo :pocitac: Zablokovala jsem odesílatele, nahlásila a rovnou smazala…nevím, jak se tady jinak bránit spamům :nevim:

Na poličce 10 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 0 parfémů

la.reina  03.10.13 07:17

@Unseen No já právě nevím, mně přišlo něco takového poprvé. :nevim:

la.reina  03.10.13 07:22

@Harriet Taky mi to nepřijde zrovna vtipný… Moc nechápu, co si od toho odesílatel sliboval… :nevim:

@Ef Jinak odesilatel byl akpenejoseph1

@goddess Já tady ještě nikdy nikoho neblokovala, tak budu muset přijít na to, jak se to dělá. :mrgreen: Ale nic jiného si, holomek, nezaslouží.

Ale přiznám se, že mě docela „pobavil“ charakter toho obchodního návrhu - to je kšeft za všechny prachy. Uznejte, že něco tak morálního a zároveň výnosného se opravdu jen tak nevidí - asi na to budu muset kejvnout. :mrgreen:

goddess
Učednice 36 příspěvků 03.10.13 08:43

@la.reina zablokovat ho můžeš přímo v té zprávě - dole je „blokovat uživatele“ :cert:

Na poličce 10 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  03.10.13 10:08

Holky neblbněte.

Tyhlety kraviny mi už léta choděj i do pracovního mailu… jsou to přece ty proslulý „nigerijský dopisy“, kdy pod záminkou tučného výdělku přijde nebohá oběť (nebo spíš blbec, kterej na to skočí) i o poslední kalhoty!

Vzpomeňte si na toho doktora (takto hladovýho chrta), kterej kvůli tomu ubil nigerijskýho velvyslance - místo co by se zamyslel sám nad sebou :roll:
 http://nigerijske-podvody.blog.cz/…eutoci-idnes

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 03.10.13 10:51

@barbucha
Ty vole! Pardon, ale musela jsem. Že takovýhle nesmysly choděj do mailů, to vím už dávno, ale nějak mě nenapadlo, že se na to někdo opravdu nachytá a že to má naprosto seriózní důsledky až na státní úrovni :zed: :zed: :zed: Lidská blbost a chamtivost nezná mezí. Děkuji za otevření očí…

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 03.10.13 10:55

V té souvislosti mě spíš překvapuje, že nově registrovaný uživatel bez jediného příspěvku v diskusi může posílat SZ.

Jak je tohle možné? :cert:

Vzpomínám si, jak tady chudinky holky musely psát nesmysly do fóra, jen aby mohly reagovat na nějakou nabídku v inzerci.

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

barbucha  03.10.13 12:04

@RoSa
Třeba je to adminův strýček :twisted: :twisted:

Já vždycky, protože jsem slušné děvče, na ty nabídky odepisuju… mám k tomu uloženej takovej jeden vhodnej odkaz (doporučuji i se zvukem): http://piv.pivpiv.dk/

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 03.10.13 12:05

@barbucha Ty famfary tomu dodaj stavu :mrgreen: :potlesk:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Daňule89
Nevyléčitelná závislačka 1357 příspěvků 03.10.13 12:14

@barbucha
Ten odkaz je super, hned si to musím uložit do záložek. Bude se hodit. :mrgreen:

Na poličce 61 parfémů 171 miniatur 58 odstřiků 638 vzorků V tužebníku 130 parfémů

la.reina  03.10.13 13:41

@goddess hotovo. :D

@barbucha Já neblbnu, já sportuju! :mrgreen: Jo tak tohle jsou ty Nigerijské dopisy… v životě mi nic takového nepřišlo (ano, ano, jsem šťastná žena :pankac: :) ) Člověče, ty máš paměť - o tom velvyslanci jsem slyšela, ale už jsem to dáááávno vytěsnila… Hehe, a odkaz je fakt boží! :palec:

@RoSa Já byla překvapená stejně. O to víc, že na Arome mi zatím žádný spam nepřišel. Docela by mě zajímalo, jestli si mám na spam na Arome začít zvykat… :nevim:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist