Špatná výdrž Amor Amor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Madamme Eleonore
Nováček 28 příspěvků 24.02.14 17:32
Špatná výdrž Amor Amor?

Dnes mi přišla vůně Amor Amor Cacharel 100 ml, už předtím jsem si ji objednávala z parfemgroup, ale vrátila jsem ji, protože jsem se s ní navoněla a za 2 minuty jsem nic necítila, ani okolí. Už kdysi dávno jsem ji měla z kamenného obchodu a vím, že držela dobře a byla cítit, ale teď mám divný pocit i z tohoto balení, které mi přišlo dnes z e-shopu europarfemy … nastříkala jsem na sebe snad 5 střiků a stejně mi to přijde slabota, teď po 2 hodinách už musím hodně čuchat ke svetru, abych něco cítila. Co si o tom myslíte? Myslíte, že Cacharel pozměnil intenzitu toaletky? Nebo jsem opět narazila na padělek? :think:

Na poličce 17 parfémů 2 miniatury 2 odstřiky 10 vzorků V tužebníku 18 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Sibéal
Nováček 2 příspěvky 13.03.14 09:38

S Amor Amor zkušenost nemám, ale mám Eden, který má být držák největší, a mám taky ten problém, že ho cítím jen když přitisknu nos na místo, kam jsem ho předtím stříkla… je fakt, že ho aplikuju jen málo, ale i tak jsem si představovala něco poněkud jiného.

Na oblečení tedy drží o něco víc, ale tam mi nevoní tolik jako když ho mám přímo na kůži… tak nevím, co si s tím mám počít.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

albeni1  13.03.14 16:07

Amor Amor i Eden řadím k těm lépe držícím.
Nemyslím si, že by české eshopy vědomě prodávaly padělky. To těžko. Spíše se přikláním k možnosti, že může jít o starší kousky, od jejichž výroby uplynula už nějaká doba a to může udělat své, případně nikdy nevíte, jak byl parfém skladovaný, a skladování také dělá hodně.
Na druhou stranu - 5 střiků Amor Amoru není zase tolik a není to žádný orient, je to obyčejná ovocenka a takové nemívají dlouhou výdrž. ( spotřebovala jsem kdysi dva flakonky). Myslím že ten Amor Amor bude v pořádku :)
A ten Eden - je sice silnější vůně, ale myslím, že ji Sibéal aplikuješ málo. Ono to fakt nestačí, jeden střik, aby to dlouho a vytrvale vonělo. Zkus aspoň tři čtyři, a pak porovnej výdrž :)

Madamme Eleonore
Nováček 28 příspěvků 13.03.14 18:41

No mně to právě vrtá hlavou, ten Amor Amor, protože když jsem ho měla pořízený v roce 2008 (tak nějak), tak stačilo stříknout dvakrát a voněla jsem snad celý den, to si pamatuji. Ale ten nový se s ním, co se výdrže týče, nedá fakt srovnat. Také mě napadlo to špatné skladování a nebo taky jak EU zatrhla nějaké přísady do parfémů kvůli alergiím, tak že by vyřadili z výroby zrovna složku, která má v Amoru právě na svědomí tu výdrž? :nevim:

albeni1  13.03.14 18:53
@Madamme Eleonore píše:
tak že by vyřadili z výroby zrovna složku, která má v Amoru právě na svědomí tu výdrž? :nevim:

To je klidně možné :| Na to mě napadá pouze, zajít do kamenné parfumerie a stříknout si na ruku Amor tamodtud, a porovnat na druhé ruce s tím vlastním. Pokud budou stejné, tak budeš mít jistotu, že vůně je třeba právě pouze reformulovaná, pokud budou jiné, asi bych se přiklonila k variantě, že ten z internetu byl staršího data nebo špatně skladovaný.

Sibéal
Nováček 2 příspěvky 13.03.14 22:08
@albeni1 píše:
A ten Eden - je sice silnější vůně, ale myslím, že ji Sibéal aplikuješ málo. Ono to fakt nestačí, jeden střik, aby to dlouho a vytrvale vonělo. Zkus aspoň tři čtyři, a pak porovnej výdrž :)

No, já si dávám takový slabší střik za každé ucho a do loketních jamek, takže aspoň čtyři to dá. :) Ale střik se tomu vlastně ani říkat nedá. Zkusím to třeba jen dvakrát, ale zato normální střik, a uvidím, co to udělá.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

albeni1  13.03.14 22:14

Správně :kytka: Nešetřete s tím, holky. Pak to cítit půjde.

Madamme Eleonore
Nováček 28 příspěvků 14.03.14 07:41

@albeni1 to je dobrý nápad. Až pojedu do města, skočím do Douglasu a stříknu na zápěstí. Ale jelikož je to již druhý Amor Amor tento rok, a oba dva mají problém s výdrží a každý je z jiného e-shopu, tak to asi opravdu může být tou reformulací, jak píšeš. Ale pro jistotu zajdu stříknout do Douglasu. Pokud tedy došlo k reformulaci, nezbývá mi nic jiného než si Amor Amor kupovat po litrech :-) anebo neznáte někdo jinou hodně podobnou vůni Amoru? :?: :think:

albeni1  14.03.14 09:14

@Madamme Eleonore
Ano, dvojník je Cafe Cafe - Intenso. Byl tak asi záměrně vyrobený, i ta barva :)
Výdrž mi připadala slabší než Amor Amor, ale už je to dlouho, ten „nový“ Amor, pokud je reformulovaný, by možná byl s tímto srovnatelný.

A dívám se, že ho zrovna mají na El-Ninu.

Madamme Eleonore
Nováček 28 příspěvků 14.03.14 09:30

@albeni1 Děkuji za tip. No pokud má stejnou nebo podobnou výdrž jako Amor Amor, tak to bude jako z bláta do louže. Tak asi zůstanu u toho, co dělám doposud aneb " polévání se hektolitry Amoru" :D

albeni1  14.03.14 09:48

@Madamme Eleonore
Je to tak, Intenso je slabší :) Nebo aspoň tehdy bylo. A žádná jiná podobná vůně mě bohužel nenapadá. Třeba ještě někdo napíše.

asperula
Parfémová maniačka 544 příspěvků 14.03.14 10:18

hm, Intenso je podobné Amoru? děkuji za tip, naslepo jsem objednala. za tu cenu by mi nevadila ani slabší výdrž.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Madamme Eleonore
Nováček 28 příspěvků 14.03.14 13:06
Café parfums

@albeni1 Teď jsem koukala na Elnino a tam už ji také nemají skladem … ale je teda dost levná … na heureku jsem tento pafém zadala a píší, že už není zařazen žádný obchod … :nevim:

albeni1  14.03.14 13:22

@Madamme Eleonore
Tak už není nikde, ta z Elnina asi byla poslední :think:
@asperula
Doufám že podobu ucítíš také, abych tu nedávala špatná doporučení, ale myslím, že i komentáře z elnina se shodly na tom, že určitá podoba tam je. Ale Intenso je jemnější a slabší :)

Madamme Eleonore
Nováček 28 příspěvků 14.03.14 13:27

@albeni1 tak hold zůstanu u svého Amoru. Zkusím koupit ještě v jiných e-shopech ( třeba u Parfums.cz jsem vždycky kupovala jen kosmetiku, ale vůně ještě ne) …

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist