Šperky (drahé kovy a kameny - ne bižu)

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.07.09 18:04
Šperky (drahé kovy a kameny - ne bižu)

Nosíte zlato nebo stříbro? Žluté zlato, bílé zlato? Jaké jsou vaše oblíbené drahokamy?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 16.07.09 18:11

Nosím zlato žluté i bílé,z kamenů mám ráda rubín a jantar. Prstýnky nosím celozlaté,jen v jednom mám zasazený křišťál a totéž u přívěsku na řetízek.

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 16.07.09 18:17

žluté zlato mi nesluší, i snubní prstýnky jsme koupili v bílém, bez kamínku. Mám ráda spíš jednoduché věci.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 16.07.09 18:21

dříve jsem nosila jen zlato a postupně přešla na stříbro.
Převažuje u mě stříbro s vsazenýma kamenama-jak prsteny, tak přívěšky. Kemeny miluju a nedám na ně dopustit. Mám různé a obměňuji je,hlavně se v nich cítím dobře-měsíční kámen, labradorit,drahý opál, andělský kámen,…A teď mám nový velký prsten s malachytem.
Nejraději mám, když je to sladěné-přívěšek, prsten se stejným kamenem a k tomu náramek ze stejných kamínků. :wink:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 16.07.09 18:28

Tak to je ideál :wink: mám takovou sadu s korály, fakt bomba.

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 16.07.09 18:43

Nosila jsem žluté zlato, přešla na bílé zlato a teď vyhledávám šperky z chirurgické oceli a sříbrné šperky (s patinou) s kameny. Moc se mi líbí šperky z obchodu Magnolia v Palladiu - ručně vyráběné v kombinaci stříbra a kamenů.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 16.07.09 21:09

víc jak deset let nosím bílé zlato ( dříve žluté )… stejně to nikdo nepozná, každý si myslí, že mám stříbro.. bílé zlato navíc od přírody žloutne, takže cca 1 x ročně ho nechám za 200.- potáhnout.. je tedy fakt, že nic z toho vůbec nesundavám! vlastně jo, někdy prstýnky, když z nich musím vydloubat těsto - když náhodou vařím něco kynutého
:lol:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 16.07.09 21:11

z chirurgickou ocelí s kamínkama mám špatnou zkušenost :cry: zkoušela jsem 2× prstýnek a jednou náramek a kamínky z nich vypadávají! kolegyně si ted pořídila nádherná náušnice z oceli též s kamínkama a už jí dva chybí!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 16.07.09 21:34

Odmalinka jsem nosila zlaté náušnice plus jeden-dva zlaté prstýnky. Ve věku -náctiletém jsem přešla na stříbro (a bižuterní náušnice, těch jsem měla haldu) a stříbro mi vlastně drží doteď. Plus jsem si nechala pořídit malé tlusté ocelové kroužky se 3 kamínky na každém (zatím drží všechny, už přes rok :wink:) a naposledy i náramek. Jo a láká mě i bílé zlato, ale to až někdy později :lol:

Z kamenů jen drobné - zirkony, anebo jsem měla v jedněch zlatých naušničkách i rubíny. Ale ty už nenosím :? , řetízek k nim mi je malý, a nedrželo u nich zavírání.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 16.07.09 21:36

Nosím už hodně dlouho jednoduchý zlatý řetízek s se zlatym pavoučkem, který má malý rubínek.Prstýnky nějak nesnesu na ruce ani hodinky.Moc se mi líbí polodrahokamy i jsem si nějaké pořídila, ale potíž je v tom, že ten zlatý řetízek nedokážu sundat z krku, protože ho nosím asi.....no hodně dlouho :P a jsem jaksi pověrčivá, sundám a něco se stane…

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 16.07.09 21:39

Jo a naposledy jsem objevila kouzlo perel!! :shock: Zatím mám sice jen bižuterní, ale k nejbližším kulatinám si budu přát pravé buď s bílým nebo žlutým zlatem. Jsou perfektní!! Neurazí nikdy, jsou decentní a přitom krásné a okouzlující, hodí se mi k 3/4 šatníku, jsou nevinné :oops: , jsou nadčasové… no a tak dále :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.07.09 22:41

Nejraději a nejčastěji nosím bílé zlato - z kombinace bílého a červeného mám snubní prstýnek a pouze z bílého zásnubní. Pak nějaké sety z bílého zlata. Ale nepohrdnu ani stříbrem a taky mám hodně ráda chirurgickou ocel. Žluté zlato nenosím.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 16.07.09 23:27
jitka006 píše:
Nosím už hodně dlouho jednoduchý zlatý řetízek s se zlatym pavoučkem, který má malý rubínek.Prstýnky nějak nesnesu na ruce ani hodinky.Moc se mi líbí polodrahokamy i jsem si nějaké pořídila, ale potíž je v tom, že ten zlatý řetízek nedokážu sundat z krku, protože ho nosím asi.....no hodně dlouho :P a jsem jaksi pověrčivá, sundám a něco se stane…

Řetízek s pavoučkem dostala mamka od taťky, když jsem se narodila. A o loňských narozkách jsem ho od ní dostala já :heart:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 17.07.09 08:11

Nosím prstýnek s diamantem z bílého zlata, který je můj zásnubní.
Jinak nosím stříbro… řekla jsem si ale, že až se vdám, budu nosit žluté zlato… přijde mi takové… dospělé :oops: :) .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25872 příspěvků 17.07.09 09:01

Strašně se mi líbí jednoduché starožitné briliantové náušnice a prsteny, v bílém zlatě nebo platině. Jinak, z kamenů miluju safír, smaragd, citrín. Někdy nosím nějaký ten prstýnek i ze žlutého zlata (rodinný atp.), ale teď bych si prstýnek se žlutého zlata pořizovala už jen pokud by v něm byl zasazený hodně zajímavý, velký kámen (a pokud bych do něj mohla a chtěla investovat :D)

Perly a perličky mě nechávají zatím chladnou. Asi že na mě působí chladně :wink:

Ideál: mít na ruce jediný prsten - starožitný, s obrovským briliantem starého brusu /občas na takové vyjímečné kousky chodím zírat do nějakterého antikvariátu/ … a ten obrovský briliant by byl tááááák obrovský, že by vypadal jako bižutérie /to, že je pravý bych věděla jenom já/ … házel by neuvěřitelný bavevný paprsky a přitom by mi kvůli němu nikdo neusekl ruku :oops: :oops: :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist