Šperky (drahé kovy a kameny - ne bižu)

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.07.09 18:04
Šperky (drahé kovy a kameny - ne bižu)

Nosíte zlato nebo stříbro? Žluté zlato, bílé zlato? Jaké jsou vaše oblíbené drahokamy?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 16.07.09 18:11

Nosím zlato žluté i bílé,z kamenů mám ráda rubín a jantar. Prstýnky nosím celozlaté,jen v jednom mám zasazený křišťál a totéž u přívěsku na řetízek.

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 16.07.09 18:17

žluté zlato mi nesluší, i snubní prstýnky jsme koupili v bílém, bez kamínku. Mám ráda spíš jednoduché věci.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2260 příspěvků 16.07.09 18:21

dříve jsem nosila jen zlato a postupně přešla na stříbro.
Převažuje u mě stříbro s vsazenýma kamenama-jak prsteny, tak přívěšky. Kemeny miluju a nedám na ně dopustit. Mám různé a obměňuji je,hlavně se v nich cítím dobře-měsíční kámen, labradorit,drahý opál, andělský kámen,…A teď mám nový velký prsten s malachytem.
Nejraději mám, když je to sladěné-přívěšek, prsten se stejným kamenem a k tomu náramek ze stejných kamínků. :wink:

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 16.07.09 18:28

Tak to je ideál :wink: mám takovou sadu s korály, fakt bomba.

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 16.07.09 18:43

Nosila jsem žluté zlato, přešla na bílé zlato a teď vyhledávám šperky z chirurgické oceli a sříbrné šperky (s patinou) s kameny. Moc se mi líbí šperky z obchodu Magnolia v Palladiu - ručně vyráběné v kombinaci stříbra a kamenů.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 16.07.09 21:09

víc jak deset let nosím bílé zlato ( dříve žluté )… stejně to nikdo nepozná, každý si myslí, že mám stříbro.. bílé zlato navíc od přírody žloutne, takže cca 1 x ročně ho nechám za 200.- potáhnout.. je tedy fakt, že nic z toho vůbec nesundavám! vlastně jo, někdy prstýnky, když z nich musím vydloubat těsto - když náhodou vařím něco kynutého
:lol:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 16.07.09 21:11

z chirurgickou ocelí s kamínkama mám špatnou zkušenost :cry: zkoušela jsem 2× prstýnek a jednou náramek a kamínky z nich vypadávají! kolegyně si ted pořídila nádherná náušnice z oceli též s kamínkama a už jí dva chybí!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 16.07.09 21:34

Odmalinka jsem nosila zlaté náušnice plus jeden-dva zlaté prstýnky. Ve věku -náctiletém jsem přešla na stříbro (a bižuterní náušnice, těch jsem měla haldu) a stříbro mi vlastně drží doteď. Plus jsem si nechala pořídit malé tlusté ocelové kroužky se 3 kamínky na každém (zatím drží všechny, už přes rok :wink:) a naposledy i náramek. Jo a láká mě i bílé zlato, ale to až někdy později :lol:

Z kamenů jen drobné - zirkony, anebo jsem měla v jedněch zlatých naušničkách i rubíny. Ale ty už nenosím :? , řetízek k nim mi je malý, a nedrželo u nich zavírání.

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 16.07.09 21:36

Nosím už hodně dlouho jednoduchý zlatý řetízek s se zlatym pavoučkem, který má malý rubínek.Prstýnky nějak nesnesu na ruce ani hodinky.Moc se mi líbí polodrahokamy i jsem si nějaké pořídila, ale potíž je v tom, že ten zlatý řetízek nedokážu sundat z krku, protože ho nosím asi.....no hodně dlouho :P a jsem jaksi pověrčivá, sundám a něco se stane…

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 16.07.09 21:39

Jo a naposledy jsem objevila kouzlo perel!! :shock: Zatím mám sice jen bižuterní, ale k nejbližším kulatinám si budu přát pravé buď s bílým nebo žlutým zlatem. Jsou perfektní!! Neurazí nikdy, jsou decentní a přitom krásné a okouzlující, hodí se mi k 3/4 šatníku, jsou nevinné :oops: , jsou nadčasové… no a tak dále :wink:

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.07.09 22:41

Nejraději a nejčastěji nosím bílé zlato - z kombinace bílého a červeného mám snubní prstýnek a pouze z bílého zásnubní. Pak nějaké sety z bílého zlata. Ale nepohrdnu ani stříbrem a taky mám hodně ráda chirurgickou ocel. Žluté zlato nenosím.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 16.07.09 23:27
jitka006 píše:
Nosím už hodně dlouho jednoduchý zlatý řetízek s se zlatym pavoučkem, který má malý rubínek.Prstýnky nějak nesnesu na ruce ani hodinky.Moc se mi líbí polodrahokamy i jsem si nějaké pořídila, ale potíž je v tom, že ten zlatý řetízek nedokážu sundat z krku, protože ho nosím asi.....no hodně dlouho :P a jsem jaksi pověrčivá, sundám a něco se stane…

Řetízek s pavoučkem dostala mamka od taťky, když jsem se narodila. A o loňských narozkách jsem ho od ní dostala já :heart:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 17.07.09 08:11

Nosím prstýnek s diamantem z bílého zlata, který je můj zásnubní.
Jinak nosím stříbro… řekla jsem si ale, že až se vdám, budu nosit žluté zlato… přijde mi takové… dospělé :oops: :) .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 17.07.09 09:01

Strašně se mi líbí jednoduché starožitné briliantové náušnice a prsteny, v bílém zlatě nebo platině. Jinak, z kamenů miluju safír, smaragd, citrín. Někdy nosím nějaký ten prstýnek i ze žlutého zlata (rodinný atp.), ale teď bych si prstýnek se žlutého zlata pořizovala už jen pokud by v něm byl zasazený hodně zajímavý, velký kámen (a pokud bych do něj mohla a chtěla investovat :D)

Perly a perličky mě nechávají zatím chladnou. Asi že na mě působí chladně :wink:

Ideál: mít na ruce jediný prsten - starožitný, s obrovským briliantem starého brusu /občas na takové vyjímečné kousky chodím zírat do nějakterého antikvariátu/ … a ten obrovský briliant by byl tááááák obrovský, že by vypadal jako bižutérie /to, že je pravý bych věděla jenom já/ … házel by neuvěřitelný bavevný paprsky a přitom by mi kvůli němu nikdo neusekl ruku :oops: :oops: :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist