SPF v prírodnej kozmetike

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 26.04.11 17:45
SPF v prírodnej kozmetike

Väčšina prírodných krémov a olejov je bez SPF. Máte niekto skúsenosti s pleťovými krémami, ktoré by obsahovali prírodné SPF minimálne 20? Zatiaľ som na taký nenatrafila. Lavera myslím niečo má, ale videla som len mlieka. Zatiaľ vôbec netuším, ako mám tento problém vyriešiť. Ak na bio krém nanesiem krém s chemickými filtrami, tak prírodný produkt pod ním stráca zmysel :conf: Ako to riešite vy, čo fičíte na kozmetike bez chémie?

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 26.04.11 18:46

Já teď kupovala u Hádka regenerační olej s aloe na obličej SPF 6 a na tělo opalovací s, myslím, 15 SPF… jak to funguje a jestli to funguje ale zatím nevím…

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 26.04.11 18:53

Hádek má olej s OF 15. Já jsem měla loni nějaký od Atoku s OF 10, a stačilo mi to…jsem proti slunku celkem odolná :wink: Letos si ho asi koupím zas.
A když nemám žádný olej sebou, mažu se bambuckým máslem,; to by mělo mít samo o sobě OF 4.

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 26.04.11 19:21

Ja som cez víkend mala make-up s OF 10 a na čele mi už vyskakujú pigmentové škvrny, takže musím pritvrdiť. Preto hľadám aspoň OF30 až 50.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 26.04.11 20:45

SANTE pleťový krém na opaľovanie so SPF 20 a SANTE mlieko na opaľovanie so SPF 20

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 27.04.11 14:52

Já to řeším tak, že používám minerální makeup (Everyday Minerals), který sice nemůže oficiálně žádný SPF deklarovat, ale chrání suprově. Když ještě fungovalo u EM staré fórum, tak tam přímo výrobce uváděl, že jejich makeupy a pudry mají až 30 SPF. Teď mám od Madary hydratační gel, který taky obsahuje Titanium Dioxide, takže na něj spoléhám, že bude taky chránit. V podstatě všechny přírodní sunscreeny jsou na základě tohoto minerálu, takže to chce kouknout do složení. Nicméně většinou nesmí tyto přípravky žádné SPF deklarovat, páč to neodpovídá nějakejm směrnicím či co. Možná to tu někdo uvede lépe na pravou míru :)

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 28.04.11 13:19

Já bych řekla, že abyste měly s tou zinkovou a titanovou bělobou ochranu SPF 30-50, tak budete jako natřené bílou barvou (doslova). Toho minerálního makeupu, aby vám dělal takovouto uchranu, byste na sebe musely natřít taky tlustou vrstvu (platí pro jakýkoliv makeup se SPF). Což určitě nikdo nedělá.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 28.04.11 13:30

Mažu se s ním už druhý rok :wink: : http://eshop.originalatok.cz/ProductCar … 1030402038

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist