Spokojenost s obchody a obchodními centry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 23.12.10 11:45
Spokojenost s obchody a obchodními centry

Jako vždy, mnoho věcí a zařizování zůstalo na poslední dva týdny před Vánoci. Vyrazila jsem tedy do Hypermarketu Tesco abych nakoupila, co chybí. Tak hlavně jsme zjistili, že světýlka na stromek nefungují, sem tam nějaká ozdoba vzala za své, větev na hrob není čím ozdobit atd. atd.

Zděšení. V Tescu není NIC. El. spotřebiče vybrané, laciné pánské a dámské vůně vybrané, sprchové gely nikde a o vánočním zboží nemluvě. Tři umělé stromky za devět stovek, žádné osvětlení, dva prapodivně nalomení čertíci na špejli jako dekorace.

Jediné co měli tuhá mýdla, toaletní papír a zubní pasty. Tak prázdný obchod snad nebyl ani za minulého režimu.

Jela jsem do Máje na Národní a situace úplně stejná. Lidé jako mračena kobylek, nikde zboží … nestačím zírat.

Přemýšlím, kde nakoupím. :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 23.12.10 11:56

Z tohto dôvodu a zo skúseností si nenechávam nič na poslednú chvíľu. :evil: Darčeky nakupujem už v novembri, výzdobu 1.decembra a veľký nákup potravín som robila v utorok.
Teraz som v klude a užívam si predvianočnú pohodu.
Stres a nervy som mala akurát v sobotu, lebo sme nevedeli nájsť pekný živý stromček. V Baumaxe aj Hornbachu už boli len samé metly ! potom sme našli jeden krásny v súkromnej predajni, ale ten stál 85 Eur, tak to som povedala, že to dam radšej za parfum ako za živý strom na 2 týždne. Takže tento rok je doma postavený umelý stromček, ale aj tak krásny -fialovo-bielo-strieborný :D

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

barbucha  23.12.10 12:08

V Tescu jsme byli včera večer…moc hezký, že maj nonstop provoz, ale vypadalo to tam jak u snědenýho krámu. A než jsem se dostala k rybám, rybář to zabalil, takže jsme bez losůska :evil: … trafika taky zavřená …co se mě týče, můžou to rovnou zavřít celý :angry:

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 23.12.10 12:15
Zyra píše:
Stres a nervy som mala akurát v sobotu, lebo sme nevedeli nájsť pekný živý stromček. V Baumaxe aj Hornbachu už boli len samé metly ! potom sme našli jeden krásny v súkromnej predajni, ale ten stál 85 Eur, tak to som povedala, že to dam radšej za parfum ako za živý strom na 2 týždne.

Stromek mi před chvilkou přivezl tchán…krásný, živý, zadarmo…vypěstovaný jen pro nás :whistle:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 23.12.10 13:06

ja nastesti vcera jen zpovzdali obdivovala, ze lidi delaji, jak kdyby nadchazejici vikend mela prijit apokalypsa a oni potrebuju zasoby, aby za ty dva dny neumreli hlady :D

takze bezprostredi zazitky z bojiste nemam, ale ani se nedivim, ze je vybrano, minule roky to tak taky vzdycky bylo, lepe se tomu cilene vyhnout

rybicky mi privezou dneska pekne az domu, k nezaplaceni :)

a vlastne bych jim mohla udelat i reklamu, protoze vzdycky spokojenost

http://www.cerstveryby.cz/

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 23.12.10 13:12

Včera dopoledne jsme se snažili dostat ke Kauflandu a Hypernově pro nákup potravin. Normální peklo - fronta aut stála jedním směrem, nekonečná fronta zase doproti - vůbec se to nehýbalo, nedalo se ani tam ani zpátky. Když sme se konečně dostali do Kauflandu, tak tam nebylo k hnutí - mraky lidí a do toho ještě stály nevybalené palety různého zboží, takže se nedalo ani dostat k regálům, naprosto šílené.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 23.12.10 13:45

Nejhorší je, že se potom všichni rozčilují na ty prodavačky, že je zboží vybrané - a může za to většinou nějaká centrála a zásobování - ty obchody třeba udělají objednávku, ale ze skladu jim to prostě nedodají… :conf: (a ono prodávat kdekoli cokoli před Vánoci taky stojí za to…) To jen tak na okraj :wink:

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 23.12.10 14:23

Tesco nesnáším, tam vůbec nechodím.
Na velký nákup jezdím zásadně do Globusu, je mně nejsympatičtější jak nabídkou, akcema, velkým výběrem zboží a hlavně kvalitou jejich masa a uzenin. Máme to pět minut autem, takže pohoda.
Jinak bydlím těsně vedle jednoho obchodního centra, kde je Interspar a spokojenost :D

Dnes ráno jsem tam byla a vypadalo to tam jak před hladomorem než před vánocema :lol: , ale zboží bylo mraky od všeho. Měli 60% slevu na všechny kosmetické balíčky a ráno byl fakt velký výběr, takže naše rodina se má čím mýt celý příští rok :mrgreen:

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 23.12.10 14:58

My bydlíme v centru, autem se mi nechce vyjíždět a představa totálně přeplněného Globusu, Makra nebo kýho výra mi přijde jako dokonalá vánoční antikoncenpce.

Zkusila jsem to ještě jednou, tak hlásím, že stromek jsem sehnala a nějaké ty ozdoby v takovém maličkém zapadlém obchůdku. Ve Schleckeru snad vybrané i barvy na vlasy, :speechless: , vánoční balící papír se mi sehnat nepodařilo, dokonce ani na vánočním trhu, kde měli bez vánočního motivu. Kapra mám, ti ještě byli. :banana:

Někdo by měl těm lidem venku říct, že apokalypsa nepřijde (ještě) a že i kdyby měli tři dny hladovět, tak z toho neumřou.

Vidět spěchat chlapy od místní pošty s balíky zarovnanými vysoko nad hlavou a taškami plnými trčících dárků je ..... neskutečné. :bang:

barbucha  23.12.10 17:17

Já si vzala do hlavy, že tu rybu ulovím. Vypravila jsem se teda do druhýho Tesca (mám to skoro stejně daleko na Anděl jak na Zličín), a tam sice toho lososa měli, ale FRONTU jsem stála naposled před dvaceti lety!!! A jakou! :vomit:

Příští rok jedem ve staročeskejch vánocích - kroupy koupím a houby nasuším v červenci, a bude.

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 23.12.10 18:22
jasmina píše:
ja nastesti vcera jen zpovzdali obdivovala, ze lidi delaji, jak kdyby nadchazejici vikend mela prijit apokalypsa a oni potrebuju zasoby, aby za ty dva dny neumreli hlady :D

nebo hůř: kdyby žádná nepřišla a oni neměli dost jídla na třídenní přežrání :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 23.12.10 19:58
Zyra píše:
Z tohto dôvodu a zo skúseností si nenechávam nič na poslednú chvíľu. :evil: Darčeky nakupujem už v novembri, výzdobu 1.decembra a veľký nákup potravín som robila v utorok.
Teraz som v klude a užívam si predvianočnú pohodu.
Stres a nervy som mala akurát v sobotu, lebo sme nevedeli nájsť pekný živý stromček. V Baumaxe aj Hornbachu už boli len samé metly ! potom sme našli jeden krásny v súkromnej predajni, ale ten stál 85 Eur, tak to som povedala, že to dam radšej za parfum ako za živý strom na 2 týždne. Takže tento rok je doma postavený umelý stromček, ale aj tak krásny -fialovo-bielo-strieborný :D

O stromku mi nemluv! chtěli jsme udělat stejný tah, jako loni. Vyjet ráno do Baumaxu a koupit zlevněný strom (loni by: malá, hezká, levná jedlička), děs, běs: předražený pometla, a u Makra mi nechtěli zabít kapra!

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.12.10 20:02

Dárky nakupuju hned po letní dovolené, čili v září… :D

V Tescu v Říčanech jsem dnes byla pro potraviny a celkem bez stresu jsem sehnala vše, co jsem potřebovala - neměli jen kukuřičnou strouhanku… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist