Sportovní vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lacoste
Nováček 4 příspěvky 20.12.10 14:32
Sportovní vůně

Poraďte prosím sportovní vůni pro velmi aktivního muže, veselého, přátelského.Věkové rozmezí 20-30 let. Díky:)
Mám ještě jednu malou otázečku a to s přenášením toaletky. Když jí mám v batohu a jdu ven do mínusové teploty a donesu do práce, kde je vytopeno na 23°C nezmění se charakter vůně? ještě když někdy dobíhám MHD a tedy mírně protřepu…zatím změnu nepozoruji, ale chci ji také předejít…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 21.12.10 01:59

no, tak skúsme najprv klišé alias vône označené slovom „sport“

Gucci by Gucci Sport Pour Homme
Burberry Sport For Men
Lanvin L´Homme Sport
Chanel Allure Homme Sport
Dior Homme Sport
Lacoste - takmer celé portfolium na čele s Essential Sport
Davidoff Cool Water a jej rôzne verzie a limitky

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ishar
Učednice 107 příspěvků 23.12.10 17:30

a proč nezkusit sportovní vůně přímo pod značkou sportovních osobností jako

Roger Federer; Andy Roddick ; Boris Becker - tu bych doporučil já nebo Michael Schumacher :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 23.12.10 18:38

aj Tonino Lamborghini má fajn vône, je z nich oveľa menej cítiť drogérkový odér než z iných podobných značiek

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lacoste
Nováček 4 příspěvky 24.12.10 14:59

Díky za rady :) Lamborgini to asik ne, zase tak šetřít nemusím:) osobně využívám Lacoste, sice moc nevydží, ale mám rád tu značku. Tak sem chtěl doporučení i jiných. Zajímavé jsou ty vůně různých osobností.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 30.12.10 22:44

Můžu se zeptat, co si tak představit pod pojmem „sportovní vůně“?
Má to být něco, co by dopomohlo k lepšímu sportovnímu výkonu?
Nebo něco, co by ostatní vyřadilo a snížilo jejich výkon? (tady už by se dalo vybírat :) )

Co se týče toho druhého dotazu … nemyslím, že by zrovna tohle mělo vadit ..... chlad je pro vůni dobrý. Mnohem horší jsou pro vůni letní vedra a sluneční světlo. Takže třeba flakon ponechaný v autě, když je venku 30 stupňů … to je v autě potom kolem 50ti.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 31.12.10 09:56
xronos píše:Co se týče toho druhého dotazu … nemyslím, že by zrovna tohle mělo vadit ..... chlad je pro vůni dobrý. Mnohem horší jsou pro vůni letní vedra a sluneční světlo. Takže třeba flakon ponechaný v autě, když je venku 30 stupňů … to je v autě potom kolem 50ti.

ale to se má právě dělat s Old Spicem, to koření je potom daleko výraznější 8)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 31.12.10 15:27

Vhodnému typu/charakteru by mohla jako sportovní posloužit klidně i klasičtější, vintage vůně. Nemusí být nutně jenom k machovi nebo kravaťákovi :-). Já si nemohu vynachválit moderní Cravache nebo dneska dodaný (hurá! :D ) Horizon/G. Laroche.
Obojí na začátku lehce plesknou svěže přes hubu a pak se moc dobře rozvoní a doznívají. Pokud nedojde k zásadní nekompatibilitě s danou pokožkou, proč ne!
 Michal

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 31.12.10 17:26

Lacoste Original nebo Bowling Green by podle mě taky prošly, aspoň mně přijdou takový… „outdoorový“ 8) :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ishar
Učednice 107 příspěvků 09.01.11 12:09
Lacoste píše:
Díky za rady :) Lamborgini to asik ne, zase tak šetřít nemusím:) osobně využívám Lacoste, sice moc nevydží, ale mám rád tu značku. Tak sem chtěl doporučení i jiných. Zajímavé jsou ty vůně různých osobností.

Osobně bych ti doporučil Baryshnikov Sport od Michael Baryshnikov (White Nights) , sportovní a přiton chlapská ,škoda že se nedá sehnat Baryshnikov z roku 1991 černý flakon, ten byl podle uživatelů ještě lepší, dnes se na ebay prodává za neskutečný peníze

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 09.01.11 15:40

Evidentně jsem nedostal odpověď, co to je ta „sportovní vůně“.
Pokud se jedná o „vůni ke sportování“, pak já osobně když jedu na kole, tak se polívám většinou Eau de Orange Verte.
Pokud se jedná o sport kolektivní, tam bych si dal pozor, aby to ostatní neobtěžovalo.
Třeba na turistiku v lese bych raděj nevolil nic, aby si člověk užil právě tu nádhernou vůni lesa.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mizyan
Učednice 178 příspěvků 19.08.16 22:19

Mne prijde oznaceni sport dost stupidni. Napr. u Prady, naprosty omyl, pokud sp. vune ma byt svezi. Nadruhou stranu Chanel mam rad, ale sportovat s nim nechodim. :) Myslim, ze slovo sport v pripade vuni spis znamena svezi. :)

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist