Sportovní vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lacoste
Nováček 4 příspěvky 20.12.10 14:32
Sportovní vůně

Poraďte prosím sportovní vůni pro velmi aktivního muže, veselého, přátelského.Věkové rozmezí 20-30 let. Díky:)
Mám ještě jednu malou otázečku a to s přenášením toaletky. Když jí mám v batohu a jdu ven do mínusové teploty a donesu do práce, kde je vytopeno na 23°C nezmění se charakter vůně? ještě když někdy dobíhám MHD a tedy mírně protřepu…zatím změnu nepozoruji, ale chci ji také předejít…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 21.12.10 01:59

no, tak skúsme najprv klišé alias vône označené slovom „sport“

Gucci by Gucci Sport Pour Homme
Burberry Sport For Men
Lanvin L´Homme Sport
Chanel Allure Homme Sport
Dior Homme Sport
Lacoste - takmer celé portfolium na čele s Essential Sport
Davidoff Cool Water a jej rôzne verzie a limitky

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ishar
Učednice 107 příspěvků 23.12.10 17:30

a proč nezkusit sportovní vůně přímo pod značkou sportovních osobností jako

Roger Federer; Andy Roddick ; Boris Becker - tu bych doporučil já nebo Michael Schumacher :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 23.12.10 18:38

aj Tonino Lamborghini má fajn vône, je z nich oveľa menej cítiť drogérkový odér než z iných podobných značiek

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lacoste
Nováček 4 příspěvky 24.12.10 14:59

Díky za rady :) Lamborgini to asik ne, zase tak šetřít nemusím:) osobně využívám Lacoste, sice moc nevydží, ale mám rád tu značku. Tak sem chtěl doporučení i jiných. Zajímavé jsou ty vůně různých osobností.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 30.12.10 22:44

Můžu se zeptat, co si tak představit pod pojmem „sportovní vůně“?
Má to být něco, co by dopomohlo k lepšímu sportovnímu výkonu?
Nebo něco, co by ostatní vyřadilo a snížilo jejich výkon? (tady už by se dalo vybírat :) )

Co se týče toho druhého dotazu … nemyslím, že by zrovna tohle mělo vadit ..... chlad je pro vůni dobrý. Mnohem horší jsou pro vůni letní vedra a sluneční světlo. Takže třeba flakon ponechaný v autě, když je venku 30 stupňů … to je v autě potom kolem 50ti.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 31.12.10 09:56
xronos píše:Co se týče toho druhého dotazu … nemyslím, že by zrovna tohle mělo vadit ..... chlad je pro vůni dobrý. Mnohem horší jsou pro vůni letní vedra a sluneční světlo. Takže třeba flakon ponechaný v autě, když je venku 30 stupňů … to je v autě potom kolem 50ti.

ale to se má právě dělat s Old Spicem, to koření je potom daleko výraznější 8)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 31.12.10 15:27

Vhodnému typu/charakteru by mohla jako sportovní posloužit klidně i klasičtější, vintage vůně. Nemusí být nutně jenom k machovi nebo kravaťákovi :-). Já si nemohu vynachválit moderní Cravache nebo dneska dodaný (hurá! :D ) Horizon/G. Laroche.
Obojí na začátku lehce plesknou svěže přes hubu a pak se moc dobře rozvoní a doznívají. Pokud nedojde k zásadní nekompatibilitě s danou pokožkou, proč ne!
 Michal

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 31.12.10 17:26

Lacoste Original nebo Bowling Green by podle mě taky prošly, aspoň mně přijdou takový… „outdoorový“ 8) :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ishar
Učednice 107 příspěvků 09.01.11 12:09
Lacoste píše:
Díky za rady :) Lamborgini to asik ne, zase tak šetřít nemusím:) osobně využívám Lacoste, sice moc nevydží, ale mám rád tu značku. Tak sem chtěl doporučení i jiných. Zajímavé jsou ty vůně různých osobností.

Osobně bych ti doporučil Baryshnikov Sport od Michael Baryshnikov (White Nights) , sportovní a přiton chlapská ,škoda že se nedá sehnat Baryshnikov z roku 1991 černý flakon, ten byl podle uživatelů ještě lepší, dnes se na ebay prodává za neskutečný peníze

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 09.01.11 15:40

Evidentně jsem nedostal odpověď, co to je ta „sportovní vůně“.
Pokud se jedná o „vůni ke sportování“, pak já osobně když jedu na kole, tak se polívám většinou Eau de Orange Verte.
Pokud se jedná o sport kolektivní, tam bych si dal pozor, aby to ostatní neobtěžovalo.
Třeba na turistiku v lese bych raděj nevolil nic, aby si člověk užil právě tu nádhernou vůni lesa.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mizyan
Učednice 157 příspěvků 19.08.16 22:19

Mne prijde oznaceni sport dost stupidni. Napr. u Prady, naprosty omyl, pokud sp. vune ma byt svezi. Nadruhou stranu Chanel mam rad, ale sportovat s nim nechodim. :) Myslim, ze slovo sport v pripade vuni spis znamena svezi. :)

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist